Міська громада
Громадські організації
Політичні партії
Мас медіа
Відомі особистості
  Підприємства та бізнес
Бізнес-інформація
Підприємства міста
Банки
Інвестиційний паспорт міста
  Гуманітарна сфера
Освіта
Культура
Охорона здоров'я
Спорт
  Сервіс та відпочинок
Готелі
Ресторани, кафе
Транспорт
Розважальні комплекси
  Спілкування
Форум
Міські оголошення
Робота
Довідка
Новини
місто Броваримісто Бровари  
Візитівка міста
Символіка міста
Історія міста
Мер міста
Міста-партнери
Фотогалерея
Офіційні новини

01.10.2013
В Броварах прошло заседание по делу двух милиционеров, которые упустили Мельника

Вчера, 29 сентябр, в Броварах прошло ключевое заседание по делу двух милиционеров, которые, по версии следствия, из-за своей халатности прозевали побег из под домашнего ареста скандального «налогового» ректора Петра Мельника (милиционерам грозит до 5 лет).

Докладніше...
30.09.2013
Суд над милиционерами в Броварах

Дело в отношении двух правоохранителей, обвиняемых в халатности, из-за которой сбежал из-под домашнего ареста экс-ректор Петр Мельник, будет рассматривать Броварской горрайонный суд.

Докладніше...
21.09.2013
В Броварах ушел под воду частный сектор

В Броварах люди страдают из-за постоянных дождей, которые в последние несколько дней дожди почти не прекращаются Поэтому вода начала накапливаться, пока не затопила дворы в частном секторе города.

Докладніше...
19.09.2013
Организатор броварского подпольного игорного клуба оказался на скамье подсудимых

Прокуратура Киевской области направила в суд обвинительный акт в отношении мужчины, который организовал игорный бизнес в пригороде столицы.

Докладніше...
17.09.2013
Под Броварами отпраздновали столетие первого киевского аэродрома

Здесь базировалась третья авиационная рота, где служил капитан Петр Нестеров, который первым в мире исполнил «мертвую петлю».

Докладніше...
 Броварському “Беркуту” відключили Інтернет, не продають продукти та вішають чорні стрічки     18.12.2013

Після подій із побиттям спецзагонами мирних мітингувальників 30 листопада броварський інтернет-провайдер «Бровіс», який безкоштовно забезепчував доступ до Мережі місцевий “Беркут”, відмовився від обслуговування свого клієнта. «Вони подзвонили і запитали, що трапилось з Інтеренетом. Я пояснив, що ми не будемо більше їх обслуговувати після того, як вони, живучи на наші податки, нас б’ють. Це неправильно», — пояснив журналісту технічний директор компанії Олександр Гришук. За його словами, в спецзагоні до такого рішення провайдера поставилися з розумінням. «Поки що проблем не виникало. Сподіваюсь, що і не буде», — додає Олександр.

В магазинах, розташованих біля частини, бійцям відмовляються продавати хліб та інші продукти. «А ще на паркан довкола частини люди вішають чорні стрічки -  розповів виданню співробітник міліції Київської області. – Це тим більш образливо, що 30 листопада броварського «Беркуту» не було на Майдані, він не брав участі у розгоні мітингувальників. А мстяться всім підряд».

Нагадаємо, що  у Броварах до до Нового року мають зробити квартири для співробітників “Беркута”. Головне управління МВС України в Київській області за результатами тендерів уклало угоди на реконструкцію адміністративних будівель під житло підрозділу міліції особливого призначення “Беркут”, – повідомляється у ”Віснику державних закупівель”. Збираються реконструювати приміщення в Броварах по вул. Кірова, 53. Реконструкція обійдеться в 12,21 млн грн. Завершити повинні до кінця року.

Маєш право знати

  

Загрузка...

 Міські новини
 
18.10.2016
Олег Соскин: Кличко обманщик. Киевляне сидят без тепла
На улице Олеся Гончара Шевченковского района до сих пор не включили отопление. Часть домов замерзает. Кличко только и умеет ломать ларьки и рестораны, а квартиры обогреть не может.
Докладніше...
31.03.2016
ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі
Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладахСловаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи. Для випускників 9-10 класів є пропозиції щодо навчання в гімназіях та технікумах для здобуття середньої та середньо-спеціальної освіти.    
Докладніше...
11.03.2016
Монографія О.І. Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України"
Пропонуємо ознайомитися з монографією Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління, Голови Української Національної Консервативної партії.  
Докладніше...
13.03.2014
Сапожко втретє пішов у відпустку – знову до кінця тижня

Після умовного затишшя у броварському “білому будинку”, яке панувало там минулого тижня, ранок 11 березня почався активно.

Докладніше...
11.03.2014
В Броварах двічі вшанували пам’ять Тараса Шевченка

9 березня в Броварах відбулись урочисті заходи з нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.

Докладніше...