Міська громада
Громадські організації
Політичні партії
Мас медіа
Відомі особистості
  Підприємства та бізнес
Бізнес-інформація
Підприємства міста
Банки
Інвестиційний паспорт міста
  Гуманітарна сфера
Освіта
Культура
Охорона здоров'я
Спорт
  Сервіс та відпочинок
Готелі
Ресторани, кафе
Транспорт
Розважальні комплекси
  Спілкування
Форум
Міські оголошення
Робота
Довідка
Новини
місто Броваримісто Бровари  
Візитівка міста
Символіка міста
Історія міста
Мер міста
Міста-партнери
Фотогалерея
Офіційні новини

01.10.2013
В Броварах прошло заседание по делу двух милиционеров, которые упустили Мельника

Вчера, 29 сентябр, в Броварах прошло ключевое заседание по делу двух милиционеров, которые, по версии следствия, из-за своей халатности прозевали побег из под домашнего ареста скандального «налогового» ректора Петра Мельника (милиционерам грозит до 5 лет).

Докладніше...
30.09.2013
Суд над милиционерами в Броварах

Дело в отношении двух правоохранителей, обвиняемых в халатности, из-за которой сбежал из-под домашнего ареста экс-ректор Петр Мельник, будет рассматривать Броварской горрайонный суд.

Докладніше...
21.09.2013
В Броварах ушел под воду частный сектор

В Броварах люди страдают из-за постоянных дождей, которые в последние несколько дней дожди почти не прекращаются Поэтому вода начала накапливаться, пока не затопила дворы в частном секторе города.

Докладніше...
19.09.2013
Организатор броварского подпольного игорного клуба оказался на скамье подсудимых

Прокуратура Киевской области направила в суд обвинительный акт в отношении мужчины, который организовал игорный бизнес в пригороде столицы.

Докладніше...
17.09.2013
Под Броварами отпраздновали столетие первого киевского аэродрома

Здесь базировалась третья авиационная рота, где служил капитан Петр Нестеров, который первым в мире исполнил «мертвую петлю».

Докладніше...
 У Броварах стунденти не можуть отримати дипломи     01.11.2013

Під Києвом у Броварах виник скандал навколо приватної академії - студенти Поліцейської фінансово-правової академії не можуть отримати дипломи вже майже півроку. За цей час вони дізналися, що в академії давно немає акредитації. Відтак гроші приватний виш брав, але жодного права навчати не мав. У Міністерстві освіти називають це шахрайством. Чи є шанс у випускників таки забрати свої дипломи, йдеться в сюжеті ТСН.19:30. Випускник академії Володимир розповів, що держіспити склав ще у червні. Минуло 5 місяців, а диплома спеціаліста він так і не побачив. "Місяць чекаємо, другий місяць чекаємо, третій - телефонуємо, спершу не додзвонилися, у відпустки пішли, вересень чекаємо, дзвонимо, а там вже нікого немає", - говорить хлопець. Самостійно студенти дізналися, що в академії начебто немає акредитації.

"Викладачі нічого не знають, ніхто нічого не каже. Вони казали, що все буде добре, діти поступають на навчання, але туди не поступила жодна людина", - зазначає Аліна Дубінська. Закінчився жовтень, а в академії немає навіть натяку на навчання - ані студентів, ані викладачів. Тут взагалі немає жодної людини і зачинені двері.

Три дні журналісти намагалися зв'язатися з керівництвом академії, проте марно. У Міністерстві освіти і науки України підтверджують, що академія справді не пройшла акредитації. Це було ще 2 роки тому. "Останній раз, коли навчальний заклад мав право здійснювати набір - це було в 2010 році. Після цього вони не мали права брати студентів", - заявили у відомстві. Академія мала переоформити ліцензію, натомість проігнорувала і далі набирала студентів, не маючи на це жодного права. "Таким чином здійснюючи набір – це була схема шахрайства. Вони вводили в оману студентів, показуючи стару ліцензію", - зазначає директор департаменту наукової діяльності та ліцензування МОН Олександр Якименко.

 Минулого року, коли академія продовжувала набирати студентів, Міністерство освіти звернулося до Генеральної прокуратури з проханням вжити заходів. У Генпрокуратурі повідомили, що жодних матеріалів від Міносвіти з цього питання не отримували. Бо перевіряти діяльність вишів чи їхні ліцензійні умови є компетенцією саме Міносвіти, а не прокуратури. Керівництво академії самоусунулося і не намагається вирішити ці проблеми.

Студентам залишається лише позиватися до суду, радять у Міносвіти, щоб відшкодувати гроші, бо дипломів вони вже не дочекаються.


ТСН

  

Загрузка...

 Міські новини
 
18.10.2016
Олег Соскин: Кличко обманщик. Киевляне сидят без тепла
На улице Олеся Гончара Шевченковского района до сих пор не включили отопление. Часть домов замерзает. Кличко только и умеет ломать ларьки и рестораны, а квартиры обогреть не может.
Докладніше...
31.03.2016
ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі
Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладахСловаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи. Для випускників 9-10 класів є пропозиції щодо навчання в гімназіях та технікумах для здобуття середньої та середньо-спеціальної освіти.    
Докладніше...
11.03.2016
Монографія О.І. Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України"
Пропонуємо ознайомитися з монографією Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління, Голови Української Національної Консервативної партії.  
Докладніше...
13.03.2014
Сапожко втретє пішов у відпустку – знову до кінця тижня

Після умовного затишшя у броварському “білому будинку”, яке панувало там минулого тижня, ранок 11 березня почався активно.

Докладніше...
11.03.2014
В Броварах двічі вшанували пам’ять Тараса Шевченка

9 березня в Броварах відбулись урочисті заходи з нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.

Докладніше...