Міська громада
Громадські організації
Політичні партії
Мас медіа
Відомі особистості
  Підприємства та бізнес
Бізнес-інформація
Підприємства міста
Банки
Інвестиційний паспорт міста
  Гуманітарна сфера
Освіта
Культура
Охорона здоров'я
Спорт
  Сервіс та відпочинок
Готелі
Ресторани, кафе
Транспорт
Розважальні комплекси
  Спілкування
Форум
Міські оголошення
Робота
Довідка
Новини
місто Броваримісто Бровари  
Візитівка міста
Символіка міста
Історія міста
Мер міста
Міста-партнери
Фотогалерея
Офіційні новини

01.10.2013
В Броварах прошло заседание по делу двух милиционеров, которые упустили Мельника

Вчера, 29 сентябр, в Броварах прошло ключевое заседание по делу двух милиционеров, которые, по версии следствия, из-за своей халатности прозевали побег из под домашнего ареста скандального «налогового» ректора Петра Мельника (милиционерам грозит до 5 лет).

Докладніше...
30.09.2013
Суд над милиционерами в Броварах

Дело в отношении двух правоохранителей, обвиняемых в халатности, из-за которой сбежал из-под домашнего ареста экс-ректор Петр Мельник, будет рассматривать Броварской горрайонный суд.

Докладніше...
21.09.2013
В Броварах ушел под воду частный сектор

В Броварах люди страдают из-за постоянных дождей, которые в последние несколько дней дожди почти не прекращаются Поэтому вода начала накапливаться, пока не затопила дворы в частном секторе города.

Докладніше...
19.09.2013
Организатор броварского подпольного игорного клуба оказался на скамье подсудимых

Прокуратура Киевской области направила в суд обвинительный акт в отношении мужчины, который организовал игорный бизнес в пригороде столицы.

Докладніше...
17.09.2013
Под Броварами отпраздновали столетие первого киевского аэродрома

Здесь базировалась третья авиационная рота, где служил капитан Петр Нестеров, который первым в мире исполнил «мертвую петлю».

Докладніше...
 У Броварському торговельно-розважальному центрі Термінал пройшли змагання з картингу     29.10.2013

оєднати приємне з корисним - такою  метою керувалися члени  автомобільної федерації України, які  влаштували перегони. У рамках  проекту, що має назву «Світлофорчик», юні пілоти мали змогу відчути себе справжніми професіоналами та позмагатися за кубок.

Максим Міллєр -  голова служби стратегічного розвитку АФУ:

- Самое главное что б каждый ребенок знал правила дорожнего движения  и мы решили как автомобильная федерация и профильное направление  зарождать это в уме каждого ребенка уже с маленького возраста, наш новый проэкт «діти це майбутнє» в рамках котрого  будет проект светофорчик.

Начальник служби у справах дітей та сім´ї Броварської міської ради  Любов Кваша вважає, що у такий спосіб юні водії зможуть краще опанувати правила дорожнього руху, усвідомити як важливо бути пильним на дорозі  та з повагою ставитися до колег за кермом:

- На сьогоднішній захід ми привели 60 діток із соціально незахищених категорій. Сьогодні вони у нас весело і цікаво проводять свій вільний час і ми дуже вдячні автомобільній федерації України за те що нам організували такий захід. Діти самі знають де пригальмувати, де стати, яким чином рухається автомобіль і для них це більш пізнавальна форма вивчення правил дорожнього руху ніж підручник.

Після чотирьох виснажливих заїздів, було визначено трьох переможців, які отримали  кубки та безліч позитивних емоцій. І хоч трійка кращих пілотів поводила себе стримано - як і належить справжнім переможцям в душі кожного вирував адреналін.


Броварська міська рада 

Загрузка...

 Міські новини
 
18.10.2016
Олег Соскин: Кличко обманщик. Киевляне сидят без тепла
На улице Олеся Гончара Шевченковского района до сих пор не включили отопление. Часть домов замерзает. Кличко только и умеет ломать ларьки и рестораны, а квартиры обогреть не может.
Докладніше...
31.03.2016
ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі
Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладахСловаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи. Для випускників 9-10 класів є пропозиції щодо навчання в гімназіях та технікумах для здобуття середньої та середньо-спеціальної освіти.    
Докладніше...
11.03.2016
Монографія О.І. Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України"
Пропонуємо ознайомитися з монографією Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління, Голови Української Національної Консервативної партії.  
Докладніше...
13.03.2014
Сапожко втретє пішов у відпустку – знову до кінця тижня

Після умовного затишшя у броварському “білому будинку”, яке панувало там минулого тижня, ранок 11 березня почався активно.

Докладніше...
11.03.2014
В Броварах двічі вшанували пам’ять Тараса Шевченка

9 березня в Броварах відбулись урочисті заходи з нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.

Докладніше...