Міська громада
Громадські організації
Політичні партії
Мас медіа
Відомі особистості
  Підприємства та бізнес
Бізнес-інформація
Підприємства міста
Банки
Інвестиційний паспорт міста
  Гуманітарна сфера
Освіта
Культура
Охорона здоров'я
Спорт
  Сервіс та відпочинок
Готелі
Ресторани, кафе
Транспорт
Розважальні комплекси
  Спілкування
Форум
Міські оголошення
Робота
Довідка
Новини
місто Броваримісто Бровари  
Візитівка міста
Символіка міста
Історія міста
Мер міста
Міста-партнери
Фотогалерея
Офіційні новини

01.10.2013
В Броварах прошло заседание по делу двух милиционеров, которые упустили Мельника

Вчера, 29 сентябр, в Броварах прошло ключевое заседание по делу двух милиционеров, которые, по версии следствия, из-за своей халатности прозевали побег из под домашнего ареста скандального «налогового» ректора Петра Мельника (милиционерам грозит до 5 лет).

Докладніше...
30.09.2013
Суд над милиционерами в Броварах

Дело в отношении двух правоохранителей, обвиняемых в халатности, из-за которой сбежал из-под домашнего ареста экс-ректор Петр Мельник, будет рассматривать Броварской горрайонный суд.

Докладніше...
21.09.2013
В Броварах ушел под воду частный сектор

В Броварах люди страдают из-за постоянных дождей, которые в последние несколько дней дожди почти не прекращаются Поэтому вода начала накапливаться, пока не затопила дворы в частном секторе города.

Докладніше...
19.09.2013
Организатор броварского подпольного игорного клуба оказался на скамье подсудимых

Прокуратура Киевской области направила в суд обвинительный акт в отношении мужчины, который организовал игорный бизнес в пригороде столицы.

Докладніше...
17.09.2013
Под Броварами отпраздновали столетие первого киевского аэродрома

Здесь базировалась третья авиационная рота, где служил капитан Петр Нестеров, который первым в мире исполнил «мертвую петлю».

Докладніше...
 Найбільша земельна афера в історії Броварів     02.10.2013

1 жовтня під час позачергової сесії Броварської міської ради – терміново оголошеної напередодні – за мовчазної згоди більшості депутатів місто остаточно втратило 96 гектарів землі, ринкова вартість якої оцінюється в понад 30 мільйонів доларів. На цій землі невдовзі мають побудувати фармакологічний завод. Таким чином міська рада зіграла фінальну роль в реалізації масштабної схеми “дерибану”, розпочатої Державним земельним агенством, за участі олігархів та посадовців-корупціонерів.

На позачерговій сесії 1 жовтня було змінено цільове призначення майже сотні гектарів броварської землі, що раніше належало радіопередавальному центру і де мали свої ділянки броварчани. Ще раніше дана земля була вилучена в державну власність та роздана кільком десяткам людей начебто під ведення особистого селянського господарства, після чого її “пакетом” скупили олігархи. Все це відбулось з мовчазної згоди та завдяки тихому сприянню влади міста та мера Сапожка особисто. А вже сьогодні земля, де мешканці вирощували городину, готується до масштабного будівництва: транснаціональна фармакологічна компанія має намір спорудити неподалік центру Броварів грандіозне виробництво медичних препаратів. Влада міста та правоохоронні органи, яка мала бити на сполох, щойно довідавшись про наміри великих структур прибрати до рук безцінну броварську землю, “сором’язливо” мовчала, дозволяючи корупціонерам з величезними апетитами “без зайвого шуму” вкрасти у броварчан 30 мільйонів доларів.

В результаті цієї оборудки Бровари безповоротно втрачає майже сотню гектарів безцінної землі, не отримуючи за це жодної копійки до міської казни. Ринкова вартість такої «ділянки» складає близько 250 мільйонів гривень – ця сума майже рівнозначна річному бюджету (!) міста Бровари. Проте жодна гривня не піде на розвиток міста – всі кошти осядуть в кишенях чиновників, що реалізували цю масштабну грабіжницьку схему.

Окрім того наразі невідомо, що собою являтиме майбутній фармацевтичний завод: досі броварчани навіть не знали про плани подібного будівництва. Вочевидь, підприємство хімічної галузі згубним чином вплине на місцеву екологію та здоров’я мешканців. Звісно, місцеву владу це питання зовсім не турбувало, оскільки на кону стоїть величезна сума.

В схемі з грабунку броварської землі, яка бере свій початок ще кілька років тому “завдяки” Державному земельному агенству і лише зараз увінчалась «останнім штрихом», бере участь низка високопосадовців, в т.ч. і броварських. Наразі броварська організація партії УДАР здійснює аналіз документальної доказової бази, через що місто втратило можливість для власного розвитку на роки вперед. За гроші, що в результаті даної оборудки опиняться на рахунках чиновників, могли бути відремонтовані десятки кілометрів міських доріг та сотні під’їздів. Ми могли отримати справжню комунальну реформу замість тієї профанації, що Сапожко та його приспішники намагаються видати за реформу ЖКГ. Утім тепер можемо розраховувати хіба що на «реформування» модновладців різного калібру.

 

Маєш право знати 

Загрузка...

 Міські новини
 
18.10.2016
Олег Соскин: Кличко обманщик. Киевляне сидят без тепла
На улице Олеся Гончара Шевченковского района до сих пор не включили отопление. Часть домов замерзает. Кличко только и умеет ломать ларьки и рестораны, а квартиры обогреть не может.
Докладніше...
31.03.2016
ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі
Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладахСловаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи. Для випускників 9-10 класів є пропозиції щодо навчання в гімназіях та технікумах для здобуття середньої та середньо-спеціальної освіти.    
Докладніше...
11.03.2016
Монографія О.І. Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України"
Пропонуємо ознайомитися з монографією Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління, Голови Української Національної Консервативної партії.  
Докладніше...
13.03.2014
Сапожко втретє пішов у відпустку – знову до кінця тижня

Після умовного затишшя у броварському “білому будинку”, яке панувало там минулого тижня, ранок 11 березня почався активно.

Докладніше...
11.03.2014
В Броварах двічі вшанували пам’ять Тараса Шевченка

9 березня в Броварах відбулись урочисті заходи з нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.

Докладніше...