Міська громада
Громадські організації
Політичні партії
Мас медіа
Відомі особистості
  Підприємства та бізнес
Бізнес-інформація
Підприємства міста
Банки
Інвестиційний паспорт міста
  Гуманітарна сфера
Освіта
Культура
Охорона здоров'я
Спорт
  Сервіс та відпочинок
Готелі
Ресторани, кафе
Транспорт
Розважальні комплекси
  Спілкування
Форум
Міські оголошення
Робота
Довідка
Новини
місто Броваримісто Бровари  
Візитівка міста
Символіка міста
Історія міста
Мер міста
Міста-партнери
Фотогалерея
Офіційні новини

01.10.2013
В Броварах прошло заседание по делу двух милиционеров, которые упустили Мельника

Вчера, 29 сентябр, в Броварах прошло ключевое заседание по делу двух милиционеров, которые, по версии следствия, из-за своей халатности прозевали побег из под домашнего ареста скандального «налогового» ректора Петра Мельника (милиционерам грозит до 5 лет).

Докладніше...
30.09.2013
Суд над милиционерами в Броварах

Дело в отношении двух правоохранителей, обвиняемых в халатности, из-за которой сбежал из-под домашнего ареста экс-ректор Петр Мельник, будет рассматривать Броварской горрайонный суд.

Докладніше...
21.09.2013
В Броварах ушел под воду частный сектор

В Броварах люди страдают из-за постоянных дождей, которые в последние несколько дней дожди почти не прекращаются Поэтому вода начала накапливаться, пока не затопила дворы в частном секторе города.

Докладніше...
19.09.2013
Организатор броварского подпольного игорного клуба оказался на скамье подсудимых

Прокуратура Киевской области направила в суд обвинительный акт в отношении мужчины, который организовал игорный бизнес в пригороде столицы.

Докладніше...
17.09.2013
Под Броварами отпраздновали столетие первого киевского аэродрома

Здесь базировалась третья авиационная рота, где служил капитан Петр Нестеров, который первым в мире исполнил «мертвую петлю».

Докладніше...
 Всеукраїнська естафета пам’яті «Слава визволителям України» у Броварах     26.09.2013

У міському культурному центрі «Прометей» відбулися святкові заходи у рамках Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України». У заходах взяли участь голова Київської обласної ради Олександр Качний, заступник голови Київської обласної державної адміністрації Тетяна Подашевська, керівництво м. Бровари та району, делегації ветеранів з усіх міст та районів Київщини.

На кордоні між Чернігівською та Київською областями, на території Броварського району, губернатор Анатолій Присяжнюк разом із головою Броварської РДА Петром Іваненком та Броварським міським головою Ігорем Сапожком зустрічали делегацію із Чернігівщини у складі заступника голови Чернігівської ОДА Віктора Геращенка, першого заступника голови Чернігівської обласної ради Івана Коробки, голів ветеранських організацій та самих сивочолих учасників бойових дій у Великій Вітчизняній війні.

Естафета «Слава визволителям України» приурочена до 70-річчя перемоги у Великій Вітчизняній війні та дню партизанської слави пройде усіма областями України. Теренами Київщини артефакти Великої Перемоги, а саме штандарт І Українського фронту та прапори 242 та 136 стрілецьких дивізій, під якими радянські воїни вели переможні бої за визволення України від німецько-фашистських загарбників, мандруватимуть протягом місяця теренами області.

- Подібні заходи – це наша щира повага до живих учасників та свідків тих жахливих подій, - наголосив Анатолій Присяжнюк, звертаючись до ветеранів. – Саме у ці дні Київщину визволяли від німецько-фашистських загарбників. Мені приємно, що тягар років та пережитих подій не позбавив вас бажання займатися громадською діяльністю, ви не шкодуєте власних сил та щиро переймаєтеся проблемами того міста, де мешкаєте.

Патріотична естафета пройшла Луганською, Донецькою, Харківською, Сумською та Чернігівською областями. Після міста Бровари естафету пам’яті переймає Житомирщина.

 

Броарська міська рада 

Загрузка...

 Міські новини
 
18.10.2016
Олег Соскин: Кличко обманщик. Киевляне сидят без тепла
На улице Олеся Гончара Шевченковского района до сих пор не включили отопление. Часть домов замерзает. Кличко только и умеет ломать ларьки и рестораны, а квартиры обогреть не может.
Докладніше...
31.03.2016
ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі
Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладахСловаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи. Для випускників 9-10 класів є пропозиції щодо навчання в гімназіях та технікумах для здобуття середньої та середньо-спеціальної освіти.    
Докладніше...
11.03.2016
Монографія О.І. Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України"
Пропонуємо ознайомитися з монографією Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління, Голови Української Національної Консервативної партії.  
Докладніше...
13.03.2014
Сапожко втретє пішов у відпустку – знову до кінця тижня

Після умовного затишшя у броварському “білому будинку”, яке панувало там минулого тижня, ранок 11 березня почався активно.

Докладніше...
11.03.2014
В Броварах двічі вшанували пам’ять Тараса Шевченка

9 березня в Броварах відбулись урочисті заходи з нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.

Докладніше...