Міська громада
Громадські організації
Політичні партії
Мас медіа
Відомі особистості
  Підприємства та бізнес
Бізнес-інформація
Підприємства міста
Банки
Інвестиційний паспорт міста
  Гуманітарна сфера
Освіта
Культура
Охорона здоров'я
Спорт
  Сервіс та відпочинок
Готелі
Ресторани, кафе
Транспорт
Розважальні комплекси
  Спілкування
Форум
Міські оголошення
Робота
Довідка
Новини
місто Броваримісто Бровари  
Візитівка міста
Символіка міста
Історія міста
Мер міста
Міста-партнери
Фотогалерея
Офіційні новини

01.10.2013
В Броварах прошло заседание по делу двух милиционеров, которые упустили Мельника

Вчера, 29 сентябр, в Броварах прошло ключевое заседание по делу двух милиционеров, которые, по версии следствия, из-за своей халатности прозевали побег из под домашнего ареста скандального «налогового» ректора Петра Мельника (милиционерам грозит до 5 лет).

Докладніше...
30.09.2013
Суд над милиционерами в Броварах

Дело в отношении двух правоохранителей, обвиняемых в халатности, из-за которой сбежал из-под домашнего ареста экс-ректор Петр Мельник, будет рассматривать Броварской горрайонный суд.

Докладніше...
21.09.2013
В Броварах ушел под воду частный сектор

В Броварах люди страдают из-за постоянных дождей, которые в последние несколько дней дожди почти не прекращаются Поэтому вода начала накапливаться, пока не затопила дворы в частном секторе города.

Докладніше...
19.09.2013
Организатор броварского подпольного игорного клуба оказался на скамье подсудимых

Прокуратура Киевской области направила в суд обвинительный акт в отношении мужчины, который организовал игорный бизнес в пригороде столицы.

Докладніше...
17.09.2013
Под Броварами отпраздновали столетие первого киевского аэродрома

Здесь базировалась третья авиационная рота, где служил капитан Петр Нестеров, который первым в мире исполнил «мертвую петлю».

Докладніше...
 Бровари : «..У місті належним чином організовують та проводять заходи для підвищення якості і конкурентоспроможності освіти та спорту і підтримки здорового способу життя.»     13.08.2013

На оперативній нараді міського голови Ігоря Сапожка з керівниками структурних підрозділів міської ради, регіональних установ та органів державної влади у місті, комунальних служб, особливу увагу було приділено виконанню завдань Президента України щодо створення сучасної матеріально-технічної бази фізичної культури і спорту та впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освіті. Міський голова зазначив, що у місті належним чином організовують та проводять заходи для підвищення якості і конкурентоспроможності освіти та спорту і підтримки здорового способу життя.

Присутніх поінформували, про проведення ряду заходів щодо покращення матеріальної бази для занять фізичною культурою і спортом: капітальні ремонти спортивних залів Броварських ЗОШ №1, №2, №5, №7, частково відремонтовано спортивні зали у Броварських ЗОШ №3, №6, НВК, наразі проводиться капітальний ремонт спортзалу гімназії ім. Степана Олійника. Облаштовано спортивні майданчики у ЗОШ №1, гімназії ім. Степана Олійника. Дитячо - юнацька спортивна школа управління освіти, науки та молоді нараховує 6 спортивних напрямків: футбол, плавання, гандбол, лижні гонки, гімнастика та хортинг у яких займається 934 дитини. На базі НВК працює спортивний клуб «Саторі-Спорт», де займаються юнаки за програмою підготовки до служби у Збройних силах України. На базі закладів освіти проводяться гурткова робота, завдяки якій діти займаються атлетикою, східними єдиноборствами та ін. Частина дітей відвідує спортивні зали, що знаходяться на території міста, це атлетика, тайський бокс, карате, хортинг, ушу.

Також, протягом минулого навчального року учасники обласних спортивних шкільних спартакіад займали призові місця, а шкільна збірна міста із футболу виборола Кубок Голови КОДА.

Щодо впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освіті, на нараді було зазначено, що у 2013-2014 навчальному році заплановано приєднання 100% дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів міста до Єдиної державної електронної бази з питань освіти. Це дозволить входження до ІСУО - інформаційної системи управління освітою. ІСУО - програмний комплекс, який приймає і консолідує дані із загальноосвітніх навчальних закладів, генерує обов'язкові форми звітності.

У 10 загальноосвітніх навчальних закладах функціонує 19 НКК комплектацією 10+1, 57 мультимедійних комплексів. Усі ЗОШ підключені до мережі Інтернет, кожен заклад має веб-сайт. 65 комп'ютерами оснащені ДНЗ, 13 закладів підключені до мережі Інтернет і мають веб-сайти. Позашкільні заклади освіти також оснащені необхідною комп'ютерною технікою (58 ПК). Всі мають веб-сайти. Сайти БДЮТ і БНВО визнані кращими в області.
Гімнаізія ім. С.І.Олійника за останні 5 років здійснює комплексну інформатизацію навчального закладу, формуючи освітнє середовище засобами сучасних інформаційних технологій. Така комплексність передбачає формування апаратної частини навчального закладу, яка здатна сучасно вирішувати задачі навчально-виховного процесу - це комп'ютерна техніка, мультимедійні комплекси, планшети, сервери, швидкісний доступ до мережі Інтернет (гімназія має 24 мультимедійних комплекси - практично у кожному класі). Техніка активно використовується в навчально-виховному процесі, що робить його значно якіснішим.

Наразі управління освіти, науки та молоді Броварської міської ради проводить переговори з компанією Майкрософт щодо розгортання та пілотного випробування на освітніх закладах міста сучасних сервісів компанії. Участь у даному проекті надає можливість учням та вчителям міста використовувати дані сервіси безкоштовно.
Також, у місті постійно ведеться робота з підвищення ІКТ- компетентності вчителів, опанування ними нових програм та сервісів, обмін досвідом, активна науково- практична робота.

За результати обговорення третього питання оперативної наради дано ряд прокольних доручень відповідним відділам та службам, в т.ч. стосовно щодо взаємодії регіональних установ органів держаної влади та організацій, що забезпечують життєдіяльність міста із структурними підрозділами Броварської міської ради.

Броварська міська рада 

Загрузка...

 Міські новини
 
18.10.2016
Олег Соскин: Кличко обманщик. Киевляне сидят без тепла
На улице Олеся Гончара Шевченковского района до сих пор не включили отопление. Часть домов замерзает. Кличко только и умеет ломать ларьки и рестораны, а квартиры обогреть не может.
Докладніше...
31.03.2016
ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі
Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладахСловаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи. Для випускників 9-10 класів є пропозиції щодо навчання в гімназіях та технікумах для здобуття середньої та середньо-спеціальної освіти.    
Докладніше...
11.03.2016
Монографія О.І. Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України"
Пропонуємо ознайомитися з монографією Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління, Голови Української Національної Консервативної партії.  
Докладніше...
13.03.2014
Сапожко втретє пішов у відпустку – знову до кінця тижня

Після умовного затишшя у броварському “білому будинку”, яке панувало там минулого тижня, ранок 11 березня почався активно.

Докладніше...
11.03.2014
В Броварах двічі вшанували пам’ять Тараса Шевченка

9 березня в Броварах відбулись урочисті заходи з нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.

Докладніше...