Міська громада
Громадські організації
Політичні партії
Мас медіа
Відомі особистості
  Підприємства та бізнес
Бізнес-інформація
Підприємства міста
Банки
Інвестиційний паспорт міста
  Гуманітарна сфера
Освіта
Культура
Охорона здоров'я
Спорт
  Сервіс та відпочинок
Готелі
Ресторани, кафе
Транспорт
Розважальні комплекси
  Спілкування
Форум
Міські оголошення
Робота
Довідка
Новини
місто Броваримісто Бровари  
Візитівка міста
Символіка міста
Історія міста
Мер міста
Міста-партнери
Фотогалерея
Офіційні новини

01.10.2013
В Броварах прошло заседание по делу двух милиционеров, которые упустили Мельника

Вчера, 29 сентябр, в Броварах прошло ключевое заседание по делу двух милиционеров, которые, по версии следствия, из-за своей халатности прозевали побег из под домашнего ареста скандального «налогового» ректора Петра Мельника (милиционерам грозит до 5 лет).

Докладніше...
30.09.2013
Суд над милиционерами в Броварах

Дело в отношении двух правоохранителей, обвиняемых в халатности, из-за которой сбежал из-под домашнего ареста экс-ректор Петр Мельник, будет рассматривать Броварской горрайонный суд.

Докладніше...
21.09.2013
В Броварах ушел под воду частный сектор

В Броварах люди страдают из-за постоянных дождей, которые в последние несколько дней дожди почти не прекращаются Поэтому вода начала накапливаться, пока не затопила дворы в частном секторе города.

Докладніше...
19.09.2013
Организатор броварского подпольного игорного клуба оказался на скамье подсудимых

Прокуратура Киевской области направила в суд обвинительный акт в отношении мужчины, который организовал игорный бизнес в пригороде столицы.

Докладніше...
17.09.2013
Под Броварами отпраздновали столетие первого киевского аэродрома

Здесь базировалась третья авиационная рота, где служил капитан Петр Нестеров, который первым в мире исполнил «мертвую петлю».

Докладніше...
 Бровари : Януковича просять не переслідувати активістів "Демократичного Альянсу"     23.07.2013

Близько тридцяти громадських організацій, діячів, журналістів звернулися до Віктора Януковича у зв’язку із кримінальним "переслідуванням громадських активістів Максима та Костянтина Лациби".

Про це йдеться в їх офіційній заяві.

В зверненні нагадали, що міліція підозрює активістів у здійсненні пограбувань на території Броварського та Бориспільського районів. На думку підписантів, це переслідування пов'язане з участю активістів у акції піж Межигір'ям.

"Ми вважаємо, що дане кримінальне провадження використовується виключно з метою перешкодити громадській діяльності Максима та Костянтина Лациби, на цьому показовому прикладі залякати усіх активістів для придушення громадської активності, та дискредитувати їх в очах суспільства", - йдеться в заяві.

Підписанти також заявили про ряд вимог. Зокрема вони вимагають від Верховної Ради ініціювати створення тимчасової слідчої комісії із розслідування переслідувань правоохоронними органами братів Лациб та інших учасників мирного зібрання під Межигір'ям.

"Від Міністерства внутрішніх справ та Генеральної прокуратури провести розслідування законності та обґрунтованості провадження слідчих дій та притягнути винних осіб до відповідальності", - йдеться в заяві.

"Також звертаємося до представників громадськості, журналістів, адвокатів, громадських активістів та закликаємо до солідарних дій на захист один одного", - закликали підписанти.

Під заявою підписались Харківська правозахисна група, Українська Гельсінська спілка з прав людини, Фонд "Демократичні ініціативи", Transparency International Ukraine, Комітет виборців України, Інститут медіа права та ще більше 50 громадських організацій і активістів.

Як відомо, міліція розпочала кримінальне провадження про участь у пограбуванні проти Костянтина та Максима Лациб.

Брати пов’язують цю справу з участю в акції під Межигір’ям.

Українська правда
  

Загрузка...

 Міські новини
 
18.10.2016
Олег Соскин: Кличко обманщик. Киевляне сидят без тепла
На улице Олеся Гончара Шевченковского района до сих пор не включили отопление. Часть домов замерзает. Кличко только и умеет ломать ларьки и рестораны, а квартиры обогреть не может.
Докладніше...
31.03.2016
ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі
Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладахСловаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи. Для випускників 9-10 класів є пропозиції щодо навчання в гімназіях та технікумах для здобуття середньої та середньо-спеціальної освіти.    
Докладніше...
11.03.2016
Монографія О.І. Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України"
Пропонуємо ознайомитися з монографією Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління, Голови Української Національної Консервативної партії.  
Докладніше...
13.03.2014
Сапожко втретє пішов у відпустку – знову до кінця тижня

Після умовного затишшя у броварському “білому будинку”, яке панувало там минулого тижня, ранок 11 березня почався активно.

Докладніше...
11.03.2014
В Броварах двічі вшанували пам’ять Тараса Шевченка

9 березня в Броварах відбулись урочисті заходи з нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.

Докладніше...