Міська громада
Громадські організації
Політичні партії
Мас медіа
Відомі особистості
  Підприємства та бізнес
Бізнес-інформація
Підприємства міста
Банки
Інвестиційний паспорт міста
  Гуманітарна сфера
Освіта
Культура
Охорона здоров'я
Спорт
  Сервіс та відпочинок
Готелі
Ресторани, кафе
Транспорт
Розважальні комплекси
  Спілкування
Форум
Міські оголошення
Робота
Довідка
Новини
місто Броваримісто Бровари  
Візитівка міста
Символіка міста
Історія міста
Мер міста
Міста-партнери
Фотогалерея
Офіційні новини

01.10.2013
В Броварах прошло заседание по делу двух милиционеров, которые упустили Мельника

Вчера, 29 сентябр, в Броварах прошло ключевое заседание по делу двух милиционеров, которые, по версии следствия, из-за своей халатности прозевали побег из под домашнего ареста скандального «налогового» ректора Петра Мельника (милиционерам грозит до 5 лет).

Докладніше...
30.09.2013
Суд над милиционерами в Броварах

Дело в отношении двух правоохранителей, обвиняемых в халатности, из-за которой сбежал из-под домашнего ареста экс-ректор Петр Мельник, будет рассматривать Броварской горрайонный суд.

Докладніше...
21.09.2013
В Броварах ушел под воду частный сектор

В Броварах люди страдают из-за постоянных дождей, которые в последние несколько дней дожди почти не прекращаются Поэтому вода начала накапливаться, пока не затопила дворы в частном секторе города.

Докладніше...
19.09.2013
Организатор броварского подпольного игорного клуба оказался на скамье подсудимых

Прокуратура Киевской области направила в суд обвинительный акт в отношении мужчины, который организовал игорный бизнес в пригороде столицы.

Докладніше...
17.09.2013
Под Броварами отпраздновали столетие первого киевского аэродрома

Здесь базировалась третья авиационная рота, где служил капитан Петр Нестеров, который первым в мире исполнил «мертвую петлю».

Докладніше...
 ЗНО: перевірка знань і нервів     21.06.2013

 

Відшуміли у Броварах випускні бали, і вчорашні одинадцятикласники рушили у доросле життя. Почалося воно із ЗНО (зовнішнього незалежного оцінювання), яке колись для нас було вступними екзаменами у ВНЗ. Чимало випускників вирішили перевірити свої знання, однак без нервових перевантажень вся ця процедура не обходиться.

Ще до 3 червня, відколи і почалися перші іспити, кожному, хто зареєструвався на здачу ЗНО, повинно було прийти поштою запрошення-перепустка, у якій зазначено місце і час пункту тестування. Однак такі перепустки отримав не кожен. Тож декому доводилося шукати свої координати у мережі Інтернет та роздруковувати потрібну інформацію.

Своєчасне прибуття до пункту тестування також відігравало неабияку роль. Адже тим абітурієнтам, які з 10.15 до 10.50 не з’являлися у зазначеному місці, відмовляли у проходженні ЗНО. Обов’язковим також стало написання відповідей лише чорною пастою. Тож напередодні тестувань учням довелося оббігати чимало магазинів та відділів канцтоварів.

Уже при вході до пункту тестування кожен абітурієнт повинен знайти у списках своє прізвище, де зазначена аудиторія, номер сертифіката та номер робочого місця, де відбуватиметься тестування. Коли учень сяде не на своє місце, то це може призвести до анулювання результатів ЗНО.

Про те, що мати при собі будь-які засоби зв’язку, мобільні телефони, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації (навіть вимкнені), друковані і рукописні матеріали, що не передбачені процедурою тестування, заборонено, учні завчасно знали. Адже це призводить до позбавлення права на продовження роботи над тестом та анулювання результатів.

Також у правилах зазначалося, що під час проведення тестування в аудиторіях пункту тестування працівником Державної служби охорони за допомогою металодетекторів може здійснюватися контроль за дотриманням абітурієнтами вимоги щодо заборони мати при собі пристрої та матеріали, що не передбачені процедурою тестування.

Саме такий інцидент і стався у одній із броварських шкіл. Під час ЗНО з хімії, коли у класі панувала тиша, до одного з кабінетів із шумом зайшло троє кремезних чоловіків. Один із них виявився охоронцем, інший — директором навчального закладу, а третій — представником із області. Тишу порушили грізні слова: «Закрили усі свої зошити, відклали їх у бік. А тепер усі встали, вийшли із-за парт та підняли руки на ширину плеч!». Так розпочалася процедура перевірки з металошукачем. Кожну дитину просканували, як злочинця. У однієї з абітурієнток знайшли вимкнений телефон, що був у кишені. Її вигнали з аудиторії, позбавивши права цьогоріч продовжувати проходження ЗНО.

Так, я за те, аби діти вступали у ВНЗ, користуючись тими знаннями, що були здобуті під час навчання у школі. Та чи можна так бездушно травмувати юнацьку психіку? І чи можна після того сканування сісти і у короткий термін оговтатися та продовжити відповідати на питання, що такі важливі для подальшого навчання? Ще попереду залишилася чимала частина тестувань, яка триватиме до 27 червня. Хочеться побажати уже тепер абітурієнтам вдалого складання ЗНО та не такого жорстокого сприйняття дорослого життя, як було їм показано під час перевірки металошукачем.

Новини Лівобережжя 

Загрузка...

 Міські новини
 
18.10.2016
Олег Соскин: Кличко обманщик. Киевляне сидят без тепла
На улице Олеся Гончара Шевченковского района до сих пор не включили отопление. Часть домов замерзает. Кличко только и умеет ломать ларьки и рестораны, а квартиры обогреть не может.
Докладніше...
31.03.2016
ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі
Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладахСловаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи. Для випускників 9-10 класів є пропозиції щодо навчання в гімназіях та технікумах для здобуття середньої та середньо-спеціальної освіти.    
Докладніше...
11.03.2016
Монографія О.І. Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України"
Пропонуємо ознайомитися з монографією Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління, Голови Української Національної Консервативної партії.  
Докладніше...
13.03.2014
Сапожко втретє пішов у відпустку – знову до кінця тижня

Після умовного затишшя у броварському “білому будинку”, яке панувало там минулого тижня, ранок 11 березня почався активно.

Докладніше...
11.03.2014
В Броварах двічі вшанували пам’ять Тараса Шевченка

9 березня в Броварах відбулись урочисті заходи з нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.

Докладніше...