Міська громада
Громадські організації
Політичні партії
Мас медіа
Відомі особистості
  Підприємства та бізнес
Бізнес-інформація
Підприємства міста
Банки
Інвестиційний паспорт міста
  Гуманітарна сфера
Освіта
Культура
Охорона здоров'я
Спорт
  Сервіс та відпочинок
Готелі
Ресторани, кафе
Транспорт
Розважальні комплекси
  Спілкування
Форум
Міські оголошення
Робота
Довідка
Новини
місто Броваримісто Бровари  
Візитівка міста
Символіка міста
Історія міста
Мер міста
Міста-партнери
Фотогалерея
Офіційні новини

01.10.2013
В Броварах прошло заседание по делу двух милиционеров, которые упустили Мельника

Вчера, 29 сентябр, в Броварах прошло ключевое заседание по делу двух милиционеров, которые, по версии следствия, из-за своей халатности прозевали побег из под домашнего ареста скандального «налогового» ректора Петра Мельника (милиционерам грозит до 5 лет).

Докладніше...
30.09.2013
Суд над милиционерами в Броварах

Дело в отношении двух правоохранителей, обвиняемых в халатности, из-за которой сбежал из-под домашнего ареста экс-ректор Петр Мельник, будет рассматривать Броварской горрайонный суд.

Докладніше...
21.09.2013
В Броварах ушел под воду частный сектор

В Броварах люди страдают из-за постоянных дождей, которые в последние несколько дней дожди почти не прекращаются Поэтому вода начала накапливаться, пока не затопила дворы в частном секторе города.

Докладніше...
19.09.2013
Организатор броварского подпольного игорного клуба оказался на скамье подсудимых

Прокуратура Киевской области направила в суд обвинительный акт в отношении мужчины, который организовал игорный бизнес в пригороде столицы.

Докладніше...
17.09.2013
Под Броварами отпраздновали столетие первого киевского аэродрома

Здесь базировалась третья авиационная рота, где служил капитан Петр Нестеров, который первым в мире исполнил «мертвую петлю».

Докладніше...
 Бровари : У перший день форуму на Київщині підписано інвестиційних угод на суму 300 млн гривень та 4 угоди про регіональну співпрацю     29.05.2013

На Київщині відбувся міжнародний форум керівників регіонів-партнерів Київської області «Партнерство. Інтеграція. Інвестиції» в якому взяли участь Віце-прем’єр міністр України Юрій Бойко, Міністр закордонних справ України Леонід Кожара, голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк.

Анатолій Присяжнюк Київська область є лідером по залученню інвестицій, які за останні три роки склали 30 мільярдів гривень.

Звертаючись до учасників Міжнародного форуму Анатолій Присяжнюк сказав, що Глава держави висунув масштабні соціально-економічні ініціативи, які стали новою політикою країни. Президент України акцентував увагу на посиленні і поглибленні міжрегіональних форм співпраці що дало змогу зустрітися представникам 20 делегацій із 10 країн світу.

Анатолій Присяжнюк акцентував увагу присутніх на тому, що Київщина започаткувала тісну регіональну співпрацю більш ніж з 30 регіонами країн світу в торговельно-економічній, науково-технічній та культурній сферах. Крім цього на території області знаходяться близько 110 провідних іноземних компаній. Також він розповів, що за останні 3 роки завдяки спільній роботі влади, аграріїв, підприємців, працівників бюджетних установ, керівників підприємств, Київщина перетворилася на територію стабільного зростання.

Розмір делегації – є барометром привабливості регіону. Якщо вона росте, то й росте відповідний інтерес інвесторів. Але з такими інвесторами треба вибудовувати стосунки, а це вимагає часу, - сказав економічний експерт та директор із розвитку бізнесу PwC Україна Енді Кузіч

За словами губернатора, в 2010-2013 роках на Київщині вдалося створити сприятливий клімат для вітчизняних і іноземних інвесторів. Завдяки цьому в області відкрито 512 сучасних промислових і сільськогосподарських підприємств, створено найбільші в Україні заводи дитячого харчування, а також один з найпотужніших в Європі хлібокомбінатів у місті Василькові.

Водночас Анатолій Присяжнюк зазначив, що Київщина має набагато більший потенціал, і влада докладає максимум зусиль для того, щоб область могла по праву претендувати на звання регіону з найвищими показниками легкості ведення бізнесу. За словами гостей з Китаю вини вбачають величезний потенціал Київщини щодо можливості реалізації спільних проектів, в галузях будівництва, автомобілебудування та сільського господарства.

Такий форум обіцяють зробити традиційним. Адже, як констатує губернатор Київщини Анатолій Присяжнюк, перші результати співпраці з іноземними партнерами в області відчують уже за 2-3 роки. У той же час в перший день форуму було підписано 5 інвестиційних угод на загальну суму понад 300 млн гривень та 4 угоди про соціально-економічну співпрацю з регіонами Польщі, Вєтнаму, Китаю та Росії.

Прес-центр КОДА

Броварська міська рада 

Загрузка...

 Міські новини
 
18.10.2016
Олег Соскин: Кличко обманщик. Киевляне сидят без тепла
На улице Олеся Гончара Шевченковского района до сих пор не включили отопление. Часть домов замерзает. Кличко только и умеет ломать ларьки и рестораны, а квартиры обогреть не может.
Докладніше...
31.03.2016
ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі
Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладахСловаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи. Для випускників 9-10 класів є пропозиції щодо навчання в гімназіях та технікумах для здобуття середньої та середньо-спеціальної освіти.    
Докладніше...
11.03.2016
Монографія О.І. Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України"
Пропонуємо ознайомитися з монографією Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління, Голови Української Національної Консервативної партії.  
Докладніше...
13.03.2014
Сапожко втретє пішов у відпустку – знову до кінця тижня

Після умовного затишшя у броварському “білому будинку”, яке панувало там минулого тижня, ранок 11 березня почався активно.

Докладніше...
11.03.2014
В Броварах двічі вшанували пам’ять Тараса Шевченка

9 березня в Броварах відбулись урочисті заходи з нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.

Докладніше...