Міська громада
Громадські організації
Політичні партії
Мас медіа
Відомі особистості
  Підприємства та бізнес
Бізнес-інформація
Підприємства міста
Банки
Інвестиційний паспорт міста
  Гуманітарна сфера
Освіта
Культура
Охорона здоров'я
Спорт
  Сервіс та відпочинок
Готелі
Ресторани, кафе
Транспорт
Розважальні комплекси
  Спілкування
Форум
Міські оголошення
Робота
Довідка
Новини
місто Броваримісто Бровари  
Візитівка міста
Символіка міста
Історія міста
Мер міста
Міста-партнери
Фотогалерея
Офіційні новини

01.10.2013
В Броварах прошло заседание по делу двух милиционеров, которые упустили Мельника

Вчера, 29 сентябр, в Броварах прошло ключевое заседание по делу двух милиционеров, которые, по версии следствия, из-за своей халатности прозевали побег из под домашнего ареста скандального «налогового» ректора Петра Мельника (милиционерам грозит до 5 лет).

Докладніше...
30.09.2013
Суд над милиционерами в Броварах

Дело в отношении двух правоохранителей, обвиняемых в халатности, из-за которой сбежал из-под домашнего ареста экс-ректор Петр Мельник, будет рассматривать Броварской горрайонный суд.

Докладніше...
21.09.2013
В Броварах ушел под воду частный сектор

В Броварах люди страдают из-за постоянных дождей, которые в последние несколько дней дожди почти не прекращаются Поэтому вода начала накапливаться, пока не затопила дворы в частном секторе города.

Докладніше...
19.09.2013
Организатор броварского подпольного игорного клуба оказался на скамье подсудимых

Прокуратура Киевской области направила в суд обвинительный акт в отношении мужчины, который организовал игорный бизнес в пригороде столицы.

Докладніше...
17.09.2013
Под Броварами отпраздновали столетие первого киевского аэродрома

Здесь базировалась третья авиационная рота, где служил капитан Петр Нестеров, который первым в мире исполнил «мертвую петлю».

Докладніше...
 Бровари : Партнерство. Інтеграція. Інвестиції     29.05.2013

Делегації 25 регіонів-партнерів Київської області з 9 країн світу - Росії, Білорусі, Китаю, В'єтнаму, Польщі, Німеччини, Греції, Хорватії та Туркменістану - прибули на Київщину для участі у дводенному міжнародному форумі «Партнерство. Інтеграція. Інвестиції». Захід такого рівня відбувається в області вперше і є яскравим свідченням демократичних процесів, які нині відбуваються в Україні, а також широких можливостей співпраці представників влади та бізнесу в пошуку оптимальних рішень соціально-економічних проблем. В рамках Форуму відбудеться низка заходів, під час яких обговорюватимуться питання економічного та інвестиційного співробітництва.

Співпраця влади та бізнесу

Офіційну частину Форуму відкрив віце-прем'єр міністр України Юрій Бойко, який звернувся до учасників у з вітальним словом від Президента України Віктора Януковича. «Проведення цього заходу є свідченням співпраці влади та бізнесу. Переконаний, що це сприятиме налагодженню плідних двосторонніх відносин» - підкреслив Глава держави.

Юрій Бойко подякував іноземним представникам за зацікавленість та безпосередню участь у цьому заході. А також зазначив, що Уряд робитиме все можливе для поліпшення умов ведення бізнесу.

У роботі Форуму також взяли участь міністр закордонних справ України Леонід Кожара, голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк, директор з розвитку бізнесу PwC Україна Енді Кузіч, представники бізнес-кіл.

- Переконаний, що цей діалог стане прекрасною можливістю для обміну досвідом та ідеями, налагодженням контактів, початку нових взаємовигідних проектів, - наголосив голова облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк. - Ми повинні відчувати плече один одного, допомагати один одному, адже об'єднавши зусилля нам вдасться досягти вагомих результатів в соціально-економічному розвитку наших регіонів та країн.

На цьому, до речі, наголосив і міністр закордонних справ України Леонід Кожара. За його словами, регіональні та транснаціональні зв'язки є надійним важелем міждержавного співробітництва.

У своєму виступі губернатор Анатолій Присяжнюк підкреслив, що Київська область є лідером в Україні із залучення інвестицій, які сягнули за останні три роки 30 мільярдів гривень. Завдяки цьому в області відкрито понад 500 сучасних промислових та сільськогосподарських підприємств, створено 100 тисяч робочих місць. На території Київщини побудовано найбільші в Україні заводи дитячого харчування, а також один із найпотужніших у Європі хлібокомбінатів у місті Васильків. Також варто зазначити, що за останні роки суттєво зріс експортний потенціал області, - майже вдвічі. Київщина започаткувала тісну регіональну співпрацю більш, ніж з 30 регіонами країн світу в торговельно-економічній, науково-технічній та культурній сферах. На території області працюють майже 110 провідних іноземних компаній.

- Протягом 2010-2013 років, завдяки реформам Президента Віктора Януковича, спільній праці влади, аграріїв, підприємців, працівників бюджетної сфери на Київщині спостерігається стабільний економічний ріст. І як результат - нині область серед лідерів за соціально-економічними показниками в Україні, - зазначив Анатолій Присяжнюк. - Глава держави ініціював масштабні соціально-економічні перетворення, які стали новою політикою країни. Він акцентує увагу на посиленні та поглибленні міжрегіональних форм співпраці, які дадуть поштовх розвитку регіонів України.

Цікаво, що представлені на форумі регіони Московська область (Росія), провінції Гуандун (Китай) і БіньТхуан (В'єтнам) стали лідерами економічного розвитку в своїх країнах завдяки наполегливій роботі у поліпшенні інвестиційного клімату. Так, за словами заступника генерального секретаря китайської провінції Гуандун Цзян Хайюань, вони вийшли на перше місце в Піднебесній за показником ВВП - 904 млрд. дол., середньорічний дохід на душу населення провінції складає 8500 дол.

Не хлібом єдиним

Приваблива Київщина для інвесторів і з огляду туризму. Кліматичні умови, вигідне географічне розташування, численні культурно-історичні пам'ятки регіону сприяють розвитку цієї галузі. Тож губернатор Анатолій Присяжнюк запрошує іноземних партнерів до співпраці і в цьому напрямку.

- Нам надзвичайно цікава тема розвитку туризму. Це дуже важливий фактор в економічній співпраці між регіонами та державами, - зазначив губернатор грецького острова Крит Ставрос Арнаутакіс.

Він нагадав про співпрацю з облдержадміністрацією щодо оздоровлення українських дітей на Криті. Торік на грецькому острові відпочили понад 500 обдарованих дітей - переможці олімпіад, творчих конкурсів та спортивних змагань. Цього літа школярі Київщини знову відпочиватимуть на батьківщині міфічного Зевса.

Відкрита Київщина і до співпраці в галузях культури та освіти. Це може бути обмін студентами, а також навчання та відпочинок учнівської молоді.

Дружба - найцінніший скарб

Кульмінаційним акордом офіційної частини Форуму стало підписання численних угод про міжрегіональне співробітництво, зокрема між Київською облдержадміністрацією та Мазовецьким воєводством (Польща), з провінцією БіньТхуан (В'єтнам), Калузьською областю (Росія) та іншими. Також було укладено угоду про співпрацю між Білоцерківським районом Київщини з Азовським районом Ростовської області (Росія).

- Київщина має серйозні наміри щодо налагодження довготривалих партнерських відносин з кожним регіоном. Ми відкриті для залучення іноземних компаній до участі в реалізації першочергових інвестиційних проектів, у галузях промисловості, сільського господарства, транспорту, охорони здоров'я, освіти та науки, а також у створенні інвестиційних і лізингових компаній, - наголосив Анатолій Присяжнюк.

У відповідь керівники регіонів - партнерів запевняють: Київщина приваблива для нас і в сільському господарстві, і енергетиці, і транспорті, і промисловій та гуманітарній сферах та висловлюють надію на розширення міжрегіональної співпраці.

Прес-центр КОДА, Вікторія ЛАРІНА

Броварська міська рада 

Загрузка...

 Міські новини
 
18.10.2016
Олег Соскин: Кличко обманщик. Киевляне сидят без тепла
На улице Олеся Гончара Шевченковского района до сих пор не включили отопление. Часть домов замерзает. Кличко только и умеет ломать ларьки и рестораны, а квартиры обогреть не может.
Докладніше...
31.03.2016
ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі
Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладахСловаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи. Для випускників 9-10 класів є пропозиції щодо навчання в гімназіях та технікумах для здобуття середньої та середньо-спеціальної освіти.    
Докладніше...
11.03.2016
Монографія О.І. Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України"
Пропонуємо ознайомитися з монографією Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління, Голови Української Національної Консервативної партії.  
Докладніше...
13.03.2014
Сапожко втретє пішов у відпустку – знову до кінця тижня

Після умовного затишшя у броварському “білому будинку”, яке панувало там минулого тижня, ранок 11 березня почався активно.

Докладніше...
11.03.2014
В Броварах двічі вшанували пам’ять Тараса Шевченка

9 березня в Броварах відбулись урочисті заходи з нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.

Докладніше...