Міська громада
Громадські організації
Політичні партії
Мас медіа
Відомі особистості
  Підприємства та бізнес
Бізнес-інформація
Підприємства міста
Банки
Інвестиційний паспорт міста
  Гуманітарна сфера
Освіта
Культура
Охорона здоров'я
Спорт
  Сервіс та відпочинок
Готелі
Ресторани, кафе
Транспорт
Розважальні комплекси
  Спілкування
Форум
Міські оголошення
Робота
Довідка
Новини
місто Броваримісто Бровари  
Візитівка міста
Символіка міста
Історія міста
Мер міста
Міста-партнери
Фотогалерея
Офіційні новини

01.10.2013
В Броварах прошло заседание по делу двух милиционеров, которые упустили Мельника

Вчера, 29 сентябр, в Броварах прошло ключевое заседание по делу двух милиционеров, которые, по версии следствия, из-за своей халатности прозевали побег из под домашнего ареста скандального «налогового» ректора Петра Мельника (милиционерам грозит до 5 лет).

Докладніше...
30.09.2013
Суд над милиционерами в Броварах

Дело в отношении двух правоохранителей, обвиняемых в халатности, из-за которой сбежал из-под домашнего ареста экс-ректор Петр Мельник, будет рассматривать Броварской горрайонный суд.

Докладніше...
21.09.2013
В Броварах ушел под воду частный сектор

В Броварах люди страдают из-за постоянных дождей, которые в последние несколько дней дожди почти не прекращаются Поэтому вода начала накапливаться, пока не затопила дворы в частном секторе города.

Докладніше...
19.09.2013
Организатор броварского подпольного игорного клуба оказался на скамье подсудимых

Прокуратура Киевской области направила в суд обвинительный акт в отношении мужчины, который организовал игорный бизнес в пригороде столицы.

Докладніше...
17.09.2013
Под Броварами отпраздновали столетие первого киевского аэродрома

Здесь базировалась третья авиационная рота, где служил капитан Петр Нестеров, который первым в мире исполнил «мертвую петлю».

Докладніше...
 "Свободівці" з Броварів заявили про стеження за ними 2     24.05.2013

У «Свободі» кажуть, що за активістами Броварської районної організації Всеукраїнського об‘єднання «Свобода» встановлено стеження, несанкціоновано прослуховують їхні мобільні телефони.

Про це повідомляють у Броварській районній організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

22 травня 2013 року у Броварах київський свободівець, який приїхав до родичів, помітив, що біля будинку, де він перебуває, чатують підозрілі особи. Вони ще зранку розпитували сусідів та рідних про активіста. Прибувши на допомогу побратиму, націоналісти місцевої районної Броварської «Свободи» «відлякали» підозрілих осіб фотокамерами. Ті спішно сіли в автівку ( номерний знак: СА 5575ВС) і забралися геть.
Як стверджують активісти «Свободи», такі стеження стали вже систематичними. «Так, уранці 23 травня на зустріч активістів місцевого осередку «Свободи» несподівано завітали міліціянти з Печерського райвідділку міліції Києва. Вони були добре обізнані щодо дій «Свободи». Предметом їхньої цікавости були події 2 квітня в столиці та особа хлопчини «у червоній шапці». Переконавшись, що місцеві націоналісти не володіють цією інформацією, міліціянти поїхали й натякнули, що «це не остання розмова», – розповів голова місцевої районної організації Олег Шевчук.

Броварська районна організація ВО «Свобода» заявляє про неприпустимість незаконного стеження за її активістами. Націоналісти розпочали власне розслідування щодо фактів незаконного прослуховування телефонів, втручання в роботу організації, тиск на її активістів. За результатами розслідування буде скеровано відповідне звернення до правоохоронних органів для вжиття запобіжних заходів.

Як нагадують у «Свободі», після масової акції у квітні з вимогою призначити вибори в столиці міліціянти розпочали масовий терор проти активістів «Свободи» та патріотичної молоді. Так, на допитах у Печерському райвідділі побувало близько тисячі активістів. Крім того, міліціянти вдалися до телефонного терору та підступно намагаються завербувати молодих патріотів, призначаючи «неформальні зустрічі».

Вголос 

Загрузка...

 Міські новини
 
18.10.2016
Олег Соскин: Кличко обманщик. Киевляне сидят без тепла
На улице Олеся Гончара Шевченковского района до сих пор не включили отопление. Часть домов замерзает. Кличко только и умеет ломать ларьки и рестораны, а квартиры обогреть не может.
Докладніше...
31.03.2016
ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі
Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладахСловаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи. Для випускників 9-10 класів є пропозиції щодо навчання в гімназіях та технікумах для здобуття середньої та середньо-спеціальної освіти.    
Докладніше...
11.03.2016
Монографія О.І. Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України"
Пропонуємо ознайомитися з монографією Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління, Голови Української Національної Консервативної партії.  
Докладніше...
13.03.2014
Сапожко втретє пішов у відпустку – знову до кінця тижня

Після умовного затишшя у броварському “білому будинку”, яке панувало там минулого тижня, ранок 11 березня почався активно.

Докладніше...
11.03.2014
В Броварах двічі вшанували пам’ять Тараса Шевченка

9 березня в Броварах відбулись урочисті заходи з нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.

Докладніше...