Міська громада
Громадські організації
Політичні партії
Мас медіа
Відомі особистості
  Підприємства та бізнес
Бізнес-інформація
Підприємства міста
Банки
Інвестиційний паспорт міста
  Гуманітарна сфера
Освіта
Культура
Охорона здоров'я
Спорт
  Сервіс та відпочинок
Готелі
Ресторани, кафе
Транспорт
Розважальні комплекси
  Спілкування
Форум
Міські оголошення
Робота
Довідка
Новини
місто Броваримісто Бровари  
Візитівка міста
Символіка міста
Історія міста
Мер міста
Міста-партнери
Фотогалерея
Офіційні новини

01.10.2013
В Броварах прошло заседание по делу двух милиционеров, которые упустили Мельника

Вчера, 29 сентябр, в Броварах прошло ключевое заседание по делу двух милиционеров, которые, по версии следствия, из-за своей халатности прозевали побег из под домашнего ареста скандального «налогового» ректора Петра Мельника (милиционерам грозит до 5 лет).

Докладніше...
30.09.2013
Суд над милиционерами в Броварах

Дело в отношении двух правоохранителей, обвиняемых в халатности, из-за которой сбежал из-под домашнего ареста экс-ректор Петр Мельник, будет рассматривать Броварской горрайонный суд.

Докладніше...
21.09.2013
В Броварах ушел под воду частный сектор

В Броварах люди страдают из-за постоянных дождей, которые в последние несколько дней дожди почти не прекращаются Поэтому вода начала накапливаться, пока не затопила дворы в частном секторе города.

Докладніше...
19.09.2013
Организатор броварского подпольного игорного клуба оказался на скамье подсудимых

Прокуратура Киевской области направила в суд обвинительный акт в отношении мужчины, который организовал игорный бизнес в пригороде столицы.

Докладніше...
17.09.2013
Под Броварами отпраздновали столетие первого киевского аэродрома

Здесь базировалась третья авиационная рота, где служил капитан Петр Нестеров, который первым в мире исполнил «мертвую петлю».

Докладніше...
 Бровари : Європейські стандарти газифікації тепер і на Київщині!     23.05.2013

Створити тепло та комфорт у домівці стало простіше!

Як часто громадяни скаржились на безлад, який існував у питаннях підключення їх помешкань до газових мереж. Люди роками оббивали пороги різних організацій і фірм, щоб отримати тепло і затишок у свій дім. Нарешті держава навела лад на ринку цих послуг, зобов’язавши місцеві газорозподільні компанії надавати цю послугу для громадян і підприємців у чітко визначений термін і за фіксованою ціною.

Про особливості нової процедури приєднання споживачів до газових мереж та які переваги отримають жителі Київщині нам розповів голова правління ПАТ «Київоблгаз» Віталій Тітов.

 Віталію Івановичу, які головні переваги нової моделі приєднання до газових мереж?

Перш за все нова модель надання цієї послуги забезпечує майбутнім споживачам спрощену процедуру приєднання, без необхідності вивчати ази проектування, будівництва, введення в експлуатацію газових мереж і т. д., як це було раніше. Тепер ПАТ «Київоблгаз» надає послугу приєднання в режимі «під ключ». По-друге, забезпечується прозорий механізм формування плати за приєднання (виходячи з економічних, фізичних і технічних характеристик існуючих газових мереж): ставки плати на «стандартне приєднання» визначаються Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики. По-третє, з’являється можливість повернення коштів замовнику, що вкладає кошти в газові мережі за рахунок поворотної фінансової допомоги. Все це дозволяє людям наперед планувати свої витрати.

На законодавчому рівні введені такі поняття, як «Стандартне приєднання» до газових мереж і «Нестандартне приєднання». Як споживачеві визначити, який тип приєднання потрібен йому ?

 

Послугою «Стандартне приєднання» можуть скористатися ті замовники послуги, у яких об’єкт газоспоживання (наприклад, приватний будинок) знаходиться недалеко від існуючого газопроводу - на відстані, що не перевищує 10 метрів для міста і 25 метрів для сільської місцевості по прямій лінії від місця забезпечення потужності до місця приєднання . По-друге, потужність об’єкту не повинна перевищувати споживання 16 метрів кубічних газу на годину. Цієї потужності достатньо для приватних будинків, соціальних та комунально-побутових закладів у сільській місцевості та містах. Якщо об’єкт, який необхідно газифікувати не відповідає зазначеним критеріям, то для нього підійде послуга “Нестандартне приєднання».

 

Як можна скористатись послугою «Стандартного приєднання»?

 

Усе просто та зрозуміло. Варто звернутись до «єдиного вікна», яке діє у кожній філії ПАТ «Київоблгаз», надати необхідний пакет документів (паспорт, документи, що підтверджують право власності (володіння) на об’єкт, підписати договір та здійснити одноразовий фіксований платіж. І вже у тримісячний строк замовник отримує природний газ, підведений до своєї оселі чи офісу.

В рамках надання послуги «Стандартного приєднання» ПАТ «Київоблгаз» бере на себе організацію виконання повного комплексу робіт (підготовка технічних умов, вишукувальні, проектні та будівельно-монтажні роботи, технічний нагляд, відновлення дорожнього покриття та врізка). Взаємодія з контролюючими органами, органами місцевого самоврядування (надання дозволів, довідок, тощо) – теж зона відповідальності ПАТ «Київоблгаз».

Що змінилося після введення послуги «Нестандартного приєднання»? Які переваги такого нововведення?

 

З введенням послуги «Нестандартного приєднання» ПАТ «Київоблгаз» не може відмовити замовнику у будівництві газопроводу в газифікованій місцевості. Ми повинні підготувати технічні умови і побудувати газопровід. Тоді як раніше, отримавши технічні умови, замовник повинен був самостійно забезпечувати всі етапи будівництва. Також, скориставшись послугою «Нестандартного приєднання», замовник має можливість повернути частину витрачених коштів за рахунок механізму «поворотної фінансової допомоги». Якщо раніше замовникам доводилося за рахунок власних коштів будувати додаткові потужності газових мереж, при цьому вкладені кошти йому не поверталися, то тепер існує механізм компенсації коштів замовника за надлишок створеної потужності.

Наскільки нова законодавча модель відповідає європейським стандартам газифікації?

 

Україна є членом Європейського енергетичного співтовариства і взяла на себе обов’язки адаптувати діючий газовий ринок до норм і стандартів Європейського союзу. Введення моделі «Стандартного» та «Нестандартного» приєднання відповідає Європейській енергетичній Хартії та Договору Європейського енергетичного співтовариства. Спрощення та уніфікація процедур, пов’язаних з приєднанням, для всіх замовників наближають енергетичний ринок України до європейських стандартів.

Зокрема, нова процедура приєднання до газових мереж вберігає споживачів від недобросовісних посередницьких фірм, які раніше мали право надавати послугу з приєднання і зловживали довірою людей, збираючи гроші і не надаючи послуги, або значно завищуючи ціни. Також участь ПАТ «Київоблгаз» на всіх етапах будівництва газових мереж дозволить створювати газопроводи високої якості та експлуатаційної надійності. А відтак, ми зможемо в повній мірі відповідати за безпечну експлуатацію газових мереж.

 

Віталію Івановичу, куди можна звернутися за консультацією з питань газифікації?

Співробітники ПАТ «Київоблгаз» до Ваших послуг:

(044) 4289517 - Відділ по роботі з замовниками;

(044) 4289511 - Управління комплесного проектування, будівництва та інвестицій;

(04598) 36277 - Управління підготовки технічних умов та погодження проектної документації.

Ще раз нагадаю, що в кожній філії ПАТ «Київоблгаз» працює «єдине вікно», де можна отримати будь-яку консультацію та ознайомитись із нормативною базою, якою ми керуємось.

Також ми працюємо над створенням єдиного колл-центру, який координуватиме наших споживачів з будь-яких питань.

 

Віталію Івановичу, дякуємо за детальні пояснення з приводу нововведень в газовій промисловості. Будемо й надалі тримати споживачів в курсі.

Броварська РДА
  

Загрузка...

 Міські новини
 
18.10.2016
Олег Соскин: Кличко обманщик. Киевляне сидят без тепла
На улице Олеся Гончара Шевченковского района до сих пор не включили отопление. Часть домов замерзает. Кличко только и умеет ломать ларьки и рестораны, а квартиры обогреть не может.
Докладніше...
31.03.2016
ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі
Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладахСловаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи. Для випускників 9-10 класів є пропозиції щодо навчання в гімназіях та технікумах для здобуття середньої та середньо-спеціальної освіти.    
Докладніше...
11.03.2016
Монографія О.І. Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України"
Пропонуємо ознайомитися з монографією Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління, Голови Української Національної Консервативної партії.  
Докладніше...
13.03.2014
Сапожко втретє пішов у відпустку – знову до кінця тижня

Після умовного затишшя у броварському “білому будинку”, яке панувало там минулого тижня, ранок 11 березня почався активно.

Докладніше...
11.03.2014
В Броварах двічі вшанували пам’ять Тараса Шевченка

9 березня в Броварах відбулись урочисті заходи з нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.

Докладніше...