Міська громада
Громадські організації
Політичні партії
Мас медіа
Відомі особистості
  Підприємства та бізнес
Бізнес-інформація
Підприємства міста
Банки
Інвестиційний паспорт міста
  Гуманітарна сфера
Освіта
Культура
Охорона здоров'я
Спорт
  Сервіс та відпочинок
Готелі
Ресторани, кафе
Транспорт
Розважальні комплекси
  Спілкування
Форум
Міські оголошення
Робота
Довідка
Новини
місто Броваримісто Бровари  
Візитівка міста
Символіка міста
Історія міста
Мер міста
Міста-партнери
Фотогалерея
Офіційні новини

01.10.2013
В Броварах прошло заседание по делу двух милиционеров, которые упустили Мельника

Вчера, 29 сентябр, в Броварах прошло ключевое заседание по делу двух милиционеров, которые, по версии следствия, из-за своей халатности прозевали побег из под домашнего ареста скандального «налогового» ректора Петра Мельника (милиционерам грозит до 5 лет).

Докладніше...
30.09.2013
Суд над милиционерами в Броварах

Дело в отношении двух правоохранителей, обвиняемых в халатности, из-за которой сбежал из-под домашнего ареста экс-ректор Петр Мельник, будет рассматривать Броварской горрайонный суд.

Докладніше...
21.09.2013
В Броварах ушел под воду частный сектор

В Броварах люди страдают из-за постоянных дождей, которые в последние несколько дней дожди почти не прекращаются Поэтому вода начала накапливаться, пока не затопила дворы в частном секторе города.

Докладніше...
19.09.2013
Организатор броварского подпольного игорного клуба оказался на скамье подсудимых

Прокуратура Киевской области направила в суд обвинительный акт в отношении мужчины, который организовал игорный бизнес в пригороде столицы.

Докладніше...
17.09.2013
Под Броварами отпраздновали столетие первого киевского аэродрома

Здесь базировалась третья авиационная рота, где служил капитан Петр Нестеров, который первым в мире исполнил «мертвую петлю».

Докладніше...
 Боровари : Всеукраїнський місячник Червоного Хреста «Сила гуманності»     10.04.2013

З часу свого заснування Броварська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України постійно бере участь у вирішенні найгостріших соціальних проблем міста та району і з кожним роком відіграє дедалі помітнішу роль в утвердженні принципу гуманності, захисті життя та гідності людини.

Озираючись на пройдений шлях, варто згадати про всю червонохресну епоху милосердя.

Представники Червоного Хреста завжди опинялися в найгарячіших точках в епіцентрах людської біди. Іспитом на милосердя для червонохрестівців стала Велика Вітчизняна війна, яка перетнула життя навпіл. Саме в той час Товариство підготувало та відправило на фронт 100 тис. медсестер, санінструкторів та дружинниць. Вони були поруч з бійцями. Не знаючи втоми працювали в евакогоспіталях, санітарних поїздах, надавали першу допомогу пораненим в полі бою. Віддавали свою кров,рятуючи життя героїчних захисників Вітчизни. А в годину смертельної небезпеки ставали до їхніх лав зі зброєю в руках.

Минули роки, й сьогодні сивочолі ветерани самі потребують допомоги, і про це слід пам’ятати не тільки в свята. Апередусім у будні. Адже з кожним днем дедалі менше залишається людей, які відстояли нашу перемогу перед лицем фашистської загрози. Сьогодні на обліку міськрайонної організації Товариства червоного Хреста налічується біля 7772 одиноких людей похилого віку, які потребують допомоги, із них 1 200 – самотніх лежачих інвалідів.

Медичними і молодшими патронажними сестрами лише за 2012р. було надано допомоги хворим на дому понад 20 895 медичних та 6442 соціально – побутових послуг.

Задля дієвої допомоги нужденним Червоний Хрест послідовно реалізує комплексні гуманітарні програми, в цьому організаціям допомагають найдостойніші представники роду людського.

З 1 квітня по 1 травня 2013 р. в нашому місті та районі проходить Всеукраїнський місячник Червоного Хреста, оголошений Національним Товариство під гаслом «Сила гуманності».

Сьогодні, нажаль, замало лише співчуття та дбайливого ставлення до нужденних. Підтримайте доброчинну ініціативу червонохрестівців задля конкретної допомоги і дієвого милосердя щодо тих, хто поруч з нами та кого вік і хвороби позбавило можливості жити гідно.

Так під час проведення Всеукраїнського місячника Червоного Хреста в минулому році Броварською міськрайонною організацією Товариства червоного Хреста було зібрано коштів, продуктів харчування, одягу, взуття, засобів гігієни на суму понад 500 тисяч гривень,щодало можливість надати додаткову допомогу 8000 нужденним, серед яких одинокі люди похилого віку, інваліди, багатодітні родини, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, постраждалі від Чорнобильської трагедії, хворі на туберкульоз.

Для проведення заходів буде організовано масовий збір пожертв з метою подальшого фінансування гуманітарних програм Товариства.

З метою привернення уваги суспільсва до проблем немічних і знедоленим значну увагу буде приділено агітаційно-пропагандистським заходам й, зокрема, висвітленню у засобах масової інформації роботи організацій та активу Товариства, популяризації імен благодійників, меценатів і волонтерів.

Ми звертаємось до всіх, кому небайдужі людський біль і горе, аби з їхньою допомогою підтримати одиноких ветеранів, інвалідів війни, хворих на туберкульоз, немічних громадян міста і району. Адже тільки спільні зусилля громадськості та Червоного Хреста зможуть їм допомогти.

Броварська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста і надалі залишається вірною своєму благородному статусу творити добро в ім’я любові до людей, до своєї Вітчизни.

Перерахувати кошти можна на розрахунковий рахунок р/р 26004001374001 в Броварській ФПАТ «УКРІНБАНК» м. Бровари МФО 321808, код 25950797 з позначкою: “Благодійний внесок”, одержувач – Броварська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України.

 

Броварська міська рада 

Загрузка...

 Міські новини
 
18.10.2016
Олег Соскин: Кличко обманщик. Киевляне сидят без тепла
На улице Олеся Гончара Шевченковского района до сих пор не включили отопление. Часть домов замерзает. Кличко только и умеет ломать ларьки и рестораны, а квартиры обогреть не может.
Докладніше...
31.03.2016
ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі
Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладахСловаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи. Для випускників 9-10 класів є пропозиції щодо навчання в гімназіях та технікумах для здобуття середньої та середньо-спеціальної освіти.    
Докладніше...
11.03.2016
Монографія О.І. Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України"
Пропонуємо ознайомитися з монографією Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління, Голови Української Національної Консервативної партії.  
Докладніше...
13.03.2014
Сапожко втретє пішов у відпустку – знову до кінця тижня

Після умовного затишшя у броварському “білому будинку”, яке панувало там минулого тижня, ранок 11 березня почався активно.

Докладніше...
11.03.2014
В Броварах двічі вшанували пам’ять Тараса Шевченка

9 березня в Броварах відбулись урочисті заходи з нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.

Докладніше...