Міська громада
Громадські організації
Політичні партії
Мас медіа
Відомі особистості
  Підприємства та бізнес
Бізнес-інформація
Підприємства міста
Банки
Інвестиційний паспорт міста
  Гуманітарна сфера
Освіта
Культура
Охорона здоров'я
Спорт
  Сервіс та відпочинок
Готелі
Ресторани, кафе
Транспорт
Розважальні комплекси
  Спілкування
Форум
Міські оголошення
Робота
Довідка
Новини
місто Броваримісто Бровари  
Візитівка міста
Символіка міста
Історія міста
Мер міста
Міста-партнери
Фотогалерея
Офіційні новини

01.10.2013
В Броварах прошло заседание по делу двух милиционеров, которые упустили Мельника

Вчера, 29 сентябр, в Броварах прошло ключевое заседание по делу двух милиционеров, которые, по версии следствия, из-за своей халатности прозевали побег из под домашнего ареста скандального «налогового» ректора Петра Мельника (милиционерам грозит до 5 лет).

Докладніше...
30.09.2013
Суд над милиционерами в Броварах

Дело в отношении двух правоохранителей, обвиняемых в халатности, из-за которой сбежал из-под домашнего ареста экс-ректор Петр Мельник, будет рассматривать Броварской горрайонный суд.

Докладніше...
21.09.2013
В Броварах ушел под воду частный сектор

В Броварах люди страдают из-за постоянных дождей, которые в последние несколько дней дожди почти не прекращаются Поэтому вода начала накапливаться, пока не затопила дворы в частном секторе города.

Докладніше...
19.09.2013
Организатор броварского подпольного игорного клуба оказался на скамье подсудимых

Прокуратура Киевской области направила в суд обвинительный акт в отношении мужчины, который организовал игорный бизнес в пригороде столицы.

Докладніше...
17.09.2013
Под Броварами отпраздновали столетие первого киевского аэродрома

Здесь базировалась третья авиационная рота, где служил капитан Петр Нестеров, который первым в мире исполнил «мертвую петлю».

Докладніше...
 Бровари : Місцеві жителі виступають проти комунального свавілля     22.01.2013

На новорічні свята броварська влада вирішила зробити мешканцям міста перший житлово-комунальний «подарунок»: збільшити тарифи.


У рамках реформи міської сфери ЖКГ, яка розпочалась ще на початку грудня, чиновники вирішили вивести з квартплати тариф на обслуговування систем водопроводу, каналізації, центрального опалення та гарячого водопостачання і перенести його як окрему послугу до квитанції КП «Броваритепловодоенергія». От тільки при цьому розмір тарифу планують збільшити майже втричі, та й квартплата також зросте. Новий тариф КП «Броваритепловодоенергія» планує ввести в дію з 1 лютого 2013 року, вивівши його зі складу тарифу на утримання будинків та прибудинкових територій КП «Служба замовника».

Однак якщо раніше мешканці сплачували за обслуговування внутрішньобудинкових систем у рамках квартплати 27,7 коп. за 1 кв. м, то тепер КП хоче отримувати за свої послуги 78,1 коп. за кожен квадратний метр житлового фонду міста. Пояснення зростання вартості послуг традиційне: востаннє тариф переглядався у 2006 році, а ціни на матеріали виросли; більшість внутрішньобудинкових мереж дуже зношені, тому їх обслуговування потребує значних коштів, тощо. За отримані кошти комунальне підприємство обіцяє проводити періодичні огляди систем водопроводу, каналізації, центрального опалення та гарячого водопостачання – 2 рази на рік при черговому загальному огляді будинку, а санітарно-технічного обладнання у квартирах – 1 раз у квартал.

Тому 11 січня на майдані Свободи зібрався мітинг обурених громадян, які протестували проти такого свавілля. На жаль, вкотре було продемонстровано, що наші люди байдужі навіть до тих проблем, які їх стосуються, бо зібралося лише близько сотні мешканців міста. Так що скоро доведеться «затягнути паски», адже такі тарифи забиратимуть левову частку сімейного бюджету.

За матеріалами i-visti.com 

Загрузка...

 Міські новини
 
18.10.2016
Олег Соскин: Кличко обманщик. Киевляне сидят без тепла
На улице Олеся Гончара Шевченковского района до сих пор не включили отопление. Часть домов замерзает. Кличко только и умеет ломать ларьки и рестораны, а квартиры обогреть не может.
Докладніше...
31.03.2016
ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі
Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладахСловаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи. Для випускників 9-10 класів є пропозиції щодо навчання в гімназіях та технікумах для здобуття середньої та середньо-спеціальної освіти.    
Докладніше...
11.03.2016
Монографія О.І. Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України"
Пропонуємо ознайомитися з монографією Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління, Голови Української Національної Консервативної партії.  
Докладніше...
13.03.2014
Сапожко втретє пішов у відпустку – знову до кінця тижня

Після умовного затишшя у броварському “білому будинку”, яке панувало там минулого тижня, ранок 11 березня почався активно.

Докладніше...
11.03.2014
В Броварах двічі вшанували пам’ять Тараса Шевченка

9 березня в Броварах відбулись урочисті заходи з нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.

Докладніше...