Міська громада
Громадські організації
Політичні партії
Мас медіа
Відомі особистості
  Підприємства та бізнес
Бізнес-інформація
Підприємства міста
Банки
Інвестиційний паспорт міста
  Гуманітарна сфера
Освіта
Культура
Охорона здоров'я
Спорт
  Сервіс та відпочинок
Готелі
Ресторани, кафе
Транспорт
Розважальні комплекси
  Спілкування
Форум
Міські оголошення
Робота
Довідка
Новини
місто Броваримісто Бровари  
Візитівка міста
Символіка міста
Історія міста
Мер міста
Міста-партнери
Фотогалерея
Офіційні новини

01.10.2013
В Броварах прошло заседание по делу двух милиционеров, которые упустили Мельника

Вчера, 29 сентябр, в Броварах прошло ключевое заседание по делу двух милиционеров, которые, по версии следствия, из-за своей халатности прозевали побег из под домашнего ареста скандального «налогового» ректора Петра Мельника (милиционерам грозит до 5 лет).

Докладніше...
30.09.2013
Суд над милиционерами в Броварах

Дело в отношении двух правоохранителей, обвиняемых в халатности, из-за которой сбежал из-под домашнего ареста экс-ректор Петр Мельник, будет рассматривать Броварской горрайонный суд.

Докладніше...
21.09.2013
В Броварах ушел под воду частный сектор

В Броварах люди страдают из-за постоянных дождей, которые в последние несколько дней дожди почти не прекращаются Поэтому вода начала накапливаться, пока не затопила дворы в частном секторе города.

Докладніше...
19.09.2013
Организатор броварского подпольного игорного клуба оказался на скамье подсудимых

Прокуратура Киевской области направила в суд обвинительный акт в отношении мужчины, который организовал игорный бизнес в пригороде столицы.

Докладніше...
17.09.2013
Под Броварами отпраздновали столетие первого киевского аэродрома

Здесь базировалась третья авиационная рота, где служил капитан Петр Нестеров, который первым в мире исполнил «мертвую петлю».

Докладніше...
 Нюанси реорганізації «швидкої» у Броварах     22.01.2013

З 1 січня цього року відбулися зміни у роботі швидкої медичної допомоги. Відтепер виклики поділяють на екстрені та невідкладні. Інсульт, інфаркт, аритмія, пологи, кровотечі – саме такі виклики дісталися медикам екстреної медичної допомоги. При екстреному виклику карета з медиками повинна добиратися до пацієнта за 10 хвилин по місту та за 20 хвилин у село. На невідкладні виклики медики реагують повільніше.

У Броварській центральній лікарні усього налічувалося 10 бригад швидкого медичного реагування та 10 машин. Відтак, 6 бригад, які віднедавна стали екстреними, броварська лікарня з балансу зняла, а 4 мав взяти Київський обласний центр екстреної медицини та медицини катастроф. За якихось причин цього не сталося, а от броварських лікарів миттєво позбавили будь-яких умов праці. Машини, на яких мусять їздити тепер медики, слугували для технічних потреб, тобто для перевезення обідів з харчоблоку чи білизни до пральні. 2 ГАЗелі наразі на ремонті, а в тих, що лікарня виділила з гаражу, трясе несамовито, холодно так, що аж пара з рота йде, ще й запах бензину постійно. Саме у таких умовах лікарі мусять транспортувати і надавати екстрену допомогу важким хворим.

А після роботи у холодній машині на медиків чекає холодне приміщення. Навіть ті, хто не один десяток років працює на «швидкій», такого ще не бачили. Щойно службу розділили на екстрену та невідкладну, лікарів, що працюють цілодобово, навіть позбавили місця відпочинку, всі меблі забрали. Медики ж мусили принести здому бодай ті речі та меблі, які планували викинути на смітник. На всі бригади залишено лише 1 справний кардіограф і жодної справної шини. Головний лікар Броварської ЦРЛ лише руками розводить. Зі слів медиків, у них забрали все, що було краще, залишивши зі «сміттям», з яким доводиться рятувати людей. І хто виграв від цієї реорганізації? «Покращення» вже сьогодні відчули на собі десятки простих громадян.

За матеріалами  i-visti.com 

Загрузка...

 Міські новини
 
18.10.2016
Олег Соскин: Кличко обманщик. Киевляне сидят без тепла
На улице Олеся Гончара Шевченковского района до сих пор не включили отопление. Часть домов замерзает. Кличко только и умеет ломать ларьки и рестораны, а квартиры обогреть не может.
Докладніше...
31.03.2016
ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі
Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладахСловаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи. Для випускників 9-10 класів є пропозиції щодо навчання в гімназіях та технікумах для здобуття середньої та середньо-спеціальної освіти.    
Докладніше...
11.03.2016
Монографія О.І. Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України"
Пропонуємо ознайомитися з монографією Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління, Голови Української Національної Консервативної партії.  
Докладніше...
13.03.2014
Сапожко втретє пішов у відпустку – знову до кінця тижня

Після умовного затишшя у броварському “білому будинку”, яке панувало там минулого тижня, ранок 11 березня почався активно.

Докладніше...
11.03.2014
В Броварах двічі вшанували пам’ять Тараса Шевченка

9 березня в Броварах відбулись урочисті заходи з нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.

Докладніше...