Міська громада
Громадські організації
Політичні партії
Мас медіа
Відомі особистості
  Підприємства та бізнес
Бізнес-інформація
Підприємства міста
Банки
Інвестиційний паспорт міста
  Гуманітарна сфера
Освіта
Культура
Охорона здоров'я
Спорт
  Сервіс та відпочинок
Готелі
Ресторани, кафе
Транспорт
Розважальні комплекси
  Спілкування
Форум
Міські оголошення
Робота
Довідка
Новини
місто Броваримісто Бровари  
Візитівка міста
Символіка міста
Історія міста
Мер міста
Міста-партнери
Фотогалерея
Офіційні новини

01.10.2013
В Броварах прошло заседание по делу двух милиционеров, которые упустили Мельника

Вчера, 29 сентябр, в Броварах прошло ключевое заседание по делу двух милиционеров, которые, по версии следствия, из-за своей халатности прозевали побег из под домашнего ареста скандального «налогового» ректора Петра Мельника (милиционерам грозит до 5 лет).

Докладніше...
30.09.2013
Суд над милиционерами в Броварах

Дело в отношении двух правоохранителей, обвиняемых в халатности, из-за которой сбежал из-под домашнего ареста экс-ректор Петр Мельник, будет рассматривать Броварской горрайонный суд.

Докладніше...
21.09.2013
В Броварах ушел под воду частный сектор

В Броварах люди страдают из-за постоянных дождей, которые в последние несколько дней дожди почти не прекращаются Поэтому вода начала накапливаться, пока не затопила дворы в частном секторе города.

Докладніше...
19.09.2013
Организатор броварского подпольного игорного клуба оказался на скамье подсудимых

Прокуратура Киевской области направила в суд обвинительный акт в отношении мужчины, который организовал игорный бизнес в пригороде столицы.

Докладніше...
17.09.2013
Под Броварами отпраздновали столетие первого киевского аэродрома

Здесь базировалась третья авиационная рота, где служил капитан Петр Нестеров, который первым в мире исполнил «мертвую петлю».

Докладніше...
 Спостережна комісія Броварської міської ради звітує     16.01.2013

Рішенням Броварської міської ради від 20.12.12 № 803-27-06 Про внесення змін в додаток до рішення Броварської міської ради від 30.12.2010 року № 107-05-06 “Про затвердження Положення про спостережну комісію виконавчого комітету Броварської міської ради та персонального складу спостережної комісії” затверджено новий склад Спостережної комісії, в яку включено 10 осіб, серед яких представник Міського благодійного воду «Перемога», голова Броварської міськрайонної організації Червоний хрест, соціальний працівник центру духовної та соціально-психологічної реабілітації для наркозалежних „Перемога”, керівник Київської обласної організації „Ми є”.

На підставі інформації органів внутрішніх справ спостережною комісією Броварської міської ради, ведеться облік осіб, звільнених з місць позбавлення волі та умовно – достроково звільнених від відбування покарання, організовується громадський контроль за поведінкою зазначених осіб протягом невідбутої частини покарання.

На обліку спостережної комісії Броварської міської ради перебуває 26 осіб, з них у 2011 році – 15 осіб поставлено на облік, у 2012 році - 11 осіб поставлено на облік.

Спільно з міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться виховна та профілактична робота з засудженими до покарань, що не пов’язані з позбавленням волі.

Так, 8 травня 2012 року до Броварського краєзнавчого музею було запрошено 20 осіб засуджених до покарань, що не пов’язані з позбавленням волі та проведено інформаційно-просвітницький захід «Стежками війни». Захід був присвячений річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні. Також до центру протягом 2012 року звернулось 119 засуджених до покарань, що не пов’язані з позбавленням волі осіб, умовно-достроково звільнених осіб та звільнених з місць позбавлення волі. З метою впливу спрямованого на їх соціальну адаптацію в суспільство та недопущення у майбутньому вчинення різного роду злочинних дій, формування у них позитивних орієнтацій їм надано 595 соціальних послуг.


У 2012 році спостережною комісією було проведено 8 протокольних засідань з них 3 засідання про умовно-дострокове звільнення від відбування покарання у виді виправних робіт. За результатами засідань 11 осіб, що відбули покарання взято на облік комісії.


Особистих звернень осіб звільнених з місць позбавлення волі та умовно-достроково звільнених осіб до спостережної комісії не було.


Заходи, які заплановані спостережною комісією протягом 2012 року виконані в повному обсязі.

За матеріалами www.brovary.kiev.ua 

Загрузка...

 Міські новини
 
18.10.2016
Олег Соскин: Кличко обманщик. Киевляне сидят без тепла
На улице Олеся Гончара Шевченковского района до сих пор не включили отопление. Часть домов замерзает. Кличко только и умеет ломать ларьки и рестораны, а квартиры обогреть не может.
Докладніше...
31.03.2016
ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі
Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладахСловаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи. Для випускників 9-10 класів є пропозиції щодо навчання в гімназіях та технікумах для здобуття середньої та середньо-спеціальної освіти.    
Докладніше...
11.03.2016
Монографія О.І. Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України"
Пропонуємо ознайомитися з монографією Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління, Голови Української Національної Консервативної партії.  
Докладніше...
13.03.2014
Сапожко втретє пішов у відпустку – знову до кінця тижня

Після умовного затишшя у броварському “білому будинку”, яке панувало там минулого тижня, ранок 11 березня почався активно.

Докладніше...
11.03.2014
В Броварах двічі вшанували пам’ять Тараса Шевченка

9 березня в Броварах відбулись урочисті заходи з нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.

Докладніше...