Міська громада
Громадські організації
Політичні партії
Мас медіа
Відомі особистості
  Підприємства та бізнес
Бізнес-інформація
Підприємства міста
Банки
Інвестиційний паспорт міста
  Гуманітарна сфера
Освіта
Культура
Охорона здоров'я
Спорт
  Сервіс та відпочинок
Готелі
Ресторани, кафе
Транспорт
Розважальні комплекси
  Спілкування
Форум
Міські оголошення
Робота
Довідка
Новини
місто Броваримісто Бровари  
Візитівка міста
Символіка міста
Історія міста
Мер міста
Міста-партнери
Фотогалерея
Офіційні новини

01.10.2013
В Броварах прошло заседание по делу двух милиционеров, которые упустили Мельника

Вчера, 29 сентябр, в Броварах прошло ключевое заседание по делу двух милиционеров, которые, по версии следствия, из-за своей халатности прозевали побег из под домашнего ареста скандального «налогового» ректора Петра Мельника (милиционерам грозит до 5 лет).

Докладніше...
30.09.2013
Суд над милиционерами в Броварах

Дело в отношении двух правоохранителей, обвиняемых в халатности, из-за которой сбежал из-под домашнего ареста экс-ректор Петр Мельник, будет рассматривать Броварской горрайонный суд.

Докладніше...
21.09.2013
В Броварах ушел под воду частный сектор

В Броварах люди страдают из-за постоянных дождей, которые в последние несколько дней дожди почти не прекращаются Поэтому вода начала накапливаться, пока не затопила дворы в частном секторе города.

Докладніше...
19.09.2013
Организатор броварского подпольного игорного клуба оказался на скамье подсудимых

Прокуратура Киевской области направила в суд обвинительный акт в отношении мужчины, который организовал игорный бизнес в пригороде столицы.

Докладніше...
17.09.2013
Под Броварами отпраздновали столетие первого киевского аэродрома

Здесь базировалась третья авиационная рота, где служил капитан Петр Нестеров, который первым в мире исполнил «мертвую петлю».

Докладніше...
 Бровари : Після свят не слід влаштовувати собі "шокових терапій" - психолог     10.01.2013

Повернення до звичного робочого режиму після свят потребує певного періоду адаптації, тому робити це слід поступово, уникаючи надмірних фізичних чи психологічних навантажень.

Таку пораду в коментарі дала заступник директора Інституту соціальної та політичної психології Любов Найдьонова.

"У перші три дні після свят треба дати собі період адаптації до звичного раніше, але тепер незвичного режиму. Не треба "шокових терапій", бо за них організму потім доводиться важко розплачуватися. Тому в робочий ритм слід входити поступово, не давати собі відразу якісь гігантські навантаження, не приймати важливих рішень, а по можливості відкласти це на кілька днів", - сказала вона.

Психолог зазначила, що певний період післясвяткової адаптації потрібен і в фізичному, і в психологічному плані. Зокрема, фізіологічні отруєння внаслідок переїдання або алкогольної інтоксикації можуть викликати відчуття післясвяткової втоми. В цьому разі слід зробити певну паузу або корекцію в харчовому режимі для відновлення організму. А якщо стан утоми спричинений психологічними причинами, то треба розібратися в собі, можливо, щось змінити у житті. Однак фахівець радить не вдаватися зопалу до різких змін. За її словами, спершу треба просто зробити собі певну психологічну "позначку" і поспостерігати за потоком свого життя, доки не стане зрозуміло, що саме не дає людині спокою навіть під час свят.

Найдьонова не змогла однозначно відповісти, загалом позитивно чи негативно впливають святкові паузи на психічний стан людей, оскільки вони дуже по-різному їх використовують: одні переключаються на іншу, але не менш інтенсивну роботу, наприклад, влаштовують ремонти, другі кудись їдуть, треті просто відключаються від усього і ні про що не думають, що теж інколи корисно.

"Люди різні: хтось має яскраво виражену періодичність позитивного і негативного сприйняття життя, а хтось живе у рівному стані, коли ці коливання не так виражені. Від цього дуже сильно залежить, як людина використовує свята, які проблеми в неї накопичуються і які способи їх розв'язання вона бачить. Тому за два святкові дні можна відкоригувати одні психологічні стани, за тиждень - інші, але психологічно ми можемо використати на плюс будь-який з варіантів відпочинку, якщо будемо так налаштовуватися", - наголосила психолог.

Підсумовуючи, заступник директора Інституту соціальної та політичної психології зауважила, що психологічний стан людини багато в чому залежить від того, наскільки реалістично вона ставиться до себе та оточуючої дійсності.

"Якщо ми дозволяємо собі дуже великі сподівання, то потім можемо не помітити маленьких змін і зазнати великих розчарувань. А якщо не фантазувати і не обманювати себе, тоді стає очевидним, що насправді зміни відбуваються весь час, а реалістичні плани поступово здійснюються", - зазначила Найдьонова.

За матеріалами УКРІНФОРМ 

Загрузка...

 Міські новини
 
18.10.2016
Олег Соскин: Кличко обманщик. Киевляне сидят без тепла
На улице Олеся Гончара Шевченковского района до сих пор не включили отопление. Часть домов замерзает. Кличко только и умеет ломать ларьки и рестораны, а квартиры обогреть не может.
Докладніше...
31.03.2016
ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі
Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладахСловаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи. Для випускників 9-10 класів є пропозиції щодо навчання в гімназіях та технікумах для здобуття середньої та середньо-спеціальної освіти.    
Докладніше...
11.03.2016
Монографія О.І. Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України"
Пропонуємо ознайомитися з монографією Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління, Голови Української Національної Консервативної партії.  
Докладніше...
13.03.2014
Сапожко втретє пішов у відпустку – знову до кінця тижня

Після умовного затишшя у броварському “білому будинку”, яке панувало там минулого тижня, ранок 11 березня почався активно.

Докладніше...
11.03.2014
В Броварах двічі вшанували пам’ять Тараса Шевченка

9 березня в Броварах відбулись урочисті заходи з нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.

Докладніше...