Міська громада
Громадські організації
Політичні партії
Мас медіа
Відомі особистості
  Підприємства та бізнес
Бізнес-інформація
Підприємства міста
Банки
Інвестиційний паспорт міста
  Гуманітарна сфера
Освіта
Культура
Охорона здоров'я
Спорт
  Сервіс та відпочинок
Готелі
Ресторани, кафе
Транспорт
Розважальні комплекси
  Спілкування
Форум
Міські оголошення
Робота
Довідка
Новини
місто Броваримісто Бровари  
Візитівка міста
Символіка міста
Історія міста
Мер міста
Міста-партнери
Фотогалерея
Офіційні новини

01.10.2013
В Броварах прошло заседание по делу двух милиционеров, которые упустили Мельника

Вчера, 29 сентябр, в Броварах прошло ключевое заседание по делу двух милиционеров, которые, по версии следствия, из-за своей халатности прозевали побег из под домашнего ареста скандального «налогового» ректора Петра Мельника (милиционерам грозит до 5 лет).

Докладніше...
30.09.2013
Суд над милиционерами в Броварах

Дело в отношении двух правоохранителей, обвиняемых в халатности, из-за которой сбежал из-под домашнего ареста экс-ректор Петр Мельник, будет рассматривать Броварской горрайонный суд.

Докладніше...
21.09.2013
В Броварах ушел под воду частный сектор

В Броварах люди страдают из-за постоянных дождей, которые в последние несколько дней дожди почти не прекращаются Поэтому вода начала накапливаться, пока не затопила дворы в частном секторе города.

Докладніше...
19.09.2013
Организатор броварского подпольного игорного клуба оказался на скамье подсудимых

Прокуратура Киевской области направила в суд обвинительный акт в отношении мужчины, который организовал игорный бизнес в пригороде столицы.

Докладніше...
17.09.2013
Под Броварами отпраздновали столетие первого киевского аэродрома

Здесь базировалась третья авиационная рота, где служил капитан Петр Нестеров, который первым в мире исполнил «мертвую петлю».

Докладніше...
 Бровари : Ліки закордонного виробництва можуть тимчасово зникнути з Нового року     26.12.2012

Україна на початку 2013-го матиме проблему з постачанням окремих закордонних медичних препаратів. Це може призвести не тільки до погіршення здоров'я пацієнтів, а й до їх смерті.

Про це повідомив на прес-конференції у вівторок, 25 грудня, співголова Комітету з питань охорони здоров'я Американської торговельної палати в Україні Борис Даневич.

«Нас очікує проблема постачання окремих життєво важливих та незамінних препаратів, які не мають аналогів в Україні. Проблема стосується людей із різними тяжкими хворобами, серед яких онкологічні та гепатит С. В таких ситуаціях переривання терапії може мати наслідком не лише погіршення здоров'я, а й призвести до смерті пацієнта», - підкреслив Борис Даневич.

Він уточнив, що тимчасова затримка з постачанням неминуче станеться через те, що деякі компанії-виробники не встигнуть пройти процедуру підтвердження сертифікатів відповідності умовам Належної виробничої практики (GMP). «Раніше Кабінет Міністрів прийняв постанову, що вимагає від імпортерів з 1 січня 2013 року надавати такий сертифікат», - сказав Б. Даневич.

За його словами, були спроби відтермінувати дію цієї постанови. 19 грудня на розгляд Кабміну виносилося питання про перенесення остаточної дати підтвердження сертифікатів з 1 січня на 1 травня. Сьогодні така позиція має підтримку з боку Міністерства охорони здоров'я України. «Є тисячі препаратів, що надходять в Україну із закордону. Якщо дата не буде перенесена, то їх постачання стане неможливим», - наголосив співголова комітету.

У свою чергу, медичний директор спілки громадських організацій "Рух за здоров'я" Дмитро Коваль поінформував, що в разі виникнення ситуації, яка загрожуватиме життю пацієнтів, вони вийдуть на вулицю. «Хворі купують ліки за власні кошти, незважаючи на те, що є державні програми, які мали б їм допомагати. І якщо люди втратять можливість купувати життєво необхідні ліки - це буде остання крапля для українських пацієнтів», - сказав він.

За матеріалами УКРІНФОРМ 

Загрузка...

 Міські новини
 
18.10.2016
Олег Соскин: Кличко обманщик. Киевляне сидят без тепла
На улице Олеся Гончара Шевченковского района до сих пор не включили отопление. Часть домов замерзает. Кличко только и умеет ломать ларьки и рестораны, а квартиры обогреть не может.
Докладніше...
31.03.2016
ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі
Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладахСловаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи. Для випускників 9-10 класів є пропозиції щодо навчання в гімназіях та технікумах для здобуття середньої та середньо-спеціальної освіти.    
Докладніше...
11.03.2016
Монографія О.І. Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України"
Пропонуємо ознайомитися з монографією Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління, Голови Української Національної Консервативної партії.  
Докладніше...
13.03.2014
Сапожко втретє пішов у відпустку – знову до кінця тижня

Після умовного затишшя у броварському “білому будинку”, яке панувало там минулого тижня, ранок 11 березня почався активно.

Докладніше...
11.03.2014
В Броварах двічі вшанували пам’ять Тараса Шевченка

9 березня в Броварах відбулись урочисті заходи з нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.

Докладніше...