Міська громада
Громадські організації
Політичні партії
Мас медіа
Відомі особистості
  Підприємства та бізнес
Бізнес-інформація
Підприємства міста
Банки
Інвестиційний паспорт міста
  Гуманітарна сфера
Освіта
Культура
Охорона здоров'я
Спорт
  Сервіс та відпочинок
Готелі
Ресторани, кафе
Транспорт
Розважальні комплекси
  Спілкування
Форум
Міські оголошення
Робота
Довідка
Новини
місто Броваримісто Бровари  
Візитівка міста
Символіка міста
Історія міста
Мер міста
Міста-партнери
Фотогалерея
Офіційні новини

01.10.2013
В Броварах прошло заседание по делу двух милиционеров, которые упустили Мельника

Вчера, 29 сентябр, в Броварах прошло ключевое заседание по делу двух милиционеров, которые, по версии следствия, из-за своей халатности прозевали побег из под домашнего ареста скандального «налогового» ректора Петра Мельника (милиционерам грозит до 5 лет).

Докладніше...
30.09.2013
Суд над милиционерами в Броварах

Дело в отношении двух правоохранителей, обвиняемых в халатности, из-за которой сбежал из-под домашнего ареста экс-ректор Петр Мельник, будет рассматривать Броварской горрайонный суд.

Докладніше...
21.09.2013
В Броварах ушел под воду частный сектор

В Броварах люди страдают из-за постоянных дождей, которые в последние несколько дней дожди почти не прекращаются Поэтому вода начала накапливаться, пока не затопила дворы в частном секторе города.

Докладніше...
19.09.2013
Организатор броварского подпольного игорного клуба оказался на скамье подсудимых

Прокуратура Киевской области направила в суд обвинительный акт в отношении мужчины, который организовал игорный бизнес в пригороде столицы.

Докладніше...
17.09.2013
Под Броварами отпраздновали столетие первого киевского аэродрома

Здесь базировалась третья авиационная рота, где служил капитан Петр Нестеров, который первым в мире исполнил «мертвую петлю».

Докладніше...
 Бровари : Робота до студента не біжить     25.12.2012

Студенти — великі оптимісти. Бо переконані, що у питанні пошуку роботи головне — не вішати носа. Проте куди ж дівається ця впевненість, коли стикаєшся із реальністю?

Коли я тільки-но вступила до університету, один з викладачів порадив шукати роботу за спеціальністю з першого курсу. Тоді мені здавалось, що це якась викладацька страшилка для першокурсників. Але, як потім з’ясувалося, він був правий. Більше того, робота не ходить за молодим дипломованим спеціалістом, а навпаки!

Зараз у пошуках заробітку блукає більшість студентів-реалістів. Вони працюють промоутерами в супермаркетах, реалізовують товари по каталогах, трудяться у фотостудіях, вантажниками, помічниками, тощо. Після навчання ані червоний університетський диплом, ані високі здобутки у навчанні не можуть гарантувати успіху при пошуку роботи. Якщо в США та Європі при вишах існують центри, які протягом року допомагають влаштуватися молодому спеціалісту без досвіду роботи, то в Україні навіть із влаштуванням на виробничу практику виникають проблеми. 

Більшість ВНЗ запевняють першокурсника в тому, що проходження такої важливої ланки навчального процесу, як робота за спеціальністю на підприємстві, вже чекає на кожного студента. Проте згодом студенти дізнаються, що всі місця за спеціальністю, з якими в університету є домовленість, вже зайняті більш спритними. Жоден український виш не входить навіть до 400 кращих університетів світу. 

Низька якість освіти та постійне підвищення цін на отримання знань буквально обеззброюють студентів у боротьбі за хороше місце. «Якщо студент не набув досвіду роботи під час навчання (мінімум 2 – 3 роки), то на хорошу зарплату розраховувати не варто. Це при тому, що у нас висока плинність кадрів робітничих спеціальностей», — відверто ділиться пані Олена, керівник відділу кадрів великого бориспільського підприємства з іноземними інвестиціями. 

Причини співрозмовниця вбачає у низькій фаховій підготовці спеціалістів після вузів та небажанні претендентів на посаду проявити витримку та ініціативність, щоб їх помітило керівництво. 

«Спочатку доведеться їм працювати за мінімалку плюс премія, якщо справиш враження. І так від кількох місяців до року. Має бути здорова конкуренція між спеціалістами», — видає корпоративні пріоритети співрозмовниця. 

Тож, як бачимо, підвищувати платню роботодавці не мають бажання – вчорашній студент повинен спробувати професію на смак. Але де? Держава не вельми дбає про освіту і влаштованість молодого дипломованого спеціаліста. Інша ситуація, наприклад, у Америці, де підлітки часто самостійно заробляють собі на навчання ще в школі. Там мало проблем із отриманням першого серйозного робочого місця, де були б потрібні досвід роботи за спеціальністю. Провідні американські компанії пов’язані з університетами, розігрують у режимі конкурсу так звані internships — молодих людей безперешкодно беруть на практику. Часто університети й платять за цю практику. Елементарні навички ведення бізнесу, правила поведінки на робочому місці й власне бачення кар’єрного зростання молоді прагматичні американці засвоюють з молоком матері. Тож наша молодь сьогодні будь-що прагнутиме залишити Україну і влаштувати власне життя там, де її ентузіазм та вміння будуть гідно оцінені, а найперше – вони почуватимуться достойно, людьми.

За матеріалами  i-visti.com 

Загрузка...

 Міські новини
 
18.10.2016
Олег Соскин: Кличко обманщик. Киевляне сидят без тепла
На улице Олеся Гончара Шевченковского района до сих пор не включили отопление. Часть домов замерзает. Кличко только и умеет ломать ларьки и рестораны, а квартиры обогреть не может.
Докладніше...
31.03.2016
ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі
Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладахСловаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи. Для випускників 9-10 класів є пропозиції щодо навчання в гімназіях та технікумах для здобуття середньої та середньо-спеціальної освіти.    
Докладніше...
11.03.2016
Монографія О.І. Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України"
Пропонуємо ознайомитися з монографією Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління, Голови Української Національної Консервативної партії.  
Докладніше...
13.03.2014
Сапожко втретє пішов у відпустку – знову до кінця тижня

Після умовного затишшя у броварському “білому будинку”, яке панувало там минулого тижня, ранок 11 березня почався активно.

Докладніше...
11.03.2014
В Броварах двічі вшанували пам’ять Тараса Шевченка

9 березня в Броварах відбулись урочисті заходи з нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.

Докладніше...