Міська громада
Громадські організації
Політичні партії
Мас медіа
Відомі особистості
  Підприємства та бізнес
Бізнес-інформація
Підприємства міста
Банки
Інвестиційний паспорт міста
  Гуманітарна сфера
Освіта
Культура
Охорона здоров'я
Спорт
  Сервіс та відпочинок
Готелі
Ресторани, кафе
Транспорт
Розважальні комплекси
  Спілкування
Форум
Міські оголошення
Робота
Довідка
Новини
місто Броваримісто Бровари  
Візитівка міста
Символіка міста
Історія міста
Мер міста
Міста-партнери
Фотогалерея
Офіційні новини

01.10.2013
В Броварах прошло заседание по делу двух милиционеров, которые упустили Мельника

Вчера, 29 сентябр, в Броварах прошло ключевое заседание по делу двух милиционеров, которые, по версии следствия, из-за своей халатности прозевали побег из под домашнего ареста скандального «налогового» ректора Петра Мельника (милиционерам грозит до 5 лет).

Докладніше...
30.09.2013
Суд над милиционерами в Броварах

Дело в отношении двух правоохранителей, обвиняемых в халатности, из-за которой сбежал из-под домашнего ареста экс-ректор Петр Мельник, будет рассматривать Броварской горрайонный суд.

Докладніше...
21.09.2013
В Броварах ушел под воду частный сектор

В Броварах люди страдают из-за постоянных дождей, которые в последние несколько дней дожди почти не прекращаются Поэтому вода начала накапливаться, пока не затопила дворы в частном секторе города.

Докладніше...
19.09.2013
Организатор броварского подпольного игорного клуба оказался на скамье подсудимых

Прокуратура Киевской области направила в суд обвинительный акт в отношении мужчины, который организовал игорный бизнес в пригороде столицы.

Докладніше...
17.09.2013
Под Броварами отпраздновали столетие первого киевского аэродрома

Здесь базировалась третья авиационная рота, где служил капитан Петр Нестеров, который первым в мире исполнил «мертвую петлю».

Докладніше...
 Бровари : Кінець «кінця світу»     14.12.2012

Із наближенням чергового «кінця світу» традиційно активізувалися всілякі провидці, віщуни, астрологи, маги… Інтернет до тріску переповнений їхньою маячнею і не варто її детально повторювати – кожен може до чортиків начитатись і влити її до вух родичів, знайомих…

Нині улюбленою темою віщунів є так званий парад планет, під час якого вони, мовляв, шикуються в одну лінію і згубно впливають на здоров’я людей. Вони пропонують кінець світу, навіть вказують дату — 21 грудня. Та досить будь-кому з більш-менш успішних старшокласників подивитися на карту грудневого зоряного неба, щоб він сказав, що ні про який парад і одну лінію не може бути й мови. Бо планети нині перебувають у різних кінцях сонячної системи.

Насправді ж із усього, що ми бачимо на небі, на самопочуття людини серйозно може вплинути лише Сонце, адже, крім життєдайного світла, воно є ще й постачальником радіаційних частинок, збудником магнітних бур. Усе залежить від активності процесів у сонячних надрах і на його поверхні, котра постійно змінюється. Зауважимо, що об’єм Сонця в один мільйон триста тисяч разів більший за об’єм Землі.

Місяць же (супутник Землі) аж ніяк не може вплинути на здоров’я людини. Ми лише відчуваємо його силу тяжіння у вигляді морських припливів і відпливів. А планети Сонячної системи знаходяться так далеко від Землі, що силу їхнього тяжіння можуть вловити лише найдосконаліші, найчутливіші астрофізичні прилади.
Що ж, люди – дорогі земляни і земляки, хочете вірте, хочете ні в «кінець світу» 21 грудня, але краще витратити час на читання не байок усіляких пророків, чаклунів, а популярних, зрозумілих для всіх розповідей про Всесвіт, наше минуле й майбутнє справжніх науковців.

За матеріалами i-visti.com 

Загрузка...

 Міські новини
 
18.10.2016
Олег Соскин: Кличко обманщик. Киевляне сидят без тепла
На улице Олеся Гончара Шевченковского района до сих пор не включили отопление. Часть домов замерзает. Кличко только и умеет ломать ларьки и рестораны, а квартиры обогреть не может.
Докладніше...
31.03.2016
ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі
Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладахСловаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи. Для випускників 9-10 класів є пропозиції щодо навчання в гімназіях та технікумах для здобуття середньої та середньо-спеціальної освіти.    
Докладніше...
11.03.2016
Монографія О.І. Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України"
Пропонуємо ознайомитися з монографією Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління, Голови Української Національної Консервативної партії.  
Докладніше...
13.03.2014
Сапожко втретє пішов у відпустку – знову до кінця тижня

Після умовного затишшя у броварському “білому будинку”, яке панувало там минулого тижня, ранок 11 березня почався активно.

Докладніше...
11.03.2014
В Броварах двічі вшанували пам’ять Тараса Шевченка

9 березня в Броварах відбулись урочисті заходи з нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.

Докладніше...