Міська громада
Громадські організації
Політичні партії
Мас медіа
Відомі особистості
  Підприємства та бізнес
Бізнес-інформація
Підприємства міста
Банки
Інвестиційний паспорт міста
  Гуманітарна сфера
Освіта
Культура
Охорона здоров'я
Спорт
  Сервіс та відпочинок
Готелі
Ресторани, кафе
Транспорт
Розважальні комплекси
  Спілкування
Форум
Міські оголошення
Робота
Довідка
Новини
місто Броваримісто Бровари  
Візитівка міста
Символіка міста
Історія міста
Мер міста
Міста-партнери
Фотогалерея
Офіційні новини

01.10.2013
В Броварах прошло заседание по делу двух милиционеров, которые упустили Мельника

Вчера, 29 сентябр, в Броварах прошло ключевое заседание по делу двух милиционеров, которые, по версии следствия, из-за своей халатности прозевали побег из под домашнего ареста скандального «налогового» ректора Петра Мельника (милиционерам грозит до 5 лет).

Докладніше...
30.09.2013
Суд над милиционерами в Броварах

Дело в отношении двух правоохранителей, обвиняемых в халатности, из-за которой сбежал из-под домашнего ареста экс-ректор Петр Мельник, будет рассматривать Броварской горрайонный суд.

Докладніше...
21.09.2013
В Броварах ушел под воду частный сектор

В Броварах люди страдают из-за постоянных дождей, которые в последние несколько дней дожди почти не прекращаются Поэтому вода начала накапливаться, пока не затопила дворы в частном секторе города.

Докладніше...
19.09.2013
Организатор броварского подпольного игорного клуба оказался на скамье подсудимых

Прокуратура Киевской области направила в суд обвинительный акт в отношении мужчины, который организовал игорный бизнес в пригороде столицы.

Докладніше...
17.09.2013
Под Броварами отпраздновали столетие первого киевского аэродрома

Здесь базировалась третья авиационная рота, где служил капитан Петр Нестеров, который первым в мире исполнил «мертвую петлю».

Докладніше...
 Бровари : Духовність потрібно відроджувати     12.12.2012

Село Усівка Згурівського району знаходиться майже біля кордону Київської області. Але воно є справжнім духовним центром регіону, адже має свою духовну святиню — Храм Святого Духа — і дуже згуртовану православну громаду. Тож не дивно, що саме у цьому Храмі були виставлені для поклоніння великі святині православного світу: Чудотворна ікона та мощі Святого Великомученика Георгія Побідоносця, а також мощі Святої Великомучениці Варвари.

Благословення на приїзд таких святинь до невеликого села на Згурівщині було отримано завдяки благочинній діяльності Віктора Кондратенка, на чиї пожертви свого часу було розписано малу Десятинну церкву і який є членом її церковної ради. Залишиться пам’ять про Віктора Івановича і у Храмі Святого Духа села Усівка. Він подарував цьому храму величну ікону Пресвятої Богородиці «Всех скорбящих радости», яку освятили перед початком молебня на честь Святих Великомучеників Георгія та Варвари.

Залишиться і у Віктора Кондратенка пам’ять про Усівку — подарована від імені прихожан книга «Таємниця православ’я». Промовляючи до прихожан, він, батько 4 дітей та дід 5 онуків, наголосив:

— Мені дуже приємно, коли до храму приходять дітки. Я хочу, щоб якомога більше дітей приходило на служби. Я віруюча людина і переконаний, що без віри неможливо жити. Усе потрібно робити із вірою в душі. А ще Віктор Іванович переконаний, що зустрічатиметься із людьми ще не раз. А щоб така зустріч відбулася якомога швидше, запросив усіх на культурно-спортивне свято, яке найближчим часом планує організувати у Згурівці.

Святині перебували у сільському храмі ще й під час нічної служби, після чого прихожани з почестями провели їх у дорогу до місця постійного перебування. Тільки аура світла, тепла і благодаті, дарована цими святинями, залишилася в Усівському Храмі назавжди.

За матеріалами i-visti.com 

Загрузка...

 Міські новини
 
18.10.2016
Олег Соскин: Кличко обманщик. Киевляне сидят без тепла
На улице Олеся Гончара Шевченковского района до сих пор не включили отопление. Часть домов замерзает. Кличко только и умеет ломать ларьки и рестораны, а квартиры обогреть не может.
Докладніше...
31.03.2016
ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі
Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладахСловаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи. Для випускників 9-10 класів є пропозиції щодо навчання в гімназіях та технікумах для здобуття середньої та середньо-спеціальної освіти.    
Докладніше...
11.03.2016
Монографія О.І. Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України"
Пропонуємо ознайомитися з монографією Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління, Голови Української Національної Консервативної партії.  
Докладніше...
13.03.2014
Сапожко втретє пішов у відпустку – знову до кінця тижня

Після умовного затишшя у броварському “білому будинку”, яке панувало там минулого тижня, ранок 11 березня почався активно.

Докладніше...
11.03.2014
В Броварах двічі вшанували пам’ять Тараса Шевченка

9 березня в Броварах відбулись урочисті заходи з нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.

Докладніше...