Міська громада
Громадські організації
Політичні партії
Мас медіа
Відомі особистості
  Підприємства та бізнес
Бізнес-інформація
Підприємства міста
Банки
Інвестиційний паспорт міста
  Гуманітарна сфера
Освіта
Культура
Охорона здоров'я
Спорт
  Сервіс та відпочинок
Готелі
Ресторани, кафе
Транспорт
Розважальні комплекси
  Спілкування
Форум
Міські оголошення
Робота
Довідка
Новини
місто Броваримісто Бровари  
Візитівка міста
Символіка міста
Історія міста
Мер міста
Міста-партнери
Фотогалерея
Офіційні новини

01.10.2013
В Броварах прошло заседание по делу двух милиционеров, которые упустили Мельника

Вчера, 29 сентябр, в Броварах прошло ключевое заседание по делу двух милиционеров, которые, по версии следствия, из-за своей халатности прозевали побег из под домашнего ареста скандального «налогового» ректора Петра Мельника (милиционерам грозит до 5 лет).

Докладніше...
30.09.2013
Суд над милиционерами в Броварах

Дело в отношении двух правоохранителей, обвиняемых в халатности, из-за которой сбежал из-под домашнего ареста экс-ректор Петр Мельник, будет рассматривать Броварской горрайонный суд.

Докладніше...
21.09.2013
В Броварах ушел под воду частный сектор

В Броварах люди страдают из-за постоянных дождей, которые в последние несколько дней дожди почти не прекращаются Поэтому вода начала накапливаться, пока не затопила дворы в частном секторе города.

Докладніше...
19.09.2013
Организатор броварского подпольного игорного клуба оказался на скамье подсудимых

Прокуратура Киевской области направила в суд обвинительный акт в отношении мужчины, который организовал игорный бизнес в пригороде столицы.

Докладніше...
17.09.2013
Под Броварами отпраздновали столетие первого киевского аэродрома

Здесь базировалась третья авиационная рота, где служил капитан Петр Нестеров, который первым в мире исполнил «мертвую петлю».

Докладніше...
 Бровари : Найефективніший депозит — у гривні!     12.12.2012

Час, в якому живемо, вимагає від кожного з нас розсудливості, вміння прогнозувати обставини, адекватно оцінювати власні потреби. Як сьогоднішнього, так і завтрашнього дня.

В нинішніх економічних умовах мало знайти високооплачувану роботу і роботодавця, який шанує людську гідність. Після того, як робота зроблена, плата за неї отримана, виникає інше запитання: як зберегти кошти?

Політичні події, що сталися за останні 20 років, змушують постійно турбуватись про надійність збереження заощаджень. Адже всі пам’ятають валютні стрибки 1998 і 2008 років.

То що ж робити? Зберігати кошти вдома? На жаль, від такого способу заощаджень годі чекати доходу. А от знецінення грошей в умовах інфляції не просто можливе, але й гарантоване. Не кажучи вже про те, що приватне помешкання набагато менш захищене від грабіжників, ніж банківський сховок.

Купувати автомобілі, дорогу електроніку? Ці варіанти інвестицій досить сумнівні. Ви придбали їх за однією ціною, а перед перепродажем дізналися, що зараз вони коштують дешевше. Набування у власність будинків, квартир, землі – це, звичайно, набагато краще. Їхня вартість стабільна, особливо у великих містах та поблизу них. Проблема лише в тому, що для їх купівлі необхідні значні кошти. Які, звичайно, є в розпорядженні далеко не кожної людини.

За цих умов правильно вибраний банківський депозит у гривні – найефективніший різновид капіталовкладень, який не має собі конкурентів.

Ваші дії – лише прийти до банку, принести з собою гроші, паспорт та ідентифікаційний код і укласти договір про депозит. Після закінчення його терміну – забрати кошти з відсотками, продовжити дію договору про депозит чи припинити його. Порівняйте цю процедуру із купівлею, а потім перепродажем нерухомості, реєстрацією у БТІ та переоформленням актів на землю.

На сьогоднішній день ставки за депозитами у гривні на вітчизняному ринку інколи втричі вищі за аналогічні в інших валютах. Здавалося б, цього аргументу досить.

Але ні. Наприклад, що означає – «правильно вибраний банківський депозит»? Як мінімум, те, що вибір банку за ознакою високої ставки за депозитом – лише один із показників, яким варто керуватися при ухваленні рішення про розміщення коштів. Іншими, і не менш важливими критеріями має бути репутація банку, відсутність за ним фактів невиконання зобов’язань перед вкладниками. Інколи варто обрати депозит із меншою відсотковою ставкою, але саме в тому банку, який довів свою надійність.

Наступна обставина. Вітчизняні банки пропонують клієнтам широкий спектр депозитів, що називається, на всі випадки життя. Є серед них короткотривалі, на термін від трьох місяців до півроку, є довготривалі, на термін до року й більше. Тут кожен сам має вибирати.

І найголовніше питання: наскільки можна довіряти нинішній банківській системі України? Адже були історії із «Укрпромбанком», «Родоводом» та іншими?

Відповідь така. По-перше, довіра є ключовим елементом відносин банку та вкладників. По-друге, хіба не при нинішній владі клієнтам цих банків повернули їхні кошти?

Треба знати ще про одну послугу, яка невдовзі з’явиться на ринку, – так званий індексований депозит. Цей засіб збереження власних заощаджень розроблений Національним банком України для тих, кому цікаві відсотки за вкладами у гривні, які на сьогодні значно вищі, ніж у доларах та євро. Водночас ці люди психологічно схильні більше довіряти долару, який, з їхньої точки зору, є стабільнішою за гривню валютою.

Індексований депозит дозволятиме розмістити гроші у національній валюті із можливістю перерахунку відсотків за ним за курсом гривні до долара у день закінчення вкладу. Той, хто скористається цим фінансовим механізмом, може відчувати себе психологічно впевненим, захищеним. Адже гарантом страхування ризику при перерахунку валют виступатиме державна установа – Міністерство фінансів України.

За матеріалами i-visti.com 

Загрузка...

 Міські новини
 
18.10.2016
Олег Соскин: Кличко обманщик. Киевляне сидят без тепла
На улице Олеся Гончара Шевченковского района до сих пор не включили отопление. Часть домов замерзает. Кличко только и умеет ломать ларьки и рестораны, а квартиры обогреть не может.
Докладніше...
31.03.2016
ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі
Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладахСловаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи. Для випускників 9-10 класів є пропозиції щодо навчання в гімназіях та технікумах для здобуття середньої та середньо-спеціальної освіти.    
Докладніше...
11.03.2016
Монографія О.І. Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України"
Пропонуємо ознайомитися з монографією Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління, Голови Української Національної Консервативної партії.  
Докладніше...
13.03.2014
Сапожко втретє пішов у відпустку – знову до кінця тижня

Після умовного затишшя у броварському “білому будинку”, яке панувало там минулого тижня, ранок 11 березня почався активно.

Докладніше...
11.03.2014
В Броварах двічі вшанували пам’ять Тараса Шевченка

9 березня в Броварах відбулись урочисті заходи з нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.

Докладніше...