Міська громада
Громадські організації
Політичні партії
Мас медіа
Відомі особистості
  Підприємства та бізнес
Бізнес-інформація
Підприємства міста
Банки
Інвестиційний паспорт міста
  Гуманітарна сфера
Освіта
Культура
Охорона здоров'я
Спорт
  Сервіс та відпочинок
Готелі
Ресторани, кафе
Транспорт
Розважальні комплекси
  Спілкування
Форум
Міські оголошення
Робота
Довідка
Новини
місто Броваримісто Бровари  
Візитівка міста
Символіка міста
Історія міста
Мер міста
Міста-партнери
Фотогалерея
Офіційні новини

01.10.2013
В Броварах прошло заседание по делу двух милиционеров, которые упустили Мельника

Вчера, 29 сентябр, в Броварах прошло ключевое заседание по делу двух милиционеров, которые, по версии следствия, из-за своей халатности прозевали побег из под домашнего ареста скандального «налогового» ректора Петра Мельника (милиционерам грозит до 5 лет).

Докладніше...
30.09.2013
Суд над милиционерами в Броварах

Дело в отношении двух правоохранителей, обвиняемых в халатности, из-за которой сбежал из-под домашнего ареста экс-ректор Петр Мельник, будет рассматривать Броварской горрайонный суд.

Докладніше...
21.09.2013
В Броварах ушел под воду частный сектор

В Броварах люди страдают из-за постоянных дождей, которые в последние несколько дней дожди почти не прекращаются Поэтому вода начала накапливаться, пока не затопила дворы в частном секторе города.

Докладніше...
19.09.2013
Организатор броварского подпольного игорного клуба оказался на скамье подсудимых

Прокуратура Киевской области направила в суд обвинительный акт в отношении мужчины, который организовал игорный бизнес в пригороде столицы.

Докладніше...
17.09.2013
Под Броварами отпраздновали столетие первого киевского аэродрома

Здесь базировалась третья авиационная рота, где служил капитан Петр Нестеров, который первым в мире исполнил «мертвую петлю».

Докладніше...
 СОС Дитяче містечко у Броварах стане об'єднанням дитячих будинків сімейного типу     04.12.2012

У Броварах буде створено 13 дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей на базі спеціалізованого виховного закладу для проживання, утримання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, СОС Дитяче містечко.

Про це повідомив Благодійний фонд «СОС Дитячі містечка».

«Ми справді пишаємось тим що нам вдалось змінити в першу чергу спосіб мислення - свій, наших спеціалістів, партнерів. Адже доки ми продовжуємо мислити категоріями закладу, переймаючись за чіткі механізми управління, контролю, централізованого прийняття всіх рішень, ми не можемо бути впевнені, що ставимо інтереси дитини перед усе», - зазначив директор міжнародної благодійної організації «Благодійний фонд «СОС Дитячі містечка» в Україні Андрій Чупріков.

Тут були підготовані умови для створення 13 дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, де діти зберегли родинні стосунки та емоційні зв'язки, не змінюючи умов проживання та не зазнаючи проблем додаткових переміщень. При реорганізації СОС Дитяче містечко в об'єднання дитячих будинків сімейного типу, СОС-мами отримали офіційний статус батьків-вихователів (або прийомних батьків) та повну відповідальність за долю дітей. У Містечку вже немає директора-опікуна, а фахівці, що працювали у закладі, об'єднані в Центр підтримки сімей та дітей і надають підтримуючі послуги, які зазвичай так необхідні дітям, що пережили втрату.

Варто відзначити, що реформування закладу - це складова частина політики, спрямованої на забезпечення права дитини на сім'ю, що активно просувається в Київській області та, зокрема, у м.Бровари. Благодійний фонд "СОС Дитячі містечка" допоміг реалізувати найамбітніші плани - гарантувати сімейне виховання практично кожній дитині міста Бровари. Комплексні програми фонду спрямовані на підтримку сім'ї, що опинились у кризі, а також на розвиток сімейних форм влаштування разом з ініціативами інших міжнародних та місцевих громадських організацій допомогли зробили Бровари містом без інтернатів.

Cпеціалізований виховний заклад для проживання, утримання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, СОС Дитяче містечко почав діяти у Броварах 2006 року.

За матеріалами УКРІНФОРМ 

Загрузка...

 Міські новини
 
18.10.2016
Олег Соскин: Кличко обманщик. Киевляне сидят без тепла
На улице Олеся Гончара Шевченковского района до сих пор не включили отопление. Часть домов замерзает. Кличко только и умеет ломать ларьки и рестораны, а квартиры обогреть не может.
Докладніше...
31.03.2016
ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі
Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладахСловаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи. Для випускників 9-10 класів є пропозиції щодо навчання в гімназіях та технікумах для здобуття середньої та середньо-спеціальної освіти.    
Докладніше...
11.03.2016
Монографія О.І. Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України"
Пропонуємо ознайомитися з монографією Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління, Голови Української Національної Консервативної партії.  
Докладніше...
13.03.2014
Сапожко втретє пішов у відпустку – знову до кінця тижня

Після умовного затишшя у броварському “білому будинку”, яке панувало там минулого тижня, ранок 11 березня почався активно.

Докладніше...
11.03.2014
В Броварах двічі вшанували пам’ять Тараса Шевченка

9 березня в Броварах відбулись урочисті заходи з нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.

Докладніше...