Міська громада
Громадські організації
Політичні партії
Мас медіа
Відомі особистості
  Підприємства та бізнес
Бізнес-інформація
Підприємства міста
Банки
Інвестиційний паспорт міста
  Гуманітарна сфера
Освіта
Культура
Охорона здоров'я
Спорт
  Сервіс та відпочинок
Готелі
Ресторани, кафе
Транспорт
Розважальні комплекси
  Спілкування
Форум
Міські оголошення
Робота
Довідка
Новини
місто Броваримісто Бровари  
Візитівка міста
Символіка міста
Історія міста
Мер міста
Міста-партнери
Фотогалерея
Офіційні новини

01.10.2013
В Броварах прошло заседание по делу двух милиционеров, которые упустили Мельника

Вчера, 29 сентябр, в Броварах прошло ключевое заседание по делу двух милиционеров, которые, по версии следствия, из-за своей халатности прозевали побег из под домашнего ареста скандального «налогового» ректора Петра Мельника (милиционерам грозит до 5 лет).

Докладніше...
30.09.2013
Суд над милиционерами в Броварах

Дело в отношении двух правоохранителей, обвиняемых в халатности, из-за которой сбежал из-под домашнего ареста экс-ректор Петр Мельник, будет рассматривать Броварской горрайонный суд.

Докладніше...
21.09.2013
В Броварах ушел под воду частный сектор

В Броварах люди страдают из-за постоянных дождей, которые в последние несколько дней дожди почти не прекращаются Поэтому вода начала накапливаться, пока не затопила дворы в частном секторе города.

Докладніше...
19.09.2013
Организатор броварского подпольного игорного клуба оказался на скамье подсудимых

Прокуратура Киевской области направила в суд обвинительный акт в отношении мужчины, который организовал игорный бизнес в пригороде столицы.

Докладніше...
17.09.2013
Под Броварами отпраздновали столетие первого киевского аэродрома

Здесь базировалась третья авиационная рота, где служил капитан Петр Нестеров, который первым в мире исполнил «мертвую петлю».

Докладніше...
 Бровари : Як захистити гривню     30.11.2012

Зважаючи на те, що українська економіка стає невід’ємною частиною загальносвітових фінансових процесів, усім в нашій країні – і державним органам, і окремим громадянам – варто ретельно обдумати, як убезпечити власні заощадження від коливань валютних курсів. Час зараз такий, що потрібні значні зусилля не тільки для того, щоб заробити кошти, але й щоб зберегти їх. І тут стануть у пригоді механізми, які саме з цією метою розробив Національний банк України.

Першими назвемо добре відомі всім депозити. Незважаючи на апокаліптичні прогнози, мовляв, гривня ось-ось впаде, жоден із них не збувся. На сьогодні ставки у національній валюті за депозитами в середньому втричі більші, ніж у інших валютах, а Нацбанк відстежує реалістичність пропозицій кожної банківської установи. Отже, чому б не скористатися такою можливістю?

Скоро з’явиться ще один схожий варіант. Це також депозит, але індексований. Його особливістю є те, що вклад «прив’язаний» до курсу долара таким чином, що коли настає момент розрахунку, то його здійснюють відповідно до існуючого на той час валютного курсу. Вигідно? Звичайно, особливо якщо врахувати, що гарантом цієї фінансової операції виступає Міністерство фінансів України, тобто людина фактично вкладає гроші у державні цінні папери.

Тим, хто прагне зберегти власні заощадження, адресовані ще дві пропозиції Національного банку.

Перша, яка на сьогодні, ймовірно, є найкращою з огляду на всі існуючі обставини, — купівля валютних казначейських зобов’язань України. Донедавна такі цінні папери, їх ще називають ОВДП (облігації внутрішньої державної позики), були доступними тільки юридичним особам. Тепер їх може придбати кожна людина. Прибуток гарантований: це більше 9% річних у доларах, що повністю покриває інфляцію. Виплата відсотків – двічі на рік. Цінність валютних казначейських зобов’язань у тому, що вони повністю гарантовані всією міцністю економіки держави. Крім того, щоб їх придбати, не потрібно зайвих бюрократичних процедур та надання документів. Немале значення має і те, що ці облігації легко продати: держава в особі Ощадбанку зобов’язана викупити їх на вимогу продавця за вартістю, не нижчою номіналу. Один лише факт: казначейські зобов’язання в столиці розхапали за день.

Другий варіант накопичення, який, поза сумнівом, також багатьом сподобається – купівля інвестиційних монет. Їх випускають у золоті і сріблі, і за останні тижні продали тисячі одиниць. У чому секрет такого успіху? Можливо, багато із наших людей вважає, що заощадження у звичайних грошах – це, за великим рахунком, папір. А от справжні засоби для збереження – карбовані монети із дорогоцінних металів. У підтексті ще одна думка: такий скарб можна і нащадкам передати, з роками він тільки додає у вартості. Як, наприклад, царські золоті червінці, що пережили радянську владу, і які й зараз у ціні.

Утім, фахівці кажуть, що в питанні збереження заощаджень не варто складати всі яйця до одного кошика. Слід комбінувати засоби залежно від власних можливостей та очікуваних потреб, наприклад, запланованих покупок. Щось покласти на індексований депозит. Певну суму – на річний гривневий депозит із високою дохідністю. Кошти, які просто необхідно вберегти від будь-яких фінансових ризиків, вкласти у державні валютні казначейські зобов’язання. Якісь гроші можна використати на купівлю інвестиційних монет, тощо.

Як бачимо, механізмів для того, щоб особисто уникнути негативних наслідків економічної кризи, досить. Їх просто варто знати, а це за кожного з нас не зробить ніхто. Держава пропонує цілий спектр варіантів, їх лише слід вивчити, осмислити і прийняти рішення, що найбільше відповідало б ситуації конкретної людини та її родини.

За матеріалами i-visti.com 

Загрузка...

 Міські новини
 
18.10.2016
Олег Соскин: Кличко обманщик. Киевляне сидят без тепла
На улице Олеся Гончара Шевченковского района до сих пор не включили отопление. Часть домов замерзает. Кличко только и умеет ломать ларьки и рестораны, а квартиры обогреть не может.
Докладніше...
31.03.2016
ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі
Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладахСловаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи. Для випускників 9-10 класів є пропозиції щодо навчання в гімназіях та технікумах для здобуття середньої та середньо-спеціальної освіти.    
Докладніше...
11.03.2016
Монографія О.І. Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України"
Пропонуємо ознайомитися з монографією Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління, Голови Української Національної Консервативної партії.  
Докладніше...
13.03.2014
Сапожко втретє пішов у відпустку – знову до кінця тижня

Після умовного затишшя у броварському “білому будинку”, яке панувало там минулого тижня, ранок 11 березня почався активно.

Докладніше...
11.03.2014
В Броварах двічі вшанували пам’ять Тараса Шевченка

9 березня в Броварах відбулись урочисті заходи з нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.

Докладніше...