Міська громада
Громадські організації
Політичні партії
Мас медіа
Відомі особистості
  Підприємства та бізнес
Бізнес-інформація
Підприємства міста
Банки
Інвестиційний паспорт міста
  Гуманітарна сфера
Освіта
Культура
Охорона здоров'я
Спорт
  Сервіс та відпочинок
Готелі
Ресторани, кафе
Транспорт
Розважальні комплекси
  Спілкування
Форум
Міські оголошення
Робота
Довідка
Новини
місто Броваримісто Бровари  
Візитівка міста
Символіка міста
Історія міста
Мер міста
Міста-партнери
Фотогалерея
Офіційні новини

01.10.2013
В Броварах прошло заседание по делу двух милиционеров, которые упустили Мельника

Вчера, 29 сентябр, в Броварах прошло ключевое заседание по делу двух милиционеров, которые, по версии следствия, из-за своей халатности прозевали побег из под домашнего ареста скандального «налогового» ректора Петра Мельника (милиционерам грозит до 5 лет).

Докладніше...
30.09.2013
Суд над милиционерами в Броварах

Дело в отношении двух правоохранителей, обвиняемых в халатности, из-за которой сбежал из-под домашнего ареста экс-ректор Петр Мельник, будет рассматривать Броварской горрайонный суд.

Докладніше...
21.09.2013
В Броварах ушел под воду частный сектор

В Броварах люди страдают из-за постоянных дождей, которые в последние несколько дней дожди почти не прекращаются Поэтому вода начала накапливаться, пока не затопила дворы в частном секторе города.

Докладніше...
19.09.2013
Организатор броварского подпольного игорного клуба оказался на скамье подсудимых

Прокуратура Киевской области направила в суд обвинительный акт в отношении мужчины, который организовал игорный бизнес в пригороде столицы.

Докладніше...
17.09.2013
Под Броварами отпраздновали столетие первого киевского аэродрома

Здесь базировалась третья авиационная рота, где служил капитан Петр Нестеров, который первым в мире исполнил «мертвую петлю».

Докладніше...
 Бровари : Ласий шматок землі     29.11.2012

Нещодавно міський голова Ігор Сапожко терміново скликав позачергову сесію Броварської міської ради. Через поспіх проекти земельних рішень, які виносились на розгляд депутатів, так і не були оприлюднені на офіційному веб-сайті міськради, а окремих депутатів, усупереч регламенту, було повідомлено про позачергове засідання менше ніж за добу. Чим була викликана потреба в екстреному зібранні броварських обранців, головуючий на засіданні так і не пояснив, однак зміст окремих ухвалених рішень дещо проливає світло на це питання. Перше рішення, яке ухвалили депутат,и на перший погляд, здається досить простим: земельну ділянку загальною площею 30,5337 га на вул. Київській, 225 відносять до категорії земель житлової та громадської забудови, що відповідає Генеральному плану міста, та доручають відділу Держкомзему внести відповідні зміни в земельно-кадастрову документацію.

У рішенні йдеться про земельну ділянку, розташовану поряд з радіовежами, що вже давно стали звичним елементом пейзажу центру Броварів. І в той час, як це радіопередавальне обладнання уже багато років не використовується за призначенням та приваблює хіба що екстремалів-любителів висоти, за довколишню землю, розташовану у дуже вигідному місці, відбувались справжні судові баталії, між державним підприємством «Радіопередавальний центр», у постійному користуванні якого ця земля перебувала не один десяток років, та Броварською міською радою, яка давно накинула оком на коштовну землю у центрі міста. Судова тяганина завершилась майже за тиждень до сесії: 8 листопада Вищий адміністративний суд України затвердив мирову угоду між колись такими непримиримими сторонами. За цією угодою, 30,5 з 37 «спірних» гектарів відішли місту, а земельна ділянка площею майже 6,5 гектарів «залишилась» у постійному користуванні Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку. На цій території ще минулого року розпочалася забудова. При цьому як котеджами, так і багатоповерхівками. Мабуть хтось із забудовників, близький до влади, зможе зробити тут чималий зиск на продажу квартир.

За матеріалами i-visti.com 

Загрузка...

 Міські новини
 
18.10.2016
Олег Соскин: Кличко обманщик. Киевляне сидят без тепла
На улице Олеся Гончара Шевченковского района до сих пор не включили отопление. Часть домов замерзает. Кличко только и умеет ломать ларьки и рестораны, а квартиры обогреть не может.
Докладніше...
31.03.2016
ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі
Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладахСловаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи. Для випускників 9-10 класів є пропозиції щодо навчання в гімназіях та технікумах для здобуття середньої та середньо-спеціальної освіти.    
Докладніше...
11.03.2016
Монографія О.І. Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України"
Пропонуємо ознайомитися з монографією Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління, Голови Української Національної Консервативної партії.  
Докладніше...
13.03.2014
Сапожко втретє пішов у відпустку – знову до кінця тижня

Після умовного затишшя у броварському “білому будинку”, яке панувало там минулого тижня, ранок 11 березня почався активно.

Докладніше...
11.03.2014
В Броварах двічі вшанували пам’ять Тараса Шевченка

9 березня в Броварах відбулись урочисті заходи з нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.

Докладніше...