Міська громада
Громадські організації
Політичні партії
Мас медіа
Відомі особистості
  Підприємства та бізнес
Бізнес-інформація
Підприємства міста
Банки
Інвестиційний паспорт міста
  Гуманітарна сфера
Освіта
Культура
Охорона здоров'я
Спорт
  Сервіс та відпочинок
Готелі
Ресторани, кафе
Транспорт
Розважальні комплекси
  Спілкування
Форум
Міські оголошення
Робота
Довідка
Новини
місто Броваримісто Бровари  
Візитівка міста
Символіка міста
Історія міста
Мер міста
Міста-партнери
Фотогалерея
Офіційні новини

01.10.2013
В Броварах прошло заседание по делу двух милиционеров, которые упустили Мельника

Вчера, 29 сентябр, в Броварах прошло ключевое заседание по делу двух милиционеров, которые, по версии следствия, из-за своей халатности прозевали побег из под домашнего ареста скандального «налогового» ректора Петра Мельника (милиционерам грозит до 5 лет).

Докладніше...
30.09.2013
Суд над милиционерами в Броварах

Дело в отношении двух правоохранителей, обвиняемых в халатности, из-за которой сбежал из-под домашнего ареста экс-ректор Петр Мельник, будет рассматривать Броварской горрайонный суд.

Докладніше...
21.09.2013
В Броварах ушел под воду частный сектор

В Броварах люди страдают из-за постоянных дождей, которые в последние несколько дней дожди почти не прекращаются Поэтому вода начала накапливаться, пока не затопила дворы в частном секторе города.

Докладніше...
19.09.2013
Организатор броварского подпольного игорного клуба оказался на скамье подсудимых

Прокуратура Киевской области направила в суд обвинительный акт в отношении мужчины, который организовал игорный бизнес в пригороде столицы.

Докладніше...
17.09.2013
Под Броварами отпраздновали столетие первого киевского аэродрома

Здесь базировалась третья авиационная рота, где служил капитан Петр Нестеров, который первым в мире исполнил «мертвую петлю».

Докладніше...
 Броварщани повстали проти свавілля влади     13.02.2008
З початку року жителі Броварського району пікетують органи державної влади, виражаючи своє обуреннями діями голови Броварської адміністрації щодо перерозподілу земель Київщини.

Другий тиждень триває пікетування Київської облдержадміністрації жителями Броварів. Серед основних вимог, що висувають пікетувальники - звільнення голови Броварської районної державної адміністрації – Діденка, розпуск і дострокові вибори депутатів Броварської районної ради, дострокові вибори сільських голів і депутатів сільських рад у селах Броварського району.

У мітингу беруть участь представники 7 сіл Броварського району: Княжичі, Требухів, Красилівка, Літки, Пухівка, Калинівка, Семиполки.

3 1 січня по 1 лютого люди пікетували Броварську районну адміністрацію. Було перекрито рух транспорту в центрі міста Бровари, а з 4 лютого приїхали до Києва. Кількість мітингуючи біля будівлі Київської ОДА щодня складає понад 100 чоловік.

Люди обурені діями голови Броварської РДА, а саме, покриванням всіх корупційних земельних махінацій у селах, постійним втручанням у роботу сільських рад, погрозами і залякуванням мешканців Броварського району, втручанням у роботу правоохоронних органів району.

Станом на 13.02.2008 проходить 10-й день пікетування. Мітингуючі мають намір пікетувати, доки не задовольнять їх вимоги.

З 14.02.2008 броварщани планують почати пікетування Секретаріату Президента. У разі ігнорування вимог громади з боку влади, мітингуючі готові перекрити один з основних транспортних шляхів столиці.

Київська обладміністрація ігнорує пікет, і ніби не помічає сотню людей, які щоденно збираються під стінами ОДА.

Керівництво Київоблради відреагувало на пікет і провело зустріч з представниками сіл, які надали звернення від громад сіл до Київської обласної ради і Верховної Ради України.

kiyany.com


 

Загрузка...

 Міські новини
 
18.10.2016
Олег Соскин: Кличко обманщик. Киевляне сидят без тепла
На улице Олеся Гончара Шевченковского района до сих пор не включили отопление. Часть домов замерзает. Кличко только и умеет ломать ларьки и рестораны, а квартиры обогреть не может.
Докладніше...
31.03.2016
ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі
Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладахСловаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи. Для випускників 9-10 класів є пропозиції щодо навчання в гімназіях та технікумах для здобуття середньої та середньо-спеціальної освіти.    
Докладніше...
11.03.2016
Монографія О.І. Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України"
Пропонуємо ознайомитися з монографією Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління, Голови Української Національної Консервативної партії.  
Докладніше...
13.03.2014
Сапожко втретє пішов у відпустку – знову до кінця тижня

Після умовного затишшя у броварському “білому будинку”, яке панувало там минулого тижня, ранок 11 березня почався активно.

Докладніше...
11.03.2014
В Броварах двічі вшанували пам’ять Тараса Шевченка

9 березня в Броварах відбулись урочисті заходи з нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.

Докладніше...