Міська громада
Громадські організації
Політичні партії
Мас медіа
Відомі особистості
  Підприємства та бізнес
Бізнес-інформація
Підприємства міста
Банки
Інвестиційний паспорт міста
  Гуманітарна сфера
Освіта
Культура
Охорона здоров'я
Спорт
  Сервіс та відпочинок
Готелі
Ресторани, кафе
Транспорт
Розважальні комплекси
  Спілкування
Форум
Міські оголошення
Робота
Довідка
Новини
місто Броваримісто Бровари  
Візитівка міста
Символіка міста
Історія міста
Мер міста
Міста-партнери
Фотогалерея
Офіційні новини

01.10.2013
В Броварах прошло заседание по делу двух милиционеров, которые упустили Мельника

Вчера, 29 сентябр, в Броварах прошло ключевое заседание по делу двух милиционеров, которые, по версии следствия, из-за своей халатности прозевали побег из под домашнего ареста скандального «налогового» ректора Петра Мельника (милиционерам грозит до 5 лет).

Докладніше...
30.09.2013
Суд над милиционерами в Броварах

Дело в отношении двух правоохранителей, обвиняемых в халатности, из-за которой сбежал из-под домашнего ареста экс-ректор Петр Мельник, будет рассматривать Броварской горрайонный суд.

Докладніше...
21.09.2013
В Броварах ушел под воду частный сектор

В Броварах люди страдают из-за постоянных дождей, которые в последние несколько дней дожди почти не прекращаются Поэтому вода начала накапливаться, пока не затопила дворы в частном секторе города.

Докладніше...
19.09.2013
Организатор броварского подпольного игорного клуба оказался на скамье подсудимых

Прокуратура Киевской области направила в суд обвинительный акт в отношении мужчины, который организовал игорный бизнес в пригороде столицы.

Докладніше...
17.09.2013
Под Броварами отпраздновали столетие первого киевского аэродрома

Здесь базировалась третья авиационная рота, где служил капитан Петр Нестеров, который первым в мире исполнил «мертвую петлю».

Докладніше...
 Красьницький повіт     26.09.2006
Через територію повіту проходять важливі транспортні шляхи, які з’єднують Люблин з Жешувом, Краковом та Кельцями. Шлях з важливим транспортним значенням тягнеться вздовж ріки Вісла, залізниця сполучає Красьнік з Любліном та Стальовой Волей. На жаль, немає окружної дороги, тому увесь транспорт рухається через центр міста Краснік.
Перевезення пасажирів здійснює державний автотранспорт, підприємство міського транспорту та приватні фірми.

На території повіту різноманітний ґрунт. Більше всього тут жовтозему та його похідних. На південному сході повіта карбонатний ґрунт, на північному заході піски, більшою частиною порослі лісом. Ліси займають біля 22% території повіту. Для захисту флори та фауни виник Красьницький район охорони пейзажу, який займає територію у 293 кв.км. Під охороною знаходяться кілька лісових заповідників, ставки, луки та болота, багаті на флору та фауну.

Для охорони довкілля створюються сміттєзвалища, а також очисні станції.
На території Красьницького району розташовано багато видовищ: костьоли XV- XVIII ст., монастир XV ст., синагоги XVII ст.
Головна галузь економіки – сільське господарство. Тут вирощують багато овочів та фруктів.

У повіті працюють лісопильні заводи.

Красьнік – це промисловий центр. У ньому знаходяться найбільший у районі шарикопідшипниковий завод – АТ “Красьнік”, молокозавод, м’ясопереробний завод та 50 інших підприємств та приватних фірм.

На території повіту розташовано 4207 господарчих підприємств, 6 державних підприємств, 68 торгових фірм, 48 кооперативів, у тому числі: завод “Металхім”, швейний завод “Шик” із 100% голландськими інвестиціями., багатогалузеве підприємство “ЕКО-ДРОГПОЛЬ”, 18 цегляних заводів. Останнім часом відкриті нафтоносні пласти.

Швидко розвивається торгівля, з’явилось багато продовольчих магазинів та підприємств. Два рази на тиждень у великих містах проводяться ярмарки.

Недостатньо розвивається туризм, незважаючи на сприятливі природні умови. З’являються автотуристичні господарства.

На території повіту діє 170 навчально-виховних закладів, серед яких 7 загальноосвітніх ліцеїв, 69 початкових шкіл, 20 середніх технічних та професійних шкіл та 74 дитсадків.

Красьницький повіт – це відомий у країні спортивний центр, в якому широкою популярністю користуються футбол, боротьба, бридж, гандбол, настільний теніс, шахи.

Охороною здоров’я у Красьніку займається самостійний медичний заклад “SPZOZ”, який включає амбулаторне та стаціонарне лікування. В інших населених пунктах знаходяться медпункти.
У Красьніку піклуються про людей похилого віку та осіб з хронічними захворюваннями. Для них створені будинки соціальної допомоги.

У повіті функціонують 3 музеї: регіональний (районний) музей, його філія “Музей 24 уланського полку”, воєводський музей пожежної охорони “Музей Св.Флориана”, музей традиційного гончарства.

У Центрі культури працюють музичні та танцювальні групи, гуртки образотворчого мистецтва, художнього читання. У місті працюють 2 районних будинки культури та міська бібліотека, у повіті 6 волостних будинків культури та 32 бібліотеки.

Виходить щотижневик “Голос Красьницької землі”.


Бровари

 

Загрузка...

 Міські новини
 
18.10.2016
Олег Соскин: Кличко обманщик. Киевляне сидят без тепла
На улице Олеся Гончара Шевченковского района до сих пор не включили отопление. Часть домов замерзает. Кличко только и умеет ломать ларьки и рестораны, а квартиры обогреть не может.
Докладніше...
31.03.2016
ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі
Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладахСловаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи. Для випускників 9-10 класів є пропозиції щодо навчання в гімназіях та технікумах для здобуття середньої та середньо-спеціальної освіти.    
Докладніше...
11.03.2016
Монографія О.І. Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України"
Пропонуємо ознайомитися з монографією Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління, Голови Української Національної Консервативної партії.  
Докладніше...
13.03.2014
Сапожко втретє пішов у відпустку – знову до кінця тижня

Після умовного затишшя у броварському “білому будинку”, яке панувало там минулого тижня, ранок 11 березня почався активно.

Докладніше...
11.03.2014
В Броварах двічі вшанували пам’ять Тараса Шевченка

9 березня в Броварах відбулись урочисті заходи з нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.

Докладніше...