Міська громада
Громадські організації
Політичні партії
Мас медіа
Відомі особистості
  Підприємства та бізнес
Бізнес-інформація
Підприємства міста
Банки
Інвестиційний паспорт міста
  Гуманітарна сфера
Освіта
Культура
Охорона здоров'я
Спорт
  Сервіс та відпочинок
Готелі
Ресторани, кафе
Транспорт
Розважальні комплекси
  Спілкування
Форум
Міські оголошення
Робота
Довідка
Новини
місто Броваримісто Бровари  
Візитівка міста
Символіка міста
Історія міста
Мер міста
Міста-партнери
Фотогалерея
Офіційні новини
01.10.2013
В Броварах прошло заседание по делу двух милиционеров, которые упустили Мельника

Вчера, 29 сентябр, в Броварах прошло ключевое заседание по делу двух милиционеров, которые, по версии следствия, из-за своей халатности прозевали побег из под домашнего ареста скандального «налогового» ректора Петра Мельника (милиционерам грозит до 5 лет).

Докладніше...
30.09.2013
Суд над милиционерами в Броварах

Дело в отношении двух правоохранителей, обвиняемых в халатности, из-за которой сбежал из-под домашнего ареста экс-ректор Петр Мельник, будет рассматривать Броварской горрайонный суд.

Докладніше...
21.09.2013
В Броварах ушел под воду частный сектор

В Броварах люди страдают из-за постоянных дождей, которые в последние несколько дней дожди почти не прекращаются Поэтому вода начала накапливаться, пока не затопила дворы в частном секторе города.

Докладніше...
19.09.2013
Организатор броварского подпольного игорного клуба оказался на скамье подсудимых

Прокуратура Киевской области направила в суд обвинительный акт в отношении мужчины, который организовал игорный бизнес в пригороде столицы.

Докладніше...
17.09.2013
Под Броварами отпраздновали столетие первого киевского аэродрома

Здесь базировалась третья авиационная рота, где служил капитан Петр Нестеров, который первым в мире исполнил «мертвую петлю».

Докладніше...
Бровари: Сапожко досі не написав заяви про відставку     28.02.2014

Як відомо, сьогодні о 14.00 мала відбутись чергова сесія Броварської міської ради. Депутати мали розглянути важливі для життєдіяльності міста рішення, зокрема про перерозподіл вільних залишків з міського бюджету.

Крім того, сьогодні мало вирішитись питання зі складанням повноважень міського голови Ігоря Сапожка, якому громада міста на Віче висловила недовіру. Також очікувалось, що депутати призначать нового секретаря, який буде виконувати обов’язки міського голови до призначення виборів.

Перед цим, о 12:00 члени Народної  Ради Броварів провели погоджувальне засідання, де обговорили можливі кандидатури на посаду секретаря з числа неформальної депутатської групи, що сформувалась в міськраді близько місяця тому.

В цю групу входять: Віктор Антоненко, Олег Іваненко, Євген Гредунов – всі позафракційні, Юрій Плакся – «Батьківщина», Олексій Кириченко, Михайло Бабін, Юрій Чередник та Роман Сімутін – «УДАР». Представники Народної Ради провели своєрідний «люстраційний» аналіз їх депутатської діяльності: на предмет спільного голосування з регіоналами за корупційні рішення (зокрема, земельні) та їх позицію під час подій, що відбувались на Майдані Незалежності та вул. Грушевського.

Аналіз показав, що лише двоє депутатів можуть отримати від броварської Народної Ради мандат довіри і стати кандидатами в секретарі міськради –  Роман Сімутін та Юрій Плакся. Перший відмовився висуватись і підтримав кандидатуру Плаксі. «Ударівець» заявив, що багато людей звинувачують його в тому, що він хоче захопити владу в місті. Відтак він самоусунувся, але заявив, що буде балотуватись в мери Броварів. За словами Сімутіна, він хоче перемогти в чесній боротьбі, навіть якщо балотуватиметься нинішній міський голова Ігор Сапожко. Тому єдиним кандидатом від Народної Ради в секретарі став Юрій Плакся з «Батьківщини».

В малій залі виконкому перед сесією Юрій Плакся виступив перед представниками громади та відповів на запитання броварчан про те, що він робитиме, якщо йому доведеться виконувати функції міського голови в умовах політичної, економічної та соціальної кризи в країні. Також Плакся висловив готовність скласти мандат «Батьківщини» на момент перебування на посаді та підкреслив, що не збирається балотуватись на посаду міського голови.

Проте весь цей процес так і не дійшов логічного завершення. Більшість депутатів не прийшла на сесію ні на 14:00, ні на 16:00, тому кворуму проводити засідання не було. Ігоря Сапожка теж не було в стінах міськради, відтак заяви про відставку він не написав.

Також слід нагадати, що в підтримку міського голови кількома днями раніше під стіни міськради збирали пенсіонерів та працівників бюджетних сфер.


Маєш право знати

  

Загрузка...
 Міські новини
 
18.10.2016
Олег Соскин: Кличко обманщик. Киевляне сидят без тепла
На улице Олеся Гончара Шевченковского района до сих пор не включили отопление. Часть домов замерзает. Кличко только и умеет ломать ларьки и рестораны, а квартиры обогреть не может.
Докладніше...
31.03.2016
ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі
Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладахСловаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи. Для випускників 9-10 класів є пропозиції щодо навчання в гімназіях та технікумах для здобуття середньої та середньо-спеціальної освіти.    
Докладніше...
11.03.2016
Монографія О.І. Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України"
Пропонуємо ознайомитися з монографією Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління, Голови Української Національної Консервативної партії.  
Докладніше...
13.03.2014
Сапожко втретє пішов у відпустку – знову до кінця тижня

Після умовного затишшя у броварському “білому будинку”, яке панувало там минулого тижня, ранок 11 березня почався активно.

Докладніше...
11.03.2014
В Броварах двічі вшанували пам’ять Тараса Шевченка

9 березня в Броварах відбулись урочисті заходи з нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.

Докладніше...