Міська громада
Громадські організації
Політичні партії
Мас медіа
Відомі особистості
  Підприємства та бізнес
Бізнес-інформація
Підприємства міста
Банки
Інвестиційний паспорт міста
  Гуманітарна сфера
Освіта
Культура
Охорона здоров'я
Спорт
  Сервіс та відпочинок
Готелі
Ресторани, кафе
Транспорт
Розважальні комплекси
  Спілкування
Форум
Міські оголошення
Робота
Довідка
Новини
місто Броваримісто Бровари  
Візитівка міста
Символіка міста
Історія міста
Мер міста
Міста-партнери
Фотогалерея
Офіційні новини
01.10.2013
В Броварах прошло заседание по делу двух милиционеров, которые упустили Мельника

Вчера, 29 сентябр, в Броварах прошло ключевое заседание по делу двух милиционеров, которые, по версии следствия, из-за своей халатности прозевали побег из под домашнего ареста скандального «налогового» ректора Петра Мельника (милиционерам грозит до 5 лет).

Докладніше...
30.09.2013
Суд над милиционерами в Броварах

Дело в отношении двух правоохранителей, обвиняемых в халатности, из-за которой сбежал из-под домашнего ареста экс-ректор Петр Мельник, будет рассматривать Броварской горрайонный суд.

Докладніше...
21.09.2013
В Броварах ушел под воду частный сектор

В Броварах люди страдают из-за постоянных дождей, которые в последние несколько дней дожди почти не прекращаются Поэтому вода начала накапливаться, пока не затопила дворы в частном секторе города.

Докладніше...
19.09.2013
Организатор броварского подпольного игорного клуба оказался на скамье подсудимых

Прокуратура Киевской области направила в суд обвинительный акт в отношении мужчины, который организовал игорный бизнес в пригороде столицы.

Докладніше...
17.09.2013
Под Броварами отпраздновали столетие первого киевского аэродрома

Здесь базировалась третья авиационная рота, где служил капитан Петр Нестеров, который первым в мире исполнил «мертвую петлю».

Докладніше...
З 42 депутатів міськради звітуватимуть про свою роботу у 2013 році лише четверо?     12.02.2014

Протягом лютого 2014 року всі депутати Броварської міськради мають прозвітувати перед виборцями про свою роботу у 2013 році. Таке рішення вони самі ухвалили на сесії у січні. Та, схоже, міські обранці знову не планують виконувати власне рішення та Закон України «Про статус депутатів місцевих рад», який передбачає обов’язок депутатів звітувати про свою діяльність раз на рік.

За інформацією, опридюдненою на офіційному веб-сайті влади, зустрічатись з виборцями планує всього 4 депутата з 42-х. Про свій намір дотриматись принципу підзвітності влади заявили представники чотирьох мажоритарних виборчих округів – Володимир Онищенко (округ № 2), Роман Сімутін (округ № 10), Олег Іваненко (округ № 14) та Володимир Оксютенко (округ № 15).

Депутат Час звітування Місце звітування
Онищенко В. І. 11.02.2013 о 18:00 актова зала НВК
Оксютенко В. М. 21.02.2013 о 18:00 актова зала ЗОШ № 3
Іваненко О. В. 21.02.2013 о 18:30 актова зала ЗОШ № 1
Сімутін Р. В. 22.02.2013 о 14:00 актова зала ЗОШ № 7

Решта депутатів не повідомили про час та місце проведення свого звітування, хоча це було прямо передбачено рішенням міськради № 1187-42-06 від 22.01.2014 року. Відтак 38 з 42 обранців, яким броварчани делегували повноваження керувати містом від їх імені та в їх інтересах, не планують зустрічатись з людьми, які їх обрали до Броварської міської ради.

Звіт депутата повинен містити відомості про його діяльність у раді та в її органах, до яких його обрано, а також про його роботу у виборчому окрузі, про прийняті радою та її органами рішення, про хід їх виконання, про особисту участь в обговоренні, прийнятті та в організації виконання рішень ради, її органів, а також доручень виборців свого виборчого округу. Про час і місце проведення звіту депутат має повідомити своїх виборців не пізніш як за сім днів до звіту. Після проведення звітування депутат місцевої ради має поінформувати раду та її виконавчі органи про результати обговорення його звіту, зауваження та пропозиції, висловлені виборцями на адресу ради та її органів, а також про доручення, дані депутатові у зв’язку з його депутатською діяльністю.

Нагадаємо, минулого року особисто зустрілись з людьми та розповіли про свою роботу вживу лише троє депутатів Броварської міської ради VI скликання – Роман Сімутін, Олег Іваненко та Володимир Оксютенко. Решта депутатів обмежились публікацією своїх звітів на офіційному веб-сайті міськради.

Маєш право знати


 

Загрузка...
 Міські новини
 
18.10.2016
Олег Соскин: Кличко обманщик. Киевляне сидят без тепла
На улице Олеся Гончара Шевченковского района до сих пор не включили отопление. Часть домов замерзает. Кличко только и умеет ломать ларьки и рестораны, а квартиры обогреть не может.
Докладніше...
31.03.2016
ОГОЛОШЕННЯ Здійснюємо набір випускників 9-11 класів на 2016-2017 н.р. для навчання в Європі
Інститут трансформації суспільства реалізує освітній проект по навчанню української молоді в навчальних закладахСловаччини та Польщі. Проект направлений на здобуття сучасної конкурентноздатної освіти  молоддю України. Набір до університетів Польщі і Словаччини проводиться серед випускників загальноосвітньої школи. Для випускників 9-10 класів є пропозиції щодо навчання в гімназіях та технікумах для здобуття середньої та середньо-спеціальної освіти.    
Докладніше...
11.03.2016
Монографія О.І. Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України"
Пропонуємо ознайомитися з монографією Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління, Голови Української Національної Консервативної партії.  
Докладніше...
13.03.2014
Сапожко втретє пішов у відпустку – знову до кінця тижня

Після умовного затишшя у броварському “білому будинку”, яке панувало там минулого тижня, ранок 11 березня почався активно.

Докладніше...
11.03.2014
В Броварах двічі вшанували пам’ять Тараса Шевченка

9 березня в Броварах відбулись урочисті заходи з нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.

Докладніше...