Броварчани на віче висловили недовіру міському голові Сапожку / Життя міста

27.02.2014 17:32

URL оригіналу: http://brovary.osp-ua.info/news/single-80639.html

24 лютого Майдан Свободи став місцем мастабного народного зібрання в Броварах. Близько 12:00 на журналістів, що перебували в приміщенні редакції КП «Телестудія «Наше місто», було скоєно напад озброєних молодиків в масках.

Члени Народної Ради переконані, що такі дії замовили місцеві регіонали, аби дестабілізувати й так неспокійну ситуацію в місті. Відтак обурені активісти вирішила не чекати наступного дня  і  почали закликати броварчан вийти ввечері на центральну площу міста, аби вирішити долю місцевих слуг режиму Януковича.

Люди очікували, що міський голова Ігор Сапожко також вийде до людей зі звітом і пропозиціями про подальші дії. Однак мер-регіонал не прийшов. Близько півтори тисячі броварчан, які вщерть заповнили Майдан Свободи, висловили міському голові недовіру.

Перше слово перед присутніми мітингувальниками взяв самооборонівець Олег Шевчук зі «Свободи». Він закликав вшанувати пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

На 19:00 наступного дня громада ініціювала провести позачергову сесію, де мали розглянути кілька питань – про недовіру депутатів міському голові Сапожку, про звільнення з посади секретаря міськради регіоналки Олени Семенюк, про повернення басейну 9 школи у власність громади міста.

Як відомо, 25 лютого провести позачергову сесію так і невдалось.  Після довгих перемовин з представниками Народної ради з одного боку та під тиском одіозного депутата-регіонала, будівельного магната Броварів Ігоря Трощенка з іншого, Сапожко відмовився писати заяву про відставку і втік з будівлі міської ради.

Маєш право знати