Броварський «тітушко» виконав частину вимог постраждалого журналіста та виплатив компенсацію / Життя міста

25.12.2013 17:59

URL оригіналу: http://brovary.osp-ua.info/news/single-76788.html

Минулого тижня завершилась судова епопея довкола нападу на журналіста Андрія Качора під час суботника в парку «Перемога». 18 грудня суддя Олена Кічинська винесла ухвалу, де підтвердила кваліфікацію дій Сергія Стягова, який заподіяв потерпілому легкі тілесні ушкодження, що призвели до короткочасного розладу здоров’я. Однак до колонії нападника відправлено не було, оскільки під час судового засідання журналіст відмовився від обвинувачення, відтак суд закрив кримінальне провадження. 

Загалом розгляд справи броварського «тітушка» тривав понад півроку. Стягов неодноразово намагався помиритись з Качором, щоб уникнути покарання. Проте журналіст погоджувався на «мирову» лише в тому разі, якщо нападник назве імена замовників провокації, однак обвинувачуваний відмовлявся це робити.

Нагадаємо, судити Стягова починали за першою частиною ст. 125 Кримінального кодексу України, оскільки прокурор Тетяна Блінова вважала, що потерпілий журналіст не отримував короткочасного розладу здоров’я. Ця частина статті передбачала покарання у вигляді або штрафу, або громадських чи виправних робіт.

Маєш право знати