Броварському “Беркуту” відключили Інтернет, не продають продукти та вішають чорні стрічки / Життя міста

18.12.2013 18:28

URL оригіналу: http://brovary.osp-ua.info/news/single-76270.html

Після подій із побиттям спецзагонами мирних мітингувальників 30 листопада броварський інтернет-провайдер «Бровіс», який безкоштовно забезепчував доступ до Мережі місцевий “Беркут”, відмовився від обслуговування свого клієнта. «Вони подзвонили і запитали, що трапилось з Інтеренетом. Я пояснив, що ми не будемо більше їх обслуговувати після того, як вони, живучи на наші податки, нас б’ють. Це неправильно», — пояснив журналісту технічний директор компанії Олександр Гришук. За його словами, в спецзагоні до такого рішення провайдера поставилися з розумінням. «Поки що проблем не виникало. Сподіваюсь, що і не буде», — додає Олександр.

В магазинах, розташованих біля частини, бійцям відмовляються продавати хліб та інші продукти. «А ще на паркан довкола частини люди вішають чорні стрічки -  розповів виданню співробітник міліції Київської області. – Це тим більш образливо, що 30 листопада броварського «Беркуту» не було на Майдані, він не брав участі у розгоні мітингувальників. А мстяться всім підряд».

Нагадаємо, що  у Броварах до до Нового року мають зробити квартири для співробітників “Беркута”. Головне управління МВС України в Київській області за результатами тендерів уклало угоди на реконструкцію адміністративних будівель під житло підрозділу міліції особливого призначення “Беркут”, – повідомляється у ”Віснику державних закупівель”. Збираються реконструювати приміщення в Броварах по вул. Кірова, 53. Реконструкція обійдеться в 12,21 млн грн. Завершити повинні до кінця року.

Маєш право знати