Зустріч школярів із письменником Володимиром Дем'яненком / Життя міста

27.11.2013 18:45

URL оригіналу: http://brovary.osp-ua.info/news/single-74992.html

Дітям було презентовано авторську книгу «Орлята Київщини», яка розповідає про «синів полків», які захищали Батьківщину від німецько-фашистських загарбників у роки Великої Вітчизняної війни. Також, у Броварській міській бібліотеці розгорнуто стенд, на котрому розміщені книги українських авторів про подвиг дітей в тилу ворога у роки Великої Вітчизняної війни.

Начальник відділу культури Наталія Багмут подякувала письменнику за змістовну зустріч, а також наголосила, що у місті і надалі будуть проводитися подібні зустрічі у Броварських бібліотеках з дитячою книгою у рамках реалізації завдань Глави держави  та  у рамках проведення «Року дитячої творчості»ю

-    Виховання підростаючого покоління, належне патріотичне виховання і якісна освіта – це завдання, які забезпечать надійна майбутнє нашої незалежної держави. Саме такі доручення,- щодо виховання здорової і освідченої молоді ставить перед нами Президент України. Подібні заходи у Броварах будуть проводитися і надалі, - зазначила Наталія Багмут.

Сайт Броварської міської ради