Бровари: Прокуратура виявила недбальство 93 податківців Київщини / Життя міста

07.11.2013 19:07

URL оригіналу: http://brovary.osp-ua.info/news/single-74041.html

Як приклад, службовці Державної податкової інспекції в Києво-Святошинському районі, знаючи про заборгованість одного з товариств, не склали акт опису майна та не передали його у податкову заставу. Як наслідок, товариство за цивільно-правовими угодами передало все майно у власність банку. Пізніше вказане підприємство рішенням суду було ліквідовано. Всю заборгованість фірми, у тому числі й до бюджету, визнано погашеною у зв’язку з недостатністю майна боржника для задоволення вимог кредиторів.
 
У зв’язку з таким безвідповідальним ставленням податківців до своїх обов’язків до державного бюджету не надійшло податків на суму понад 80 тис. гривень і можливість їх стягнення фактично втрачена.
 
За вказаним фактом прокуратура Київської області розпочала кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 367 КК України, тобто службова недбалість. Досудове розслідування у вказаному провадженні триває.
 
Загалом упродовж поточного року у сфері оподаткування органами прокуратури області розпочато 3 кримінальні провадження. Крім того, розглянуто із вжиттям заходів прокурорського реагування 64 подання.
 
Також ініційовано притягнення до дисциплінарної відповідальність 93 податківців.


wallnews.info