Святкування Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України у Броварах / Життя міста

24.08.2013 15:09

URL оригіналу: http://brovary.osp-ua.info/news/single-70331.html

23 серпня у Броварах, відбулись урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапору та Дня Незалежності України. Свято у місті розпочалося із покладання квітів до пам’ятнної дошки Т.Г. Шевченка. Далі урочистості відбулися на майдані біля адмінбудинку по вулиці Гагаріна,15. На заходах були присутні: керівництво міста та району, представники депутатського корпусу та посадовці структурних підрозділів Броварської міської ради і Броварської райдержадміністрації й громадськість міста і району. Святкування розпочалося з підняття Державного Прапору, де прозвучали гімн і пісні про Україну патріотичного спрямування.

На площі біля Державного Прапору України було вручено паспорти України юнакам і дівчатам, які досягли 16-ти річного віку. У рамках святкування, кращих представників органів місцевого самоврядування, організацій та установ міста за сумлінну працю було нагороджено Почесними грамотами виконкому та Київської обласної державної адміністрації. Присутніх привітали міський голова Ігор Сапожко, голова районної державної адміністрації Петро Іваненко та голова Броварської організації Партії Регіонів Сергій Федоренко.

Святкування цього дня спрямоване на вшанування багатовікової історії українського державотворення, символіки незалежної України та виховання поваги громадян до державних символів країни.

Сьогодні ж, від імені міського голови Ігоря Сапожка керуючий справами виконкому Костянтин Кузнєцов щиро привітав ветеранів, учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни із днем народження. Гопкалову Антону Єлисеєвичу виповнилося 90, а Кириченку Василю Степановичу – 95 років. До привітань долучилися Рада ветеранів міста. Ювілярам вручили квіти та цінні подарунки.

Завтра, 24 серпня святкування Дня Незалежності України супроводжуватиметься такими заходами:

7.00-15.00 Святковий ярмарок продовольчих та промислових товарів товаровиробників Броварщини.
11.00 Змагання з настільного тенісу на майдані Свободи.
14.00 Змагання з шахів (парк культури та відпочинку «Перемога», шаховий майданчик).
17.00-20.00 Святковий концерт, присвячений Дню Незалежності України, за участю художніх колективів міста (парк культури та відпочинку «Перемога», літній концертний майданчик).

Броварська міська рада