Бровари : «..У місті належним чином організовують та проводять заходи для підвищення якості і конкурентоспроможності освіти та спорту і підтримки здорового способу життя.» / Життя міста

13.08.2013 13:44

URL оригіналу: http://brovary.osp-ua.info/news/single-69933.html

На оперативній нараді міського голови Ігоря Сапожка з керівниками структурних підрозділів міської ради, регіональних установ та органів державної влади у місті, комунальних служб, особливу увагу було приділено виконанню завдань Президента України щодо створення сучасної матеріально-технічної бази фізичної культури і спорту та впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освіті. Міський голова зазначив, що у місті належним чином організовують та проводять заходи для підвищення якості і конкурентоспроможності освіти та спорту і підтримки здорового способу життя.

Присутніх поінформували, про проведення ряду заходів щодо покращення матеріальної бази для занять фізичною культурою і спортом: капітальні ремонти спортивних залів Броварських ЗОШ №1, №2, №5, №7, частково відремонтовано спортивні зали у Броварських ЗОШ №3, №6, НВК, наразі проводиться капітальний ремонт спортзалу гімназії ім. Степана Олійника. Облаштовано спортивні майданчики у ЗОШ №1, гімназії ім. Степана Олійника. Дитячо - юнацька спортивна школа управління освіти, науки та молоді нараховує 6 спортивних напрямків: футбол, плавання, гандбол, лижні гонки, гімнастика та хортинг у яких займається 934 дитини. На базі НВК працює спортивний клуб «Саторі-Спорт», де займаються юнаки за програмою підготовки до служби у Збройних силах України. На базі закладів освіти проводяться гурткова робота, завдяки якій діти займаються атлетикою, східними єдиноборствами та ін. Частина дітей відвідує спортивні зали, що знаходяться на території міста, це атлетика, тайський бокс, карате, хортинг, ушу.

Також, протягом минулого навчального року учасники обласних спортивних шкільних спартакіад займали призові місця, а шкільна збірна міста із футболу виборола Кубок Голови КОДА.

Щодо впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освіті, на нараді було зазначено, що у 2013-2014 навчальному році заплановано приєднання 100% дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів міста до Єдиної державної електронної бази з питань освіти. Це дозволить входження до ІСУО - інформаційної системи управління освітою. ІСУО - програмний комплекс, який приймає і консолідує дані із загальноосвітніх навчальних закладів, генерує обов'язкові форми звітності.

У 10 загальноосвітніх навчальних закладах функціонує 19 НКК комплектацією 10+1, 57 мультимедійних комплексів. Усі ЗОШ підключені до мережі Інтернет, кожен заклад має веб-сайт. 65 комп'ютерами оснащені ДНЗ, 13 закладів підключені до мережі Інтернет і мають веб-сайти. Позашкільні заклади освіти також оснащені необхідною комп'ютерною технікою (58 ПК). Всі мають веб-сайти. Сайти БДЮТ і БНВО визнані кращими в області.
Гімнаізія ім. С.І.Олійника за останні 5 років здійснює комплексну інформатизацію навчального закладу, формуючи освітнє середовище засобами сучасних інформаційних технологій. Така комплексність передбачає формування апаратної частини навчального закладу, яка здатна сучасно вирішувати задачі навчально-виховного процесу - це комп'ютерна техніка, мультимедійні комплекси, планшети, сервери, швидкісний доступ до мережі Інтернет (гімназія має 24 мультимедійних комплекси - практично у кожному класі). Техніка активно використовується в навчально-виховному процесі, що робить його значно якіснішим.

Наразі управління освіти, науки та молоді Броварської міської ради проводить переговори з компанією Майкрософт щодо розгортання та пілотного випробування на освітніх закладах міста сучасних сервісів компанії. Участь у даному проекті надає можливість учням та вчителям міста використовувати дані сервіси безкоштовно.
Також, у місті постійно ведеться робота з підвищення ІКТ- компетентності вчителів, опанування ними нових програм та сервісів, обмін досвідом, активна науково- практична робота.

За результати обговорення третього питання оперативної наради дано ряд прокольних доручень відповідним відділам та службам, в т.ч. стосовно щодо взаємодії регіональних установ органів держаної влади та організацій, що забезпечують життєдіяльність міста із структурними підрозділами Броварської міської ради.

Броварська міська рада