У Броварському районі на полях вирощували наркотики / Життя міста

22.07.2013 20:03

URL оригіналу: http://brovary.osp-ua.info/news/single-69227.html

Під час проведення оперативно-профілактичних заходів під назвою "Мак-2013" співробітники сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків Броварського міськвідділу міліції та працівники управління МВС України в Київській області на занедбаному полі поблизу села Княжичі виявили посіви конопель площею понад два гектари, передає УНН.
 
"На щастя, міліціонери вчасно знищили наркоплантацію й не допустили витік дурману в незаконний обіг. На допомогу правоохоронцям прийшли місцеві жителі, які допомагали виривати та спалювати дурман-траву, а також виділили сільгосптехніку. Наразі усі рослини утилізовані, а кілька кущів направлено на експертизу", - сказано у повідомленні.
 
Дільничні інспектори міськвідділу міліції провели профілактичну роботу серед населення, спрямовану на роз’яснення законодавства України щодо заборони посівів маку та конопель, а також про адміністративну та кримінальну відповідальність, яка наступає в разі порушення закону.
 
Нагадаємо, в одному із сіл Новоград-Волинського району на городі 70-річної пенсіонерки виявили майже дві тисячі рослин маку.
Джерело: УНН