Бровари : Відзначення Дня Молоді / Офіційні новини

02.07.2013 17:36

URL оригіналу: http://brovary.osp-ua.info/news/single-68524.html

30 червня на майдані Свободи, з нагоди Дня Молоді відбулися змагання з настільного тенісу серед чоловіків і жінок та у парному розряді. У заході взяли участь 42 чоловіки. Змагання проводились у двох вікових групах: старшій та молодшій.

В цей же день на площі Свободи відбулися змагання із стрітболу серед чоловіків, в яких взяло участь 6 команд м. Бровари та Броварського району. Переможцями та призерами стала команда дитячо-юнацької спортивної школи відділу фізичної культури і спорту Броварської міської ради. Також, на майдані Свободи проведенні змагання із street workout. Участь у змаганнях взяли 90 чоловік у розділах силового триборства та фрізтайлу. Змагання у розділі силового триборства проводились у двох вагових категорія: до 60 кг та понад 60 кг. У розділах силового триборства брали участь 25 чоловік.

Переможці і призери всіх змагань нагородженні кубками, грамотами, медалями та цінними подарунками. Крім змагань на майдані Свободи у показових виступах продемонстрували свою майстерність представники паркуру та велотріалу. Ці нові види спорту з кожним роком завойовують все більшу популярність серед молоді м. Бровари.

Ввечері на Майдані Свободи відбувся великий святковий молодіжний концерт за участі талановитої молоді міста:
- солістів-вокалістів,
- вокально-інструментальних ансамблів та діджеїв.

Гостями свята стали українські діджеї «Міксер» та «Спартак». Молодь міста зі святом привітав виконуючий обов’язки міського голови Василь Андрєєв. Кращим представникам молоді з нагоди свята було вручено Почесні грамоти виконкому, грошові премії та цінні подарунки.
 

 

Броварська міська рада