Велика водяна битва у Броварах / Життя міста

01.07.2013 19:42

URL оригіналу: http://brovary.osp-ua.info/news/single-68468.html

Днями у Броварах відбувся молодіжний флешмоб під назвою «Велика водяна битва».

Організували його не представники влади чи громадських організацій, а старшокласниця броварської загальноосвітньої школи №6 Вікторія Гришко. Дівчина створила у соціальній Інтернет-мережі «Вконтакте» групу, до якої запросила усіх знайомих броварчан. До правил флешмобу Вікторія включила наступне: не штовхатися, не рвати квіти у парку, не застосовувати фізичну силу, не обливати людей, які не задіяні у флешмобі та бути обачними.

Близько 20 підлітків зібралося біля фонтану в обідню пору. Кожен прийшов зі своїм спорядженням: такі були умови флешмобу. Хтось прихопив водяного пістолета, а хтось пластикову пляшку (навіть 5-літрова була серед зброї). Обливалися школярі досхочу, навіть плавати намагалися у фонтані. Від їхнього галасу не чути було і тієї музики, що звучала із колонок. Пересічні броварчани із заздрістю дивилися на те, із яким захватом розважаються діти. До підлітків долучилися і дошкільнята, які босими ніжками тупотіли у теплих калюжах, що вмить утворилися поблизу фонтану.

Саме цього дня одружувалися Олександр і Людмила, які підійшли сфотографуватися біля фонтану. Вони залюбки позували перед фотографом разом із наскрізь промоклими школярами.

«Для дітей молодшого віку у нашому місті, — говорить організаторка флешмобу Вікторія, — є чимало розваг. А от для старшокласників нічого цікавого влада не пропонує. Тому я вирішила у рамках розумного організувати цікаве дозвілля для друзів та знайомих. Ми і від спеки у фонтані ховалися, і весело провели час разом. Буде потім що згадати».
 

 

Новини Лівобережжя