Відділення ДАІ Броварського МВ інформує / Офіційні новини

26.06.2013 18:02

URL оригіналу: http://brovary.osp-ua.info/news/single-68320.html

ВДАІ Броварського МВ повідомляє, що за 2013 рік на території м. Бровари та Броварського району було скоєно 77 дорожньо-транспортних пригод, у яких 20 осіб загинуло та 90 отримало тілесні ушкодження. Для порівняння, за аналогічний період 2013 рік на території м. Бровари та Броварського району було скоєно 80 дорожньо-транспортних пригод у яких 10 осіб загинуло та 105 отримали тілесні ушкодження.

Основними причинами скоєння дорожньо-транспортних пригод є такі порушення ПДР: керування у нетверезому стані, перевищення швидкості, виїзд на зустрічну смугу руху, порушення правил проїзду перехресть, порушення правил пішоходами.

Спостерігається значне зростання ДТП за участю пішоходів, особливо на дорогах державного значення, а саме Київ-Чернігв та Київ-Суми. Так, за 2013 рік трапилось 20 пригод з пішоходами, у яких 10 осіб загинуло та 15 отримали тілесні ушкодження.Основна причина скоєння ДТП - перехід через проїзну частину дороги у невставновленному місці та раптовий вихід на дорогу. ВДАІ Броварського МВ наголошує про необхідність неухильного дотримання правил дорожнього руху як водіями транспортних засобів, так і іншими учасниками дорожнього руху.

ВДАІ Броварського МВ нагадує, що водії, які скоїли ДТП, у яких є загиблі або потерпіли особи, притягуються до кримінальної відповідальності згідно ст. 286 Кримінального Кодексу України, яка, в залежності від ступеня тяжкості, передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років.

Броварська міська рада