Голову броварського УДАРу позбавили адвокатського посвідчення / Офіційні новини

07.06.2013 16:45

URL оригіналу: http://brovary.osp-ua.info/news/single-67662.html

Київський апеляційний адміністративний суд позбавив голову броварського «УДАРу» Романа Сімутіна права на заняття адвокатською діяльністю з виключенням з Єдиного реєстру адвокатів України. Про це повідомив народний депутат фракції «УДАР» Павло Різаненко.

За словами народного депутата, суть того, що нині відбувається із Романом Сімутіним, зводиться до одного – повністю відсторонити від можливості захистити активістів, яких незаконно затримала міліція у броварському парку «Перемога» 25 травня.

«Навряд чи те, що адвоката-УДАРівця позбавили ліцензії наступного дня після вчорашнього незаконного затримання – випадковість. Символічно також і те, що суддею по справі Сімутіна був сумнозвісний Олександр Хрімлі, відомий тим, що ще будучи суддею одного з райсудів Донецька у 2004 році у стані алкогольного сп'яніння скоїв ДТП, внаслідок якого загинуло двоє дітей. Але замість кримінальної відповідальності отримав підвищення та направлення в Київ», - зазначив нардеп.

Різаненко наголосив, що усвідомлюючи політичний, замовний характер цієї справи, він бере її під особистий контроль, зокрема звернеться до Ради адвокатів України з питання відновлення адвокатського свідоцтва Романа Сімутіна.
 


Політична партія Удар