Бровари : Ударівця хочуть позбавити можливості відстояти інтереси незаконно затриманих активістів / Офіційні новини

31.05.2013 19:48

URL оригіналу: http://brovary.osp-ua.info/news/single-67263.html

Голову Броварської міської організації “УДАР”, захисника Романа Сімутіна намагаються позбавити можливості відстоювати інтереси двох затриманих активістів під час мирного суботника у Броварах 25 травня.

«У своїй заяві слідчий СВ Броварського МВ ГУМВС України у київській області Громадський О. посилається на вимоги ст. 78 КПК України, щодо відводу мене, захисника, від справи. Проте жодних вмотивованих підстав для цього немає», - повідомив Сімутін.

Він також підкреслив, що під час мирного суботника жорстоко побили журналіста та безпідставно затримали двох активістів Смірнова та Ткаченка, яким приписують, начебто, хуліганські дії та порушення громадського порядку.

«Сьогодні о 14:00 по вул. Возз’єднання, 1, відбудеться судове засідання щодо мого відводу участі захисника по кримінальній справі за побиття. Вважаю це викривленням фактів і намаганням міліції показати країні у тих фарбах, які їм вигідні. Сьогодні двом ні в чому не винним активістам припишуть хуліганські дії, завтра іншим. Всі ці кроки називаються безкарністю правоохоронних органів», - зауважив «ударівець» Роман Сімутін.

Політична партія Удар