Бровари : У перший день форуму на Київщині підписано інвестиційних угод на суму 300 млн гривень та 4 угоди про регіональну співпрацю / Офіційні новини

29.05.2013 20:11

URL оригіналу: http://brovary.osp-ua.info/news/single-67117.html

На Київщині відбувся міжнародний форум керівників регіонів-партнерів Київської області «Партнерство. Інтеграція. Інвестиції» в якому взяли участь Віце-прем’єр міністр України Юрій Бойко, Міністр закордонних справ України Леонід Кожара, голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк.

Анатолій Присяжнюк Київська область є лідером по залученню інвестицій, які за останні три роки склали 30 мільярдів гривень.

Звертаючись до учасників Міжнародного форуму Анатолій Присяжнюк сказав, що Глава держави висунув масштабні соціально-економічні ініціативи, які стали новою політикою країни. Президент України акцентував увагу на посиленні і поглибленні міжрегіональних форм співпраці що дало змогу зустрітися представникам 20 делегацій із 10 країн світу.

Анатолій Присяжнюк акцентував увагу присутніх на тому, що Київщина започаткувала тісну регіональну співпрацю більш ніж з 30 регіонами країн світу в торговельно-економічній, науково-технічній та культурній сферах. Крім цього на території області знаходяться близько 110 провідних іноземних компаній. Також він розповів, що за останні 3 роки завдяки спільній роботі влади, аграріїв, підприємців, працівників бюджетних установ, керівників підприємств, Київщина перетворилася на територію стабільного зростання.

Розмір делегації – є барометром привабливості регіону. Якщо вона росте, то й росте відповідний інтерес інвесторів. Але з такими інвесторами треба вибудовувати стосунки, а це вимагає часу, - сказав економічний експерт та директор із розвитку бізнесу PwC Україна Енді Кузіч

За словами губернатора, в 2010-2013 роках на Київщині вдалося створити сприятливий клімат для вітчизняних і іноземних інвесторів. Завдяки цьому в області відкрито 512 сучасних промислових і сільськогосподарських підприємств, створено найбільші в Україні заводи дитячого харчування, а також один з найпотужніших в Європі хлібокомбінатів у місті Василькові.

Водночас Анатолій Присяжнюк зазначив, що Київщина має набагато більший потенціал, і влада докладає максимум зусиль для того, щоб область могла по праву претендувати на звання регіону з найвищими показниками легкості ведення бізнесу. За словами гостей з Китаю вини вбачають величезний потенціал Київщини щодо можливості реалізації спільних проектів, в галузях будівництва, автомобілебудування та сільського господарства.

Такий форум обіцяють зробити традиційним. Адже, як констатує губернатор Київщини Анатолій Присяжнюк, перші результати співпраці з іноземними партнерами в області відчують уже за 2-3 роки. У той же час в перший день форуму було підписано 5 інвестиційних угод на загальну суму понад 300 млн гривень та 4 угоди про соціально-економічну співпрацю з регіонами Польщі, Вєтнаму, Китаю та Росії.

Прес-центр КОДА

Броварська міська рада