"Свободівці" з Броварів заявили про стеження за ними 2 / Життя міста

24.05.2013 20:04

URL оригіналу: http://brovary.osp-ua.info/news/single-66946.html

У «Свободі» кажуть, що за активістами Броварської районної організації Всеукраїнського об‘єднання «Свобода» встановлено стеження, несанкціоновано прослуховують їхні мобільні телефони.

Про це повідомляють у Броварській районній організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

22 травня 2013 року у Броварах київський свободівець, який приїхав до родичів, помітив, що біля будинку, де він перебуває, чатують підозрілі особи. Вони ще зранку розпитували сусідів та рідних про активіста. Прибувши на допомогу побратиму, націоналісти місцевої районної Броварської «Свободи» «відлякали» підозрілих осіб фотокамерами. Ті спішно сіли в автівку ( номерний знак: СА 5575ВС) і забралися геть.
Як стверджують активісти «Свободи», такі стеження стали вже систематичними. «Так, уранці 23 травня на зустріч активістів місцевого осередку «Свободи» несподівано завітали міліціянти з Печерського райвідділку міліції Києва. Вони були добре обізнані щодо дій «Свободи». Предметом їхньої цікавости були події 2 квітня в столиці та особа хлопчини «у червоній шапці». Переконавшись, що місцеві націоналісти не володіють цією інформацією, міліціянти поїхали й натякнули, що «це не остання розмова», – розповів голова місцевої районної організації Олег Шевчук.

Броварська районна організація ВО «Свобода» заявляє про неприпустимість незаконного стеження за її активістами. Націоналісти розпочали власне розслідування щодо фактів незаконного прослуховування телефонів, втручання в роботу організації, тиск на її активістів. За результатами розслідування буде скеровано відповідне звернення до правоохоронних органів для вжиття запобіжних заходів.

Як нагадують у «Свободі», після масової акції у квітні з вимогою призначити вибори в столиці міліціянти розпочали масовий терор проти активістів «Свободи» та патріотичної молоді. Так, на допитах у Печерському райвідділі побувало близько тисячі активістів. Крім того, міліціянти вдалися до телефонного терору та підступно намагаються завербувати молодих патріотів, призначаючи «неформальні зустрічі».

Вголос