Боровари : Щорічні змагання з пожежно-прикладного спорту / Життя міста

21.05.2013 17:05

URL оригіналу: http://brovary.osp-ua.info/news/single-66672.html

На теририторії спортивного комплексу Броварського училища фізичної культури в м. Бровари були проведені щорічні змагання з пожежно-прикладного спорту серед невоєнізованих протипожежних формувань м. Бровари та Броварського району. Учасники змагань змагались у вправності в естафеті 4 по 100 метрів з подоланням перешкод та гасінням горючого протвіню, та в бойовому розгортанні від пожежного автомобіля на одну магістральну та дві робочі лінії з гасінням умовної пожежі (мішені). Приймали участь команди ДПД (добровільних пожежних дружин) міста та району, СПК (сільські пожежні команди) та ДЮД (дружини юних рятувальників) шкіл Броварського району. Переможці змагань були нагороджені грамотами та цінними подарунками.

Результати змагань серед ДЮП (дружин юних пожежних) міста Бровари (пожежна естафета 4х100м. з подоланням перешкод та гасінням горящого протвіня)

1) Броварська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7;
2) Броварська загальноосвітня школа І-ІІІ спуненів №9;
3) Броварська загальноосвітня школа І-ІІІ спуненів №10;
Результати змагань серед ДПД (добровільних пожежних дружин) міста Бровари. (пожежна естафета 4х100м. з подоланням перешкод та гасінням горящого протвіня)
1) КП «Броваритепловодоенергія» .

Броварська міська рада