Бровари : Ушанування пам’яті жертв політичних репресій / Життя міста

21.05.2013 17:04

URL оригіналу: http://brovary.osp-ua.info/news/single-66671.html

У неділю 19 травня у Броварах були приспущені Державні Прапори України на адмінбудинках міської ради, закладах та установах міста. Священики усіх конфесій відправили у храмах панахиди за невинно убієнними. Вже традиційно, в День пам’яті жертв політичних репресій, біля пам’ятника жертвам Голодомору 1932–1933 років та політичних репресій на території церкви Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ КП зібралися броварчани щоб помолитися за чисті душі жертв тоталітарного режиму та вшанувати їх пам`ять.

Панахиду провів настоятель церкви о.Михайло. Участь у заході взяв керуючий справами виконкому Костянтин Кузнєцов. До пам’ятника було покладено квіти.

У рамках відзначення з 17 травня у читальній залі Броварської міської бібліотеки презентовано ілюстративно-книжкова виставка «Злочин без каяття». Мета виставки – популяризація книжкового фонду, ознайомлення користувачів бібліотеки з документами і матеріалами 1937 – 1938 років, виховання поваги до пам’яті жертв політичних репресій. Книжкова виставка представлена рубриками: «На узбіччі пам’яті», «Биківня – наш вічний біль» та «Біль в душі людської».

Броварська міська рада