Бровари : Позбавив життя через ревнощі / Життя міста

22.04.2013 16:57

URL оригіналу: http://brovary.osp-ua.info/news/single-65804.html

Нещодавно до чергової частини Броварського міськвідділу міліції надійшло тривожне повідомлення. У ньому йшлося, що 47-річний чоловік позбавив життя свою дружину. Негайно на місце події виїхала слідчо-оперативна група. Вже через годину працівники спецпідрозділу «Беркут» затримали чоловіка за місцем проживання. Як з’ясувалося, напередодні трагедії між подружжям виникла сварка на ґрунті ревнощів, яка і стала для жінки останньою в житті.

Вони прожили майже 23 роки, однак спільне життя ніяк не складалося, оскільки глава сім’ї докоряв дружині, що ніби вона йому зраджує. Дружина, не витримавши постійних сварок, залишила чоловіка та переїхала жити до дочки.

У відповідь він постійно погрожував убивством. Щодня жінка ходила на роботу одним маршрутом. Того ранку у під’їзді він чекав на неї з ножем у кишені. Помітивши дружину, дістав ніж і вдарив її прямо в серце. Від отриманого поранення жінка померла.

Чоловік перебуває в ізоляторі тимчасового утримання Броварського міськвідділу міліції. Йому загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 15 років.

Новини Лівобережжя