Броварах, в міському культурному центрі «Прометей», відбувся концерт хореографічного ансамблю «Каприз» / Життя міста

21.03.2013 20:35

URL оригіналу: http://brovary.osp-ua.info/news/single-64745.html

20 березня у Броварах, в міському культурному центрі «Прометей», відбувся концерт хореографічного ансамблю «Каприз» Будинку дитячої та юнацької творчості. Мета заходу - представлення творчого колективу ансамблю на почесне звання «Зразковий художній колектив». До програми концерту увійшли як українські народні танці – «Українська кадриль», «Козачок», «Гуцульський», так і хореографічні композиції, поставлені за українською музичною тематикою, – «Як у нас на Україні», «Ми – діти України», а також твори, характерні для сучасної молодіжної естради.

Глядачі мали нагоду ознайомитись з коронним номером ансамблю, його своєрідною візитівкою, – хореографічною композицією «Квітка-душа», поставленою за мотивом пісні, яку виконує легендарна українська співачка Ніна Матвієнко.
 

Комісія, яка оцінювала діяльність колективу, винесла одностайне рішення – порушити клопотання перед Міністерством освіти, науки та молоді про присвоєння хореографічному ансамблю «Каприз» почесного звання «Зразковий художній колектив».

БРОВАРИ