Броварські терапевти забули клятву Гіпократа / Життя міста

15.03.2013 16:52

URL оригіналу: http://brovary.osp-ua.info/news/single-64434.html

Нещодавно у мене стався гіпертонічний криз. Аби не турбувати лікарів швидкої, я сама доїхала до приймального відділення лікарні. Звичайно, там мене оглянули, за мої кошти зробили укол та порадили наступного дня зранку піти до дільничного терапевта, аби уникнути інсульту.

Ранком, зібравшись із силами, я вирушила до Броварської поліклініки. Оскільки мій дільничий терапевт цього дня працювала лише у 2 зміну, то у реєстратурі мені порадили зайти до будь-якого терапевта, пояснити ситуацію, що склалася, аби раніше почати лікування та не допустити ускладнень. Я обрала той кабінет, куди була найменша черга. Переступивши поріг кабінету, я почула: «Де Ви проживаєте?» Я почала пояснювати ситуацію. Мої слова прозвучали для людей, які колись давали клятву Гіпократа, як червоний клапоть тканини для розлюченого бика. «Вийдіть за двері!», — грізно сказала лікар. Не маючи сил прохати, я повернулася до реєстратури. Сльози душили так, що втриматися я уже не могла. «Мене відмовляються приймати…», — ледь промовила. Співчутлива жіночка запропонувала записати виклик лікаря додому, аби мені не довелося сидіти до 14.00.

Зараз я почуваюся значно краще. Однак до цього часу турбує питання про те, як же так можна ставитися до оточуючих, які приходять за допомогою. І спливають у пам’яті слова одного чоловіка, який також сидів у черзі: «Це ж скільки треба мати здоров’я, щоб почати лікуватися…»

 

 

За матеріалами i-visti.com.ua