Бровари : Нарада щодо якості перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування / Життя міста

25.01.2013 21:12

URL оригіналу: http://brovary.osp-ua.info/news/single-62469.html

24 січня у Броварах, у малій залі виконавчого комітету, відбулася нарада щодо якості пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування за участі Броварського міського голови Ігоря Сапожка, заступника голови Київської облдержадміністрації Володимира Максименка та перевізників. У нараді взяли участь заступники міського голови, представники профільних підрозділів Київської облдержадміністрації та Броварської міської ради, представники міжрайонної прокуратури, ДАІ Броварського МВ ГУ МВС України в Київській області, ветеранських організацій, ЗМІ.

На засіданні обговорені питання: про культуру обслуговування пасажирів на міських та приміських маршрутах; про перевезення пільгових категорій громадян; щодо забезпечення безпеки руху на приміських та міських маршрутах і про наведення належного порядку контролюючими органами у виявленні нелегальних перевезень.

За результатами наради дані відповідні протокольні доручення щодо поліпшення якості перевезення пасажирів на міських та приміських маршрутах.

За матеріалами  www.brovary.kiev.ua